205 Shares 3104 views

Instrukcje krok po kroku, jak nawijać żyłkę na szpuli trymerem

Wraz z nadejściem wiosny, często spędzają czas w domku lub działce. Z takim problemem, jak trawa i chwasty, będzie chronić trymer. To narzędzie łatwo przycina i kosi trawę na trudnych obszarach, gdzie normalna kosiarka nie może to zrobić. Trymer – bardzo skuteczne i wygodne narzędzie do koszenia trawy wzdłuż płotów, kwietników, domów i przejściu w ogrodzie. Wynalezione kilka rodzajów ogrodniczych trymer (benzyna, elektryczne i akumulatorowe). Wydawałoby się, że wszystko jest w porządku w swoim jedzeniem arsenal s taki świetny pomocnik, ale w końcu element tnący zużyje i trzeba wymienić zakończenie linii. Jak wypełnić trymera linii, nie każdy wie. Proponujemy użycie krok po kroku instrukcje ze zdjęciami towarzyszących.

Instrukcje jak nawijać żyłkę na szpuli trymerem

  1. 1. Po pierwsze, trzeba zdemontować głowicę trymera. Kliknij na zamek na jednostce i obrócić pokrywę w prawo. Usuwanie szpulkę.
  2. Teraz musimy dowiedzieć się, jak nawijać żyłkę na szpulę trymera. Dokładnie o 6-7m linii i włóż jego koniec do otworu w szpuli.
  3. żyłka nawinięta jest po obu stronach. Kierunek nawijania jest zawsze podany na szpuli w postaci strzałki.
  4. Zastrzegamy sobie wolny koniec elementu tnącego 15 cm długości. Nie wiatr zbyt dużo żyłki. Pozostawić 6 mm pomiędzy zewnętrzną krawędzią szpuli i żyłki.
  5. Włożyć pozostałe dwa przeciwległy koniec żyłki do otworu szpuli.
  6. Zapiąć oba końce gniazd w korpusie głowicy.
  7. Dokładnie ustawić z powrotem sprężynę w przewodniku i korpusu głowicy szpulki.
  8. W celu uzupełniania żyłki w trymer było prawidłowe, konieczne jest, że szpulka jest wprowadzany z powrotem do obudowy głowicy (lekko nacisnąć go). W razie potrzeby wyciągnąć wolne końce żyłki na zewnątrz. Z kolei gwałtownie pociągnąć końce elementu tnącego tak, że pochodzą one z szpulki gniazd i swobodnie przechodzić przez otwory w głowicy.
  9. Tak, jesteśmy z wami zorientowali się, jak nawijać żyłkę na szpuli trymera. Pozostaje tylko połączyć wszystkie sloty na głowie obudowy i zamknąć pokrywę. Następnie kliknij na szpulkę i zaczynają się obracać w lewo do oporu. Przytrzymaj szpulkę, skręcić lekko w prawo i zwolnij go. Jeśli następnie odgłos kliknięcia, to zablokuje się w głowie. Jeśli tak się nie stanie, to trzeba jeszcze raz powtórzyć akcję.
  10. Ciągnąć wolne końce żyłki do przystanku.

Kilka porad

W tym artykule, zorientowaliśmy się, jak nawijać żyłkę na szpuli trymera. A jeśli zrobiłeś wszystko poprawnie, a następnie naciśnij i przytrzymaj szpulkę musi być odciągany do tyłu. Trymer struny – bardzo ważnym elementem, bez którego urządzenie traci swoją funkcjonalność. W rzeczywistości, to jest serce trymera. Dlatego zakup odbywa się w specjalistycznych narzędzi ogrodniczych i sklep podejścia do wyboru konkretnej uwagi. Przy zakupie nowej żyłki, należy porównać go z kawałkiem starej używane elementu tnącego.