176 Shares 7471 views

Luke Gallows. Krótka biografia bojownika i kariery w WWE

Luke Gallows – profesjonalny poziom zapaśnik ze Stanów Zjednoczonych. Jego prawdziwe nazwisko – Drew Henkinson. W tym czasie zawodnik stoi w organizacji WWE. Ze względu na jego liczne i wygranych i przegranych. Ale sportowiec jest znany na całym świecie ze swoich spektakularnych przedstawień i metod okrutne. Choć statystyki Henkinsona nie walczy za dobre w świecie wrestlingu, jest poważane i szanowane przez wielu silnych wojowników. Dość często jest to walka zakończyła się w niełasce i demontażu pierścienia, ale Drew Henkinson zawsze wracamy z nową energią i nowymi metodami gwałtownej walce ze swoimi przeciwnikami.


Wczesna kariera zapaśnik

Pierwsze kroki na drabinie kariery w WWE dla Drew zaczęła występy w pierścieniu w postaci Festus. I znacznie później, podczas uczestniczenia w grupie SES, zaczął bić Luke Gallows obraz. Jego koledzy z drużyny byli CM Punk, Serena Deeb i Dzhoi Merkyuri. 14 czerwca 2011 – symboliczną datę Henkinsona. W tym dniu, zadebiutował w organizacji Total Nonstop Action Wrestling. Luke Gallows przeciwieństwie Gunner i pokonał go. Kilka miesięcy później został zaproszony do udziału w indyjskim promocji TNA RING Ka Króla. Tutaj walczył pod pseudonimem banita. We wrześniu 2012 roku rozpoczął karierę w TNA. Został zabrany do grupy o nazwie „Asy i Ósemki”, gdzie zawsze występował w masce. Skurcze Gallows były spektakularne i napięta, więc został poproszony o podpisanie kontraktu z TNA Federacji. Ale w jednej z walk fighter Parki zdarł maskę. Po tym incydencie, Luke Gallows próbowali walczyć jeszcze mocniej, ale nadal stracił kilka bitew.

Zapasy kontynuował karierę

W 2013 roku Łukasz opuścił TNA i federacja zdecydowała się podpisać nowy kontrakt z organizacją New Japan Pro Wrestling. Tutaj grał przez trzy lata. A w 2016 roku, w styczniu, on i jego przyjaciel Carl Anderson zaproponował nową umowę do udziału w WWE. Wspólnie udało im się pokonać braci USO. W ciągu najbliższych kilku miesięcy, postanowili przyjść z pomocą jednego wspólnego znajomego. Było Hej Dzhey Staylz, dawny kolega Luke'a Bullet Club. Szubienica i Anderson pomógł mu w walce słynnego zapaśnika rzymskiego panowania , a nawet John Cena. Po pewnym czasie ogólne towarzyszami zatrzymał się szkolenie. RAW postanowiła zaproponować szereg silnych występy zapaśnik. To był Luke Gallows. kariera myśliwca kontynuowane w tej promocji. Jego towarzysz Carl Anderson uczestniczył także w RAW.

Zwycięstwa i straty

W 2016 roku, podczas SummerSlam przeciwko drużynie o nazwie New Day walczył dwa silne przyjaciela Wrestling – Carl Anderson i Luke Gallows. Tytuły nie mogli wygrać, bo wygrał przez dyskwalifikację. Ale Luke i Karl nie zatrzymał się na tym przegrany. Starali się wygrać tych tytułów kilkakrotnie. Ale odbyły się dwa pojedynki w Clash of Champions i surowe zespołu New Day nadal miał przewagę. Po tych nieudanych próbach innymi zapaśników miał walkę z Enzo i Cass w 2016 roku w Hell in a Cell. Tym razem udało im się pokonać przeciwników. Na turnieju Survivor Series, która odbyła się w 2016 znajomymi Carla i Łukasza były częścią Raw. Ich zespół wygrał braci HYIP. Ponadto, przejął amerykańską Alpha. Niestety, ich kolejny występ nie był tak udany. Zespół Karola i Łukasza został wyeliminowany, a Raino Heath Slater.

Pożądana, ale zwycięstwo nie stało

Podczas turnieju, który odbył się pod koniec listopada 2016 Raw Luke Gallows i Carl Anderson znowu walczyli, starając się zdobyć mistrzostwo nad zespołu New Day. Walka była bardzo zabawny. Duża liczba fanów obolałych drużyny Luc i Karla. Ale New Day silniejszy znowu. Wydawało tej walki zapaśników musiał się zatrzymać i rzucić wszystkie swoje nadzieje na wygraną. Ale towarzysze nadal utrzymywane kolejny mecz 12 grudzień 2016. Był to turniej z tego samego Raw, mecz zawierającym potrójne zagrożenie, gdyż zaangażowane brutalne pretendentów Seamus César. I znów kolejny dzień pokonał Łukasza i Karola. Ten zespół przyjaciół i nie udało się wygrać. Ale oni nie uważają tego utrata coś strasznego dla jego kariery. Po tym wszystkim, najważniejsze w zapasach – spektakl, a nie zwycięstwo.

osiągnięcia

fani wrestlingu kochany i szanowany sportowiec Drew Henkinsona, który wykonuje pod pseudonimem Luke Gallows. Osiągnięcia myśliwiec nadal świetnie, mimo wielu strat. Na swoim koncie dwa tytuły że wygrał podczas uczestnictwa w New Japan Pro Wrestling. Był Mistrzostwa IWGP zespołu, a także wygrał World Tag Team League w 2013 roku, wraz ze swoim przyjacielem Karlom Andersonom. Pro Wrestling Illustrated przyznano Luc dziewięćdziesiąt miejscu, a później sześćdziesiątym dziewiątym wśród pięciuset najlepszych wrestlerów na świecie. Na mistrzostwach w Australii Gallows wygrać World Wrestling Xtreme Heavyweight Championship. Oprócz tych osiągnięć, jego konto także wygraną National Wrestling League, a także w VCW Mistrzostw Świata. Ciekawostką na temat Łukasza jest to, że przez okres jednego roku grając oszustem Kane, choć nie raz interweniował w walkach z Kane. Wkrótce Luke został pokonany przez prawdziwego zapaśnika Kane, który zdjął maskę z Gallows i wyrzucił go z ringu.