466 Shares 1614 views

Urządzenie do masażu próżniowego. opis

Urządzenie do masażu zawiera próżniową sprężarkę powietrza i pompę o podwójnym efekcie. Działanie urządzenia oparte na zasadzie naprzemiennego zwiększania i zmniejszania ciśnienia. Ruch tłoka w jednym kierunku ułatwia odsysanie, a z drugiej – z nadmuchem powietrza.

Aparat masujący próżniowy zawiera jeden lub kilka „żarówek” (aplikatory). Mogą się one różnić średnicy ilości (od jednego do piętnastu centymetrów) i konfiguracji. Każdy rasschitanana kolby do stosowania w różnych częściach ciała. Za pomocą węża podłączonego do urządzenia aplikatora. Wykonywanie procedur towarzyszy znaczny lub łagodnym zaczerwienienia skóry, spowodowanego przez przepływ krwi do tego obszaru.

Urządzenie do masażu próżniowego stosuje się do poprawy krążenia krwi, (obwodowa) i tkanki troficzne. Procedury korzystny wpływ na przepływ krwi, jak i stan napięcia mięśni. Urządzenie do masażu próżniowego wałka służy do zwiększenia siły mięśni łydki i wyeliminować przejściowy ból w nogach. Po zabiegu u osób z wysokim ciśnieniem krwi jest jej redukcja. Eksperci uwagę wysoką skuteczność terapeutyczną w leczeniu tego masażu lymphovenous awarii i patologii nerwów obwodowych i mięśni.

Opublikowała dziś wiele urządzeń, które pozwalają na rozmaite zabiegi. Każde urządzenie do masażu próżniowego ma swoje własne cechy, podczas pracy na tej samej zasadzie. Na przykład, urządzenie „Paris” umożliwia zarówno stabilne i niestabilne spłukiwania (zaczerwienienie) powierzchni masowanej. Uzyskuje się to poprzez przesuwanie aplikatora na powierzchni ciała. Urządzenie do masażu próżniowego „zakład” obejmuje dwa niezależne od każdej sprężarki i przyrządu pomiarowego (manometru). Z pomocą najnowszych narzędzi do sprawowania kontroli nad zmianami w próżni. regulacji podciśnienia podczas procesu odbywa się automatycznie.

Czas trwania masażu jest rzędu piętnastu do dwudziestu pięciu minut.

Przed zabiegiem należy usunąć owłosienie, na przykład, na kończynach dolnych. Masowane części ciała jest wysmarowane wazeliną oleju. W ten sposób, lepsza przesuwając aplikatora na skórze.

Ruch wytwarzany przez statków porusza się (krew i limfatycznych) wzdłużnie, spiralne, zygzakowaty, krzyżowych, w celu zwiększenia odpływu krwi i limfy.

Podczas ruchu procedur aplikator musi być płynna, popycha i bez szarpnięć. Wpływ nie powinny towarzyszyć bolesnych doznań, w przeciwnym razie konieczne jest zmniejszenie dawki. Po zakończeniu procedury, wielkość podciśnienia jest ograniczona do wartości wyjściowych.

Zastosowanie tego urządzenia jest przeciwwskazane w zakażeniach skóry, zakrzepowe zapalenie żył, lymphostasis, niewydolności sercowo-naczyniowej 2 i 3 stopni, krwiaki, ostry uraz układu mięśniowo-szkieletowego.