171 Shares 4891 views

Jodie Foster filmografia. Filmy z Jodie Foster

Piękna i inteligentna kobieta z dobrze wykształconych, utalentowanych, popularne i wysoko opłacaną aktorką – to wszystko Dzhodi Foster. Jej filmografia obejmuje około dwustu prac, wiele z nich aktorka została nagrodzona wyróżnieniem. Wydawałoby się, że nadal trzeba być szczęśliwym? Ale, niestety, nie można nazwać życiem Jody beztroski, To silne i odważne kobiety musiały przejść przez wiele trudności. Ale mimo prób, że los na to przygotowany, Foster nie był zniechęcony i uparcie naprzód.

aktorka dzieciństwo

Alicia Christine Foster urodził się w Los Angeles 19 listopada 1962 r. W rodzinie, była najmłodsza, ale jej dorastanie Dwie siostry i brata. Ojciec rzucił je przed pojawieniem Jodie urodzonego, więc byli w stanie zapomnieć o nędzy dopiero po młodych talentów, aby rozpocząć zarabianie pieniędzy. Foster cechuje powściągliwość, spokój, dyscypliny. Takie cechy są bardzo cenione przez dyrektorów, więc młoda aktorka wielki sukces.

Jody prace zaczynają się we wczesnym dzieciństwie, zapewniając jego rodziny. Nie miała co inne dzieci: bezpłatnie na czas figle, komunikować się z przyjaciółmi, gry. Być może właśnie dlatego aktorka była tak trudno znaleźć wspólny język z rówieśnikami, nigdy nie czuł się w towarzystwie swoich koleżanek lub kolegów. Wielu uważa, że zaznaykoy i dorobkiewicz, chociaż tak nie jest. Jody nigdy zarozumiały, ale była inteligentna przez naturę, ale często jest dookoła, zaślepiony czarnym zawiści i bezsilnej wściekłości, po prostu nie zauważył.

Zacząć działać karierę

Biografia Dzhodi Foster mówi, że aktorka po raz pierwszy pojawił się na ekranach telewizyjnych w 2-letni w reklamach. Utalentowany, najmądrzejszy i piękne Dziewczyna zauważyła reżyserów. Po 6 latach, miała zaufanie do małych ról w serialach telewizyjnych. W ciągu 12 lat, Jodie zagrała w „Alicja już tu nie mieszka”. Bardzo wcześnie poznała się ze światem dorosłych, stanął na tym samym poziomie z innymi podmiotami, ale sukces był jeszcze przyjść.

W wieku 14 lat, Foster grał rolę młodocianych prostytutek w filmie kredytów Scorsese „Taksówkarz”. Była jak piękny kwiat, dostać w błocie. Jody wyglądał uosobieniem zła i czystość: pospolite ubrania i dorosłych kosmetyki nie można łączyć ze smukłej rysunku i naiwne twarzy. Dziwna przyjaźń z taksówkarzem w miłości z alfonsem, perspektywy osoby dorosłej na wiele rzeczy – taki charakter nie mogą być zapamiętane. Po tym filmie Jodie wzrosła do szczytu kina Olimpu, uwielbiał jej wszystkich amerykańskich mężczyzn. Dla aktorki drugoplanowej aktorki była nawet nominowana do „Oscara”.

Prywatne Nightmare Foster

Filmy z Jodie Foster wciąż pojawiały się na dużym ekranie, po strzelaninie w „Taksówkarz” aktorka otrzymała wiele kuszących ofert. Niestety, ten film przyniósł dziewczyna jest nie tylko popularny, ale również stały niepokój, to można powiedzieć, że ta rolka filmu został okaleczony ją do końca życia. Nastolatki, chłopcy, dorośli mężczyźni porażony uczucia bohaterki Fostera, ale wśród nich był jeden wentylator, który przez kilka lat zajmował aktorki w ciągłym strachu, że zawsze ukradł zaufanie kobieta polowanie męskiej części ludzkości, z powodu której musiał zbudować mur między sami i świat na zewnątrz. Nazwa tego potwora – Dzhon Hinkli.

Syn milionera codziennie Jody pisał listy, rozmowy telefoniczne, wiersze dedykowane do niej. Hinckley powiedział, że kiedy osiągnie dorosłość Foster, będą się ożenić, ale jeśli straciła dziewictwo wcześniej, będzie musiał zabić jej kochanka. Aktorka żyli w ciągłym strachu, bała się własnego cienia, unikają ludzi, ponieważ każdy widział uwodziciela. Kontaktując się z policją nie pomogło, bo Hinckley nic złego nie uczynił. Po ukończeniu Liceum Dzhodi Foster aktorka zdecydowała się rzucić fotografowanie i iść do Yale, aby uniknąć oskarżenia, ale szalony fan i tam śledzone.

Kiedy dowiedział się, że prezydent Reagan został zamordowany, wkrótce sobie sprawę, że ten szaleniec okazało Hinckley. Foster kamień z duszą spadła gdy Jan został uwięziony, choć to jego nieszczęścia nie koniec. Hinckley ogłosił na cały kraj, że popełnił przestępstwo za Jody. Była nie do winy, ale ludzie wciąż traktowali ją chłodno.

dorobek naukowy

Jody poszła do szkoły, ale elementy są wynajmowane głównie zewnętrznie ze względu na czas fotografowania, aby studiować praktycznie żadnego wyboru. Była mądra i wysoko rozwinięte dziecko, więc był dobrym uczniem, poddając wszystko na dobro. Jako najlepszy uczeń liceum, Foster został przydzielony mówić w mowie pożegnalnej podziałka, powiedziała po francusku. Stała strzelanie wyczerpującym działał na Dzhodi Foster. Filmografia przez czas wzbogaconego przyzwoitą kwotę jakości pracy, więc aktorka, ryzykując własną karierę, zdecydował się opuścić świat kina na kilka lat i poświęcić się nauce.

Foster nadal znajduje czas spędzony na Uniwersytecie Yale, najlepszy w jej życiu. Mieszkała w zwykłym hostelu, rozpatrywane na równi z tym wszystkim, przez tydzień, miała tylko 30 dolarów, ponieważ rachunki mogłyby zarządzać tylko matkę, ale Jody był zadowolony. Dziewczyna University, które ukończył z wyróżnieniem. Foster wyróżnia się na imprezie w Hollywood, bo nie wszyscy aktorzy mogą się pochwalić wyższym wykształceniem, erudycji. Aktorka doskonale mówi po francusku, więc powiela filmu w tym języku z jego udziałem, i ma doktorat z literatury angielskiej.

Gwałtowny wzrost kariera

Po ukończeniu mogła kiedykolwiek zgubić się w świecie kina. Filmy z Dzhodi Foster nie przynosi Opłaty dodatkowe dyrektorów, więc wszystkie sugestie nikt kolejce do aktorki. Ale nie poddawaj się, wziął żadnej pracy, więc dostanie się negatywne opinie od krytyków. Sytuacja zmieniła się po premierze filmu „1988 oskarżonego.” Było za rolę w tym filmie zdobyła najlepszą aktorkę jej pierwszy „Oscar” Dzhodi Foster.

Filmografia ją potem zaczął uzupełniać inne prace poważny i wysokiej jakości. Kolejny złoty posążek młoda aktorka otrzymała w 1991 roku za kinorabotu „Milczenia owiec”. To był wielki przełom w świecie filmu, kariera Foster aktywowany. Ona nie skakać na pierwszej dostępnej ofercie i selektywne podejście do wyboru filmów.

Filmografia aktorki

Obecnie jeden z najbardziej rozpoznawalnych, popularnych i wysoko opłacanych aktorek jest Dzhodi Foster. Filmografia jej corocznie aktualizowany o nowe filmów, z których wiele otrzymują dobre recenzje zarówno od publiczności i krytyków. Pierwsze znaczące dzieło dla Foster był film „Alicja już tu nie mieszka”, wielu dyrektorów mają zwrócić uwagę na to po premierze filmu „Taksówkarz”. Po ukończeniu studiów, aktorka świeciły w takich dziełach jak „oskarżony”, „Milczenie owiec”, „Maverick”. Wśród najlepszych filmów również jest przypisywanych „Nell”, „Kontakt”, „Anna i król”, „Azyl”, „iluzja of Flight”, „Chrobrego”. Najnowsza praca Jodie został wydany w 2013 roku. Jest to film „Elysium. Paradise nie ma na ziemi”

praca reżysera

Nie tylko dla fanów aktorki, ale dla jej współpracowników pozostaje tajemnicą Dzhodi Foster. Najlepsze filmy dla siebie – te, które ona zastrzeliła się. Ta krucha kobieta ma czas, nie tylko w filmach, ale również zaangażowany w kierowanie. Jego pierwsza praca Jodie wystartowała w wieku 29 lat, jest to „mały człowiek Tate”. W 1995 roku pojawił się film „Wakacje w domu”, Foster i wkrótce otworzył własną pracownię „Egg Pictures.

Dzhodi wychowanków

W 1998 roku urodził się pierworodny – Charles Foster. Imię dziecka ojca nie była znana każdemu, aktorka ze szpitala przyszła zabrać ją tylko siostra. Przez długi czas paparazzi próbują znaleźć odpowiedź na to pytanie, aktywnie wykopali brud na Jody, odszukał różne fakty z przeszłości, nawet wykopał jej romans z producentem telewizyjnym rendi Stounom. Koniec plotek i spekulacji umieścić sama aktorka, powiedziała, że dziecko zostało poczęte przez sztuczne od nieznanego dawcy. Podobnie w 2001 roku był drugi syn Jodie – Keith.

życie osobiste

Foster jest jednym z najbardziej skryty wśród hollywoodzkich gwiazd. Ona nie pozwól nikomu w domu, nie nadaje się do telefonu, nie kupować drogich rzeczy, tak aby nie przyciągnąć zbyt dużo uwagi i nie poświęcać obcych w swoim życiu osobistym. W młodości, Jody był zakochany z francuskiego oficera, ale ciągłe zagrożenie Hinckley straszy ją, a ona zdecydowała się zakończyć związek. Przez długi czas nie jest powieści jeden cheerleaderką nawet media przekazały informację o swojej homoseksualnej. W 1987 roku Foster zakochał się brytyjski aktor Dzhuliana Sendsa, ale w tym przypadku, nie mógł przezwyciężyć siebie. Po Hinckley zagrożeń bała się ludzi, nie ich zaufaniem. Prywatne życie aktorki i tajemnicą za siedmioma zamkami.