504 Shares 8197 views

Profesjonalne suszarki do włosów: która firma jest lepsza? Recenzje profesjonalnych suszarek do włosów

Istnieją profesjonalne suszarki do włosów i domowego. Pierwszą grupę stanowią te, które są w większości w salonach kosmetycznych, fryzjerskich i tak dalej. D. Jak do suszarek domowych, następnie spotykamy się z nimi prawie codziennie. Nie są one tak silne, mają mniej możliwości, a jakość jest inna. Ale porozmawiajmy o tym, jak wybrać profesjonalną suszarkę do włosów. Aby to zrobić, należy kierować się wieloma kryteriami.


Profesjonalne suszarki do użytku domowego

Po pierwsze, trzeba zadać sobie pytanie: Czy naprawdę potrzebujesz suszarki do włosów? Fakt, że zawodowi modele są wysokiej jakości mieszkań, dużej mocy, z reguły więcej niż 2 kW oraz niski poziom hałasu. Wszystko to pozwala na urządzenie, aby wytrzymać duże obciążenia, które ma pracować nieprzerwanie przez długi czas, nie robić dużo hałasu w tym samym czasie i szybko wysuszyć włosy. Ale to nie wszystkie wymogi, aby być spełnione przez profesjonalne suszarki do włosów. Tak więc, urządzenie powinno być wysoce funkcjonalne. Tutaj rozumie się możliwość suszenia co najmniej trzy prędkości, zarówno gorącego i zimnego powietrza, jak również funkcję jonizacji. Zgadzam się, to jest bardzo ważne, aby położyć produkt jest dobrze w dłoni, miał dopuszczalny ciężar i dogodną lokalizację przycisków. Wszystko to wpływa na poziom komfortu podczas suszenia włosów. A teraz porozmawiajmy o najbardziej popularnych producentów i kryteriów wyboru.

Na jakie parametry należy wybrać suszarkę do włosów?

Jednym z parametrów określających – moc. W większości przypadków organizm jest wskazany z czterech cyfr, na przykład, 2300W. Sugeruje to, że suszarka jest przeznaczony do 2,3 kW, co wystarcza. Dobrym profesjonalnym moc suszarka do włosów jest z trzech rodzajów:

  • Do 1,5 kW – włosy szczoteczką, idealny dla delikatnej stylizacji. Powodem jest to, że przepływ powietrza nie jest zbyt silny i nie powodować znaczne szkody dla włosów.
  • 1,5-2,0 kW – standardowe rozwiązanie w większości przypadków. Dobrze nadaje się do rutynowego suszenia silne zdrowe włosy.
  • 2,0-2,3 kW – liczba ta jest naprawdę moc nieodłączne w profesjonalnych modelach. Może działać wystarczająco długo bez wyłączania.

Zawsze zwracać uwagę na jak grube włosy. Im grubsza, tym silniejsze włosy są potrzebne do szybkiego schnięcia (i vice versa). Większość produktów posiada profesjonalną przycisk Shift, dzięki czemu można zmniejszyć moc, jeśli jest to konieczne, ale w żadnym wypadku nie ma sensu w zakupie potężny suszarka do włosów i nie korzystać z jej możliwości do 100%.

temperatura oraz dodatkowe funkcje

Jest niezwykle ważne, aby zwrócić uwagę na ile suszarka do włosów ogrzewa powietrze podczas suszenia. Im wyższa temperatura, tym gorzej. Wynika to z faktu, że gorące powietrze psuje włosy, dzięki czemu jest suche i łamliwe. Dlatego profesjonalne suszarki mają możliwość regulacji temperatury, z reguły składa się z 3 prędkościami. W większości przypadków jest przycisk wyciszenia grzejnik. W tym przypadku, zimne powietrze przyjdzie. W każdym razie – tym bardziej producent oferuje warunki temperaturowe, tym lepiej. Dzięki czemu można wybrać najlepszy wskaźnik siebie.

Jak wybrać profesjonalną suszarkę do włosów? Pamiętaj, aby zauważyć obecność dodatkowych przydatnych funkcji. Na przykład, bardzo przydatny do jonizacji. To sprawi, że włosy bardziej gładka i błyszcząca, nie będzie zelektryfikowana i obijać się w różnych kierunkach. Jest to obowiązkowe, aby być przycisk zimnego powietrza, które jest niezbędne, aby zabezpieczyć skręcone loki na szczotkowanie.

Profesjonalne suszarki do włosów dla fryzjerów: popularnych producentów

Jak pokazuje praktyka, w salonach fryzjerskich są dość dobra technika profesjonalny. To sugeruje, że wybór modelu, można zrobić trochę łatwiejsze. Więc, co będzie znana marka, tym wyższa jakość montażu produktu, jak również bardziej odporne na wysychanie standardy włosów. Według statystyk, europejskie suszarki do włosów są dobrej jakości, ponieważ nie jest ścisłej kontroli na wszystkich etapach. Bardzo popularne produkty BaByliss z Francji i Rowenta, które w rzeczywistości jedno i to samo. Kolejny lider w produkcji profesjonalnych suszarek do włosów – Bosch firmy z Niemiec i jego głównego konkurenta – Brauna i Moser. Pomimo wysokich kosztów produktów, masz gwarancję, aby uzyskać dokładnie to, co chcieli. Wielu konsumentów są pozytywnie reaguje na szwajcarskich suszarki do włosów Valera. Teraz weźmy krótki przegląd kilku popularnych modeli.

Opis BaByliss PRO Caruso

Ta profesjonalna suszarka o pojemności 2,4 kW może pracować przez długi czas bez konieczności wyłączania. Dzięki dogodnej lokalizacji przycisku na uchwycie i niskiej wagi jednostki z to bardzo wygodny w obsłudze, a ręce nie męczą. W rzeczywistości, jest to bardzo dobra profesjonalna suszarka do włosów. Opinie o nim bardzo pozytywnie. Więc konsumenci mówią o obecności technologii jonizacji, która sprawia, że włosy gładkie i błyszczące. Na rękojeści znajduje się pierścień do zawieszenia, tak, że problemy z przechowywania będziesz doświadczać. Nie możemy powiedzieć, że BaByliss PRO Caruso ma dwie prędkości dla gorącego powietrza i takie same dla zimna. Będziesz mógł wybrać najlepszą dla trybu siebie i używać go. Co jeszcze trzeba powiedzieć to ceramiczny element grzewczy, który sprawia, że ciepłe powietrze kilka wysokiej jakości metalu.

Mały przegląd Moser 4350-0050 Ventus

To urządzenie Niemiec słynie z wysokiej jakości wykonania. suszarka do włosów wyposażona w silnik o mocy 2,2 kW, która zapewnia największą suszenia włosów. Urządzenie Krata jest powłoka turmalin i funkcja jonizacji, która zapewnia dodatkowy połysk włosów i zachować je zdrowe. Warto zauważyć, że nie jest wymienny filtr, który oczyszcza powietrze. Co do lokalizacji przycisków, wszystkie z nich są na wewnętrznych klamek. Takie podejście jest wygodne, że praca może być zarówno leworęcznych i praworęcznych, nie odczuwając żadnego dyskomfortu. Ten profesjonalny opinie suszarka do włosów jest prawie wszystkie pozytywne. Tak, szczęśliwymi posiadaczami mówimy o plastiku odpornego na uderzenia. Nawet po upadku urządzenie pozostaje nietknięty. Nie zatrzymuj się na bok i miłośnicy różnych fryzur i stylizacji włosów. Dla nich jest dostarczany za pomocą specjalnego zamocowania, co ułatwia proces suszenia. Większość pozytywnych opinii odpowiada za trwałość urządzenia i jego przemyślana ergonomia.

Co jest profesjonalnym suszarka do włosów jest lepszy?

A teraz spróbujmy wyobrazić sobie model idealnej suszarki, który będzie odpowiadał wszystkim. Pierwszym z nich jest obecność technologii jonizacji. Jeśli chodzi o profesjonalnych urządzeń, funkcja ta musi być dobrowolne. Włosy zachowują wilgoć dłużej nie elektryzują i ogólnie wygląda o wiele wyższe niż po tradycyjnym suszeniu. Innym ważnym punktem – jednostka nie waży zbyt dużo. Jeśli obciążenie mięśni jest wysoka, to będzie bardzo niewygodne. Oczywiście, z czasem można się przyzwyczaić, ale dzisiaj istnieje ogromna liczba suszarek (zawodowe) o wadze do 600 gramów. Obecność wąskiej dyszy piasty jest również bardzo ważna. Zapewni ona kierunkowy przepływ powietrza i stylizacji będzie bardziej gładka. Jeśli chodzi o moc, to tutaj trudno jest powiedzieć cokolwiek betonu. W większości przypadków, 1,5 kW, a jeśli nie, można kupić suszarkę do włosów z silnikiem 2,0 kW. Należy pamiętać, że istnieje kilka prędkości oraz zdolność do włączenia przepływ zimnego powietrza. Dobrze, że to wszystko, że powinno to być idealne włosy.

Na koszt i Producenta

Jeśli weźmiemy pod uwagę kwestię z punktu widzenia ceny produktu, to wszystko jest nieco inna. Dobre suszarki europejskie są drogie. Ceny zaczynają się od 100 $ i wyżej. Potem okazuje się, że im wyższa cena, tym większa pojemność urządzenia. Im większa ta ostatnia, najlepsza wydajność suszenia i bardziej zaawansowane funkcje. Nabyć niezbędną profesjonalne suszarki do włosów z jonizacją o pojemności większej niż 2,0 kW tylko wtedy, gdy robisz codziennie stylizacji. Jeżeli zdarzenie robisz jedno, a maksymalnie dwa razy w tygodniu, to może równie dobrze być w stanie to zrobić low-suszarkę do włosów szczotka do 40-50 dolarów. Jeśli urządzenie jest potrzebne do suszenia i stylizacji, to jest to zdecydowanie profesjonalny modelu, jeśli z jakiegoś powodu jednego i niskiej częstotliwości, wystarczy dla przeciętnego urządzenia gospodarstwa domowego.

wniosek

Aby nie kupić złego profesjonalną suszarkę do włosów, przeczytaj opinie, rozmawiać z przyjaciółmi i znajomymi, odwiedzić fora tematyczne. Tak więc, jeśli europejskie modele pozytywnie odpowiedzieć, krajowa produkcja takich urządzeń nie korzystają popularne z oczywistych powodów. Jednocześnie nie należy zapominać, że włosy mogą być niebezpieczne, jeżeli jakość jego montażu niska. Więc nigdy nie kupić tanie chińskie podróbki. Dobrze, że to wszystko na ten temat, teraz wiesz, co to jest, profesjonalną suszarkę do włosów do użytku domowego. Również z takiego urządzenia, będzie można pracować w salonie kosmetycznym, fryzjerskim, i tak dalej. D.