860 Shares 7844 views

LCD "Sacramento" Balashikha: Opis, infrastruktura, deweloper, real. Nowy Balashikha

Wspaniały Moskwa jest zdenerwowany z ogromną prędkością. Każdego roku pojawiają się nowe i nowoczesny kompleks, zbudowany w nowoczesnym stylu. Jednak wiele Moskale dążyć do nabycia własnego mieszkania nie jest zanieczyszczona stolicy i okolicach, gdzie nie ma żadnych problemów z otoczeniem, ale mieszkania są nie gorsze niż Moskwie. LCD „Sacramento” w Balashikha spełnia wszystkie te wymagania. Kompleks, nazwany odległego miasta w Kalifornii, został zbudowany w pobliżu sosnowego lasu, pozwalając szczęście, którzy kupili mieszkania tutaj, każdego dnia cieszyć się czystą zdrowe powietrze, wypełnione lotnych produkcji. Ten LCD ma inne cechy, które nasi opowiada artykułu.


lokalizacja

Trudno powiedzieć na pewno, jak wygodne, aby wybrać miejsce dla nowego kompleksu mieszkaniowego „Sacramento”. Balashikha – Obok jest duży przedmieścia miasta. Programiści Menedżerowie twierdzą, że od jego centrum mniej niż 5 km, ale mapy pokazują, w odległości około 8 km od ostatniego domu „Sacramento” do budynku administracji miejskiej. Obok LCD odbywa Gorky autostradę, przekształcając miłośników drogowych. Dla niego do Moskwy nieco ponad 13 km. Dla każdego, kto pracuje w Moskwie, to byłby to duży plus, jeśli nie ciągłe korki, które w „szczyt” godzin na drodze do stolicy lub do stacji metra, bo trzeba wydać więcej niż godzinę. Kompleks mieszkalny „Sacramento” został zbudowany w pięknym miejscu, ale nieco od siebie. Blisko jest to dzielnica administracyjna ray, nazywane także Balashikha terytorialnym, ale tutaj wszystkie budynki typu wiejskiego, a infrastruktura praktycznie żaden. W obszarze Balashikha są zwykle ułożone w partnerstwach ogrodowych i rozszerzenie pola uprawne. Najbliżej kompleksu sąsiedztwie miejskiego – to VNIIPO. Jest to przedszkole, kościół i kilka sklepów, ale mu potrzebne do prowadzenia 3 km mieszkańcy „Sacramento”. Jeśli poruszamy się wzdłuż autostrady Gorkiego w kierunku Obukhovo można zobaczyć nowe osiedla mieszkaniowe we wsiach Schemilovo i Nowy Kupavna do których odpowiednio 3 i 5 km. Tutaj w tym środowisku będą żyć właściciele mieszkań w „Sacramento”.

dostępność komunikacyjna

Kwestia ta jest priorytetem dla każdego, kto pracuje w Moskwie. Wśród takich ludzi w Balashikha nieruchomość jest duże zapotrzebowanie, ponieważ ceny są o połowę kapitału, i dostać się do pracy / praca z bardzo łatwo, ponieważ od centrum Balashikha znajduje się na obwodnicy jest tylko 5 km. W mieście znajdują się zatrzymywania pociągów, które mogą wynosić 40 minut domchat do stacji kolejowej Kursk, a tylko pół godziny – do stacji metra „Rzym” czy „Lenin Square”. Istnieje wiele w mieście i wahadłowych autobusów udających się do różnych stacji metra. Nieco inna sytuacja z transportem w LCD „Sacramento”, choć on też, administracyjnie należy do Balashikha. Gorky autostrady, naprzeciwko kompleksu mieszkalnego, znajduje się przystanek autobusowy. Mieszkańcy najbardziej odległych domów przed wymagane jest przejść około 700 metrów. Istnieje kilka linii autobusowych przystanek transportu publicznego, który jest 20-minutowego odstępu ruch i więcej. Mogą dotrzeć do stacji metra „Perovo”, „Nowogiriejewo”, „Izmajłowski” i „Guerrilla”. Problem polega na tym, że zgodnie z mieszkańców „Sacramento”, jest już zaszczepił w swoim mieszkaniu, w „szczytu” godziny, wszystkie autobusy są przepełnione, a wraz z korków do nich dostać, zanim metro ma więcej niż godzinę. W przybliżeniu taka sama sytuacja i na wycieczkę do Moskwy pociągiem z Balashov. Aby dostać się do kolejki Platformy, mieszkańcy nowego LCD wydać co najmniej 30-40 minut.

ekologia

Jest to jedna z zalet kompleksu „Sacramento”. Balashikha, z punktu widzenia ochrony środowiska, uważa się stosunkowo zamożne miasto zbudowane, w otoczeniu lasów i jezior. Duże przedsiębiorstwa, zanieczyszczających środowisko, oto kilka z nich. Niektóre zdalne opisane nowej dzielnicy i eliminuje niekorzystny czynnik. Planiści mają przydzielone miejsce dla „Sacramento” tuż przy autostradzie, otoczonej wspaniałymi sosnami. Według mieszkańców, to jest bardzo łatwe do oddychania w lesie, można zrobić wspaniałe spacery, pikniki, a jesienią zebrać grzyby i jagody. Po drugiej stronie autostrady na terenie dzielnicy Gorki-ray ma kilka strumieni i stawów, z których najbliższa jest z wyświetlacza wynosi nie więcej niż 700 metrów. Tutaj znajdują się i dwa cmentarze, ale mieszkańcy nie przeszkadzać „Sacramento”.

Być może jedyną wadą dla pomyślności w „Sacramento” znajduje się w pobliżu poligonu wojskowego. Jest bardzo często odbywają się ćwiczenia wojskowe i wystrzeliwanie broni i śmigłowców lotów spełniony nawet w weekendy.

który buduje

Deweloper sąsiedztwa „Sacramento” na rzecz GC „Morton”. W Rosji do niedawna zajmuje trzecie miejsce pod względem sprzedanych metrów kwadratowych nieruchomości. Najbardziej znanym z jego projektów, przekazał w ciągu ostatnich kilku lat, to kompleksy mieszkaniowe „Butovo”, „do pozazdroszczenia”, „Solntsevo Park”, „Left Bank”, „Mitino Park”, „Jarosław” i inne. „Morton”, znany jest fakt, że budowanie duży, szybki i dość sprawnie, jego wyposażenie zawsze dostaje się do końca, nie potargane nerwy inwestorów nieruchomości przedłużającego. Ale nie w zasadach firmy i funkcji. Niektóre z nich już do czynienia mieszkańcy oddany do eksploatacji i zaludnione „Sacramento-1”. Główne zarzuty dotyczą budynku o dużej gęstości, w praktyce GC „Morton” i obiecuje zbudować rozwinięta infrastruktura w sąsiedztwie budowane obecnie, zapewnienie jest wygoda do transportu, aby zapewnić odpowiedzialny Kodeksu Karnego. W rzeczywistości, wszystkie zakręty nie zawsze i nie od razu są. Na „Sacramento” kompleks można powiedzieć, że obudowa jest niska gęstość, jak pozwalają na to warunki, aby rozwinąć obszar dzielnicy w kierunku lasu. Ale reszta rzeczy nie są zbyt różowo. Plus, jako pierwsza faza firmy kilkakrotnie odroczenia dostawy domów. W rezultacie, w pierwszej fazie domach przekazywane z opóźnieniem prawie rok. Być może, dla najemców, „Sacramento”, jest już zaszczepił w swoich mieszkaniach, a inwestorzy na rynku nieruchomości wciąż czeka na klawiszach, sytuacja zmieni się na lepsze, ponieważ powstały w wyniku połączenia „Morton” na GC „PIK” w październiku 2016 roku, znany jako bardzo wiarygodne i odpowiedzialny deweloper. Od tego czasu marka „Morton” zniesione.

LCD "Sacramento": opis

Ten kompleks mieszkaniowy jest odróżnić od innych wbudowanych „Morton,” fakt, że planowano zbudować tylko niskich budynkach, przeznaczyć dla każdego dużego obszaru lokalnego, a więc stworzyć dla właścicieli mieszkań skrzyżowanie życia miejskiego i wiejskiego. Regulowane są przydzielane 30 ha, które planuje się budowę 89 domów. Są one przeznaczone tylko 2100 mieszkańców. Większość budynków w „Sacramento” dwóch, trzech lub czterech kondygnacji. Nowy deweloper „PIC” rozpoczęła budowę czterech budynków o 7-8 kondygnacjach, znajdujących się w bezpośrednim sąsiedztwie przedszkola. Ich numery – 1, 2, 4 i 5. Cały kompleks jest tak duże, że tworzą kilka ulic – Bereznyakovaya, sosna, dąb, a Meshchora Dobroselsky. Odległość między domami wynosi nie mniej niż 70-100 metrów, która tworzy poczucie wolności i przestrzeni. Ponadto, w pobliżu kilka budynków mają okazję do przełamania małe ogrody warzywne czy kwietniki, tak że jak obywateli, którzy lubią majsterkować z ziemią. Lokalny teren w sąsiedztwie autora, zgodnie z ogólnym planem, uszlachetnić, tworzenie trawników, że wyposaża naziemnych miejsc parkingowych, budowa boisk wielofunkcyjnych żywe, jakość boisk, przytulne siedzenia. Cały kompleks i od lasu, a od autostrady Gorkiego ogrodzony.

W ogóle, to nowy budynek w Balashikha wygląda bardzo atrakcyjnie. Trudno jest znaleźć dwa identyczne budynki absolutnie. Wszystkie są zbudowane na poszczególnych projektów, a każdy ma jakiś smak. Więc oto kilka budynków Skrzynki w stylu klasycznym budynku centrali, nie jest organem typu domów we francuskiej prowincji na poddaszu i ostatnim piętrze nowego typu obudowy z panoramicznym szkła jest bardzo przestronne loggie. Fasady w nich dokonywane są na technologii bezszwowej, co jest bardzo ważne dla cegieł, gdyż zapewnia oszczędność ciepła w mieszkaniach. Dużym plusem dla osadników jest kotłownia i działa płynnie. Dlatego też, nawet w ciężkich mrozów w „Sacramento” mieszkań utrzymuje komfortową temperaturę lokali, a gorąca woda dostarczana jest przez całą dobę.

infrastruktura

To pytanie jest jednym z najbardziej bolesne dla właścicieli domów w LCD „Sacramento”. Infrastruktura tutaj jest nadal bardzo słaby. Ogólny plan byłego programistę „Morton” była budowa w tym sąsiedztwie przedszkole, szkoła, sklepy, usługi domowe, kliniki, żywność dla niemowląt, a nawet restauracji i kawiarni. W tej chwili tych obiektów prawie nic nie zbudowano. W bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu funkcji sklep spożywczy z wyższych cen wszystkich towarów, supermarket „rezydent Lato” z towarów dla ogrodu i sklep „Agrobiznesu” z małej odległości. Kochany przez Moskali „Pyaterochka” znajduje się 2 km w miejscowości „zielony” i supermarket „Magnet” – w sąsiedztwie „New Biserova”, który znajduje się na wyświetlaczu „Sacramento” 2 km. Oczywiście, wiele supermarketów i sklepów z różnych kategorii produktów mają w Balashikha. Idź do nich konieczne jest samochodem lub 6-8 przystanki autobusem. Ale dla kierowców na drodze z kompleksu tuż obok przystanku autobusowego, istnieją dwa Auto Części przechowywania i emalie, myjnia samochodowa, serwis opon, stacje paliw, kilka stacji benzynowych.

Dla dzieci w „Sacramento”, aż po prostu zbudowali plac zabaw oraz przedszkole „Cipollino”, której od najdalszego ulicy Bereznyakovoy około 700 metrów. sytuacja dwuznaczna pojawiły się w szkole. To było pierwotnie w planie zagospodarowania. Następnie pojawił się w budynku mieszkalnym swoim miejscu. Według przedstawicieli „szkoły” Morton usunięty, ponieważ przepisy budowlane zostały zmienione na budowę takich obiektów socjalnych. Nowy deweloper „PIK” zapewnia mieszkańcom LCD „Sacramento”, że szkoła ma obowiązek być, ale nie w dzielnicy, a obok niego, w odległości około 1500 metrów od ostatniego domu. To miejsce, gdzie ziemia spełnia wszystkie wymagania konstrukcyjne. Data jego budowy nie została jeszcze ustalona, ale istnieje porozumienie z administracją Balashikha. Natomiast dla dzieci „Sacramento” zapewnić specjalny autobus, który noszą w „Północ” w wiejskiej szkole. Jest też stadion i basen. Najbliższy ośrodek zdrowia znajduje się teraz w Balashikha. Aby dostać się do nich bardzo niewygodne, ale deweloper i twierdzenie, że administracja miasta w nowym kompleksie jest wymagane do zbudowania placówki zdrowia.

układy

Każdy apartament w „Sacramento” posiada standardowy układ wrodzoną panel. Wszystkie budynki kompleksu zbudowane są tylko „odnushki” i „kawałek kopiejki”. Ich powierzchnia od 33 m2 do 58 m2. Apartamenty z łazienkami z jedną sypialnią są połączone w jedna sypialnia ma łączną i oddzielne opcje. Kuchnia planowana powierzchnia 8 m 2 do 10 m 2. Wielu z nich są zaprojektowane i balkon / loggia. Na tych stanowiskach odlatujących z minimalnej projektu.

W zależności od liczby kondygnacji budynków, mieszkań wynoszą od 8 do 40. Kupujący trzeba zwrócić uwagę na to, co organizm z różnych numerów odcinków, więc mieszkanie na piętrze może wynosić od 4 do 10 jednostek.

Istnieją różnice w projektowaniu domów. W niektórych przypadkach apartamenty są zbudowane wyłącznie z balkonem, w drugiej – z przeszklonymi balkonami, a wiele domów, gdzie na pierwszym piętrze nie ma ani jednego, ani drugiego. Ale w piwnicach LCD „Sacramento” deweloper posiada obszar spiżarni od 6,3 m2 do 16,3 m2. Są one objęte przez inwestorów nieruchomościowych, za opłatą.

Płatności są obowiązkowe zainstalowanie domofony, które będą na drzwiach każdego wejścia. Windy są tylko w budynkach wielokondygnacyjnych.

Apartamenty są częściowe okablowanie wykończenie składający szybami komunikacji, parapety instalacyjne, gniazda, zlewy i liczniki na światło i wodę, podłogi jastrychu cementowego, montaż drzwi wewnętrznych. Zgodnie z wymaganiami klienta zespół pracowników może wykonać ostateczne wykończenie.

etapy budowy

Dzielnica „Sacramento” zaczęto budować w 2010 roku. Pierwszy etap został przekazany w 2012 roku, ale Państwowa Komisja przyjęła go dopiero w 2013 roku. Klucze mieszkańcy otrzymali aż do 2014 roku. Wtórnie deweloper musiał przejść w 2014 roku. Część budynku została rzeczywiście przyjęte przez Państwową Komisję na czas, ale ludzie otrzymali klucze do 2016 roku. Obecnie dobrze tempo jest konstrukcja z trzeciego etapu (obudowy 1, 2, 4 i 5). W kwietniu tego roku, prace budowlane jest całkowicie wykończone tusz budynków i rozpoczął montaż ścian zewnętrznych, balkonów, wnętrze partycji. Zgodnie z nowym planem ogólnym kc „PIC” numer kadłuba 1 i nr 5 musiał przejść w czerwcu tego roku i kadłuba numer 2 i numer 4 w grudniu 2017 r.

Ceny, programów hipotecznych

Nieruchomości w Balashikha jest atrakcyjny nie tylko dobre kompleksy mieszkaniowe lokalizacja w odniesieniu do kapitału, ale także stosunkowo niski koszt. W „Sacramento” obudowa klasy ekonomicznej proponuje. Apartamenty na „PIC” budowniczego można kupić w cenie:

– jedną od 2,2 do 2,4 miliona rubli;

– podwaja się od 2,9 do 3,2 mln rubli.

W kwietniu 2017 roku było na sprzedaż:

– w przypadku nie był numerem 1 w sprzedaży 16 mieszkań;

– w obudowie 4 № 32 mieszkań;

– w przypadku № 20 maja mieszkań.

Ponadto, aby nabyć nieruchomość w LCD „Sacramento” jest możliwe w drodze cesji lub drugich domów. Ich wartość jest ustalana przez właściciela.

GC „PIC” w projekcie współpracujących banków:

 • "VTB".
 • "VTB 24".
 • "UralSib".
 • "Absolute".
 • „Sbierbank”.
 • „Odrodzenie”.
 • "Delta Kredyt".
 • "Gazprombank".
 • "DomRF".
 • "Raiffeisenbank".
 • „Otwarcie”.

Kredyty hipoteczne wyemitowane na okres 3 do 30 lat. Początkowy depozyt od 10% do 20%, "Renaissance" to banku 0%. Stopa procentowa w każdej instytucji finansowej jest inna. Najniższa 10% "DomRF" bank, najwyższa – 12% – w "Otwarcie" banku.

LCD "Sacramento": Opinie

Ten nowy budynek w Balashikha jest bardzo popularny wśród młodych rodzin i wszystkich tych, którzy nie mogą sobie pozwolić na zakup drogich mieszkań. W ogólnym sąsiedztwie pozostawia dobre wrażenie, ale nie ma problemu. Obchodzi najemców i inwestorów nieruchomości prawdziwe zalety projektu:

– doskonałe środowisko (w pobliżu lasu, nie ma żadnych zakładów przemysłowych);

– przede wszystkim niskich budynkach;

– mała gęstość zabudowy;

– bliskość do Moskwy;

– obecność licznych przystankach;

– dobrej jakości apartamentów;

– rozsądne ceny.

Postrzegane braki:

– opóźnienia terminu dostawy długich kolejek odbioru kluczy;

– brak infrastruktury;

– rozpoczęto budowę wielopiętrowych budynków, które pierwotnie nie miało być;

– przeniesienie szkoły z terytorium LCD nie są określone warunki jego budowy;

– korki na autostradzie Gorkiego, dlatego trudno jest dostać pracę w stolicy;

– obecność pobliskim poligonie wojskowym.