332 Shares 3970 views

Jak przeprowadzić głęboki peeling skóry

Prawie wszystkie kobiety od najmłodszych lat robią wszystko, co od nich zależy, w celu zachowania młodej skóry. Z biegiem czasu, staje się mniej jędrna i elastyczna, a codzienne stosowanie kosmetyków prowadzi do zatykania porów, co również wpływa na cerę. Przywrócenie dawnego młodzieży może przyczynić się do głębokiego złuszczania skóry.


Istnieje wiele wersji i osądy o korzyściach i zagrożeniach związanych z procedurą. Kosmetologów powiedzieć, że regularnie traktować peeling skóry, a to przyczynia się do ogólnego czyszczenia twarzy pozostałości sebum i makijażu. Producenci wyrobów kosmetycznych opracowali wiele odmian receptur obierania narzędzia, dzięki czemu można podnieść odpowiednie dla wszystkich rodzajów skóry.

Jednakże, jeśli mówimy o takiej radykalnej interwencji jako głębokiego peelingu, w tym przypadku, trzeba profesjonalnej pomocy. Istota tego sposobu oczyszczania polega na usuwaniu warstwy wierzchniej.

Głęboki peeling może być mechaniczne, chemiczne lub laser. Pierwszy typ to mieszanina zawierająca Kwaśny i mikrocząstek. Mówiąc najprościej, to szoruje specjalny skład i strukturę, której działanie ma na celu dokładnego oczyszczenia. Jak wiadomo, wysokiej jakości kosmetyki ceny są znacznie zawyżone, więc średni dochód osób nie będzie wydawać oszczędności na taką przyjemność. Ale to nie powinno być zdenerwowany, bo można wziąć głęboki skórki w domu. Aby uczynić go, trzeba mieszać trochę otręby, brązowy chleb nasączone, kwas borowy lub sody. Powstałe mush ruchy masujące należy wcierać w skórę, a następnie przemyć gorącą wodą i użyć odżywczy krem.

Głębokie peelingi chemiczne postać nie jest zalecane niezależnie jak usunięcie kilku warstw skóry. Tak poważne procedurę należy prowadzić pod nadzorem lekarza. Warto podkreślić, że skórka chemiczny jest jednym z najbardziej skutecznych metod, gdyż pozwala nie tylko pozbyć się oznak starzenia się skóry, ale również na plamy starcze lub nawet piegi.

Oczywiście, wielu zatrzymuje się szereg negatywnych skutków tego rodzaju oczyszczenia. Jednakże, zgodnie ze wszystkimi zaleceniami lekarza kompletna odbudowa skóry można osiągnąć w ciągu tygodnia. Tak, kilka tygodni przed peelingu jest niezbędne każdego dnia, aby smarować twarz roztworem kwasu glikolowego. W ten sposób przygotowuje się zmierzyć największą odporność chemiczną. Ale większość wszystkich wysiłków wymaga się, aby w ciągu pierwszych kilku dni po zabiegu. Po pierwsze, konieczne jest, aby zapomnieć o używaniu żadnego makijażu, jak również wiele kremów i masek. Co do zasady, specjalista przeprowadzający peelingu, wybiera odpowiednią serię kremów i toników, pozwalając skórze pozbyć się uczucia ucisku.

Często podstawą skórki chemicznym jest kwas fenolowy, który usuwa się z sześciu warstw skóry. Powinien być gotowy na to, że procedura jest dość bolesne, ale wynik jest na pewno należy. W ciągu pierwszych kilku godzinach twarz jest spuchnięta i silnie rumieni, obrzęk po dzień minie, ale zaczerwienienie będzie trwać do trzech dni. Ponadto skóra zaczyna się leczyć szybko, co oznacza, że ciasto, które nie mogą być rozdzielone. Tydzień później manifest peeling, w tym czasie, można użyć specjalnego krem odżywczy.

Teoretycznie rzeczywiście trzymać głęboko złuszczający twarzy w domu ze wszystkimi niezbędnymi narzędziami. Jednakże, istnieje ogromne zagrożenie zaszkodzić i nie należy lekceważyć zdrowia!