288 Shares 5805 views

Pielęgnacja dłoni – jak zrobić to dobrze?

Twoja skóra najczęściej narażone na nieprzyjemne skutki dla środowiska, powodując często łuskane, gwałtownie się starzeje i pokryta drobnymi zmarszczkami. W celu zachowania młodość skóry rąk trzeba stosować się do prostych zasad jej opieką.


Pierwszym krokiem w walce o młodość skóry rąk, oczywiście, jest, aby oczyścić. Aby to zrobić, należy użyć różnych zarośla i peelingów chemicznych. zarośla działanie oparte na oddziaływaniu mechanicznym z wykorzystaniem cząstek naturalnych lub polimerycznych. Oni złuszcza martwe komórki skóry i delikatnie masować go, poprawiając krążenie. W domu można przygotować peeling z kawy mielonej. peelingi chemiczne czyste ręce skórę dzięki zmiękczającego. Ponadto poprawiają koloryt skóry i nasycenia z witaminami, sprawowanie opieki ręki jednocześnie z dietą.

Zaraz po oczyszczeniu skóry muszą być zwilżone. Aby to zrobić, istnieje wiele środków. Można używać kremów i masek, odżywcze serum, okłady i kąpiele olejowe. Są dobrze nawilża skórę, dzięki czemu jest odporny na zmiany temperatury i działanie detergentów. W domu z bardzo popularnej kąpieli ogrzanej oliwy z oliwek lub oleju słonecznikowego. Maski i okłady nawilżenie nie muszą być stosowane na co dzień, ale dla pielęgnacji skóry rąk, przeprowadzane za pomocą kremów powinny być trwałe. Szczególnie dobre są Odżywczy krem na noc. Oni wydają się być bardziej tłuste i stosowane i stosowane w obfitości.

Po skóra jest oczyszczona i nawilżona, trzeba zadbać o jego ochronie. Aby to zrobić, należy stosować specjalne kremy z filtrem UV, one otaczają swoje ręce folią ochronną, zapobiegając bezpośrednie działanie promieni słonecznych i innych negatywnych czynników. Kremy ochronne są stosowane, przed wyjściem z domu.
Oprócz oczyszczania, nawilżania i ochrony, pielęgnacji dłoni czasami polega wybielanie. Wiele odżywczy krem często zawierają antipigmentnye substancje. W domu skóry wybielanie wykonane ręcznie przy użyciu soku z cytryny.
Poza tym opiekunowie oznacza ręce potrzebne są specjalne gimnastyki, która poprawia krążenie krwi i łagodzi stres dobrze.
Nawet najbardziej ostrożni domu opieki dla twoich rękach, pożądane jest, aby połączyć z pomocą specjalistów. Tylko specjalista może prawidłowo opanować masażu i leczenia strefę PERI unikając występowania powstawania zadziorów i stanów zapalnych. Różnica w domu i profesjonalnej pielęgnacji jest to, że wyspecjalizowane narzędzia i urządzenia wykorzystywane w salonach. Jednak opieka domowa plusem jest to, że można przekazać opiekę przy użyciu naturalnych składników i w dowolnym czasie. Nawet w nocy, gdy przed snem smaruj ręce olejem lub krem odżywczy i nosić bawełniane rękawiczki. W godzinach porannych, zdejmując rękawiczek, można zauważyć znaczną poprawę w twoich rękach.

Bardzo dobre ćwiczenie dla opieki domowej ręcznie maski. Najczęściej są one wykonane z miodu, żółtka jaj, warzyw i owoców. Przed nałożeniem maski odżywczą pożądane pary pędzla lub kąpiel ziołowa sól i oczyścić pory z zarośli.

I oczywiście, oprócz opieki, starają się chronić swoje pióra. Nosić pozostawiając na ulitsuv zimnych mitenki lub rękawice sezonie, jak iw domu podczas sprzątania, mycia naczyń, stosowanie rękawiczek gumowych. Jeśli zrobisz rękawice prace domowe nie są wygodne, nałożyć grubą warstwę na rękach kremu. Może być stosowany u dzieci.

Terminowe pielęgnacja rąk, uczynić je miękkie i delikatne. Zabezpieczona skóra nigdy nie jest pokryta zmarszczkami przedwcześnie.