815 Shares 4928 views

Najlepszym rekreacji w Chemal

Kraj Ałtajski – jest niezwykle piękne krajobrazy, górskie powietrze, lasy i wspaniałe rzeki. W Chemal, Ałtaj słynnym kurorcie, można odpocząć w jednej z licznych kompleksów rekreacyjnych lub leczniczych.

W miejscowości, Chemal stał się znany w 19 wieku. Nadchodzi wiele znanych postaci kultury i sztuki. Dzisiaj omówimy szczegółowo bazę na wakacje w Chemal!

ośrodek Chemal

W Związku Radzieckim w centrum rekreacji w Chemal aktywnie zbudowany, a wiele z nich jest tam i nadal pracują. Oczywiście, nowe ośrodki rekreacyjne dostępne są również tutaj. A ceny rekreacji w Chemal dość demokratyczna. Dlatego też, mając na każdą kieszeń, można odpocząć podziwiając wspaniałą górską przyrodę.

Jest to również jeden z głównych atrakcji Chemal jest elektrownia wodna, zbudowany przez więźniów syberyjskich obozach w latach trzydziestych. Teraz już nie działa, ale tam są wycieczki z przewodnikiem, a wokół wiele straganów z pamiątkami i kawiarni.

W centrum Ałtaju Chemal umieszczone ekspozycje i wystawy opowiada o życiu, przekonań i historii osadników Terytorium Ałtaj.

Chemal gospodarka opiera się na turystyce. Dlaczego? Tak, ponieważ jest to główny dochód skarbu miasta.

Relaks na rzeki Katun

Zobaczmy co oferują turystom najbardziej znanym ośrodku rekreacyjnym w Chemal. Co ciekawe, jak byś go nie lubią?

Tak więc, „Chemalsky świt” – nowy ośrodek rekreacyjny w dworku, który jest otwarty dla turystów przez cały rok. Ustanowienie stoi na brzegu rzeki Katun, gdzie latem można popływać. dwór architektura przypomina starych osiedli. Ponadto, wszystkie są utrzymane w tym stylu.

Istnieją dwa duże domek i mały pensjonat, sauna z basenem, łąki, gdzie można piknik i grać w piłkę nożną i wiele więcej. Również w bazie jest letni basen i kilka pawilonów.

W jednym z domów znajdują się cztery pokoje, które ma wszystko co potrzeba, aby zatrzymać się na okres spoczynku, w tym telewizję satelitarną i aranżacji kuchni. Pokoje są różne liczby pokoi.

Jeden domek nadaje się dla dużej rodzinne wakacje lub firmy, gdyż całkowicie mijają. Ma dwa piętra z poddaszem mieszkalnym, zapierające dech w piersiach widoki. Ponadto, nie jest nawet kominek, który topi się w zimie.

Posiłki można przygotować samodzielnie, ale również mają okazję zjeść w jadalni.

A zimą i latem na osiedlu „Chemalsky Świt” jest coś do zrobienia: jest nawet królik, dla których będzie to interesujące obserwować dzieci i dorosłych można smażyć grillem na szyk. W zimie można jeździć na nartach lub sankach iść, a dzieci mogą bawić się w śniegu po prawej stronie na łące.

Adres: wieś Chemal, Katun pasa ruchu, numer domu 41.

Recenzje Manor „Chemalsky Świtu” pozytywne. Pokoje są dobrze wyposażone rozrywkę na najwyższym poziomie, a natura po prostu pyszne. Oto, jak wszyscy!

Wiatr Ałtaj

Wbudowane trzy lata temu, kompleks turystyczny „Wiatr halny” znajduje się u podnóża gór i jest przeznaczony do rekreacji w okresie letnim.

Goście zakwaterowani są w schludnych domów drewnianych opartych na „Wiatr halny”. Chemal corocznie pozyskuje nowych centrów turystycznych.

„Wiatr halny” prezentuje się jako miejsce dla par i rodzin z dziećmi. Dlatego tutaj wyposażony w huśtawki i plac zabaw dla dzieci, wiele pawilonów i kuchnia z werandą, gdzie można spokojnie kolację lub obiad, kontemplując piękne widoki na góry.

oparty będzie również w stanie korzystać z pralni, wycieczki książkę, wziąć saunę lub smażyć mięso na grillu.

Pokoje w domach są wyposażone we wszystko co potrzebne do komfortowego pobytu.

Adres: Ulica Droga, nr domu 24.

Jeśli zdecydujesz się spędzić wakacje na obozie turystycznym „Wiatr halny”, nigdy nie pożałujesz, bo reszta tutaj napełnia duszę spokoju, a serce – Harmony.

Urlop, pełen łaski

rekreacji często w Chemal położony na rzece Katun i jej dopływów. Na przykład, ośrodek turystyczny „Grace” jest zbudowany na Kuyum rzeki, dopływu Katun.

Centrum rekreacji „Grace” jest przygotowany nie tylko do spokojnej i relaksujący wypoczynek z rodziną, ale także dla różnych uroczystości. Znajduje się w pobliżu wsi Elekmonar.

Tutaj odbywają się wesela, bankiety i książki obchodzi. Centrum rekreacji „Grace” – parterowy dom drewniany, wyposażony jak najlepszych pokoi gościnność i sprzątanie, a nawet żywym ogniem, który może topić.

Chalet „Grace” jest zaprojektowany, aby pomieścić gości przez cały rok. W zimie na nartach i sankach tam z góry, przejdź do rosyjskiej łaźni. Letnie jeździć konno i uprawiać sport i zrobić grilla i po prostu chodzić po okolicy. Dlaczego? Dlaczego nadrzędny atrakcją – to natura.

Położony zaledwie 7 kilometrów forma Chemalsky oddechowych, na str. Kuyum.

Nawiasem mówiąc, Chrzest, można pływać w przerębli. Reszta w centrum turystycznym „Grace” można opisać jako jej samej nazwie. Po odpoczynku tutaj przez dłuższy czas, można znaleźć spokój, natchnienie i łaskę.

sprężyny Chemal

Współczesne trendy w modzie turystyki osiągnęły i terytorium Ałtaju. Ekogostinitsa „Silver Springs” (Chemal) – hotel na rzeki Katun, w pobliżu którego hit najczystszej klucze. To z tego powodu system i ma swoją nazwę.

Hotel położony jest z dala od drogi, więc samochody nie przeszkadzać, że pobyt w hotelu „Silver Springs”. Chemal znajduje się niezbyt daleko, jeśli chcesz iść tam, ale hotel ma wszystko, czego potrzeba. Jest prywatna plaża i plac zabaw dla dzieci, rosyjski kąpiel i ogromny basen. Hotel oferuje wszystkie dzienne spożycie pokarmu. W kuchni tutaj oferuje domu.

Nawiasem mówiąc, cały kompleks turystyczny wykonany z ekologicznych materiałów i relaks tutaj, na pewno poprawić swoje zdrowie.

Adres: ul. Katun, numer domu 43.

Wielu, którzy przyszli do ekootel „Silver Springs”, tu wrócić ponownie, pozostawiając tylko najlepsze opinie bazy uzdrowiskowej.

dzielnica Chemal wiele różnych kompleksów turystycznych. Nie jest to zaskakujące, ponieważ środowisko sprzyja tego rodzaju turystyki.

Świątynia na wyspie

Wiele kempingów są zbudowane w formie osiedli – domki i małych domów wykonanych z drewna. Barton jest także centrum rekreacji w Chemal „Ałtaj”.

Nie daleko od centrum turystycznego jest to wyspa Patmos, który jest w odległości spaceru. Na wyspie stoi słynna świątynia, klasztor żeński Ioanna Bogoslova Znamensky klasztor (może to być osiągnięte przez wiszący most).

Można również chodzić po lasach sosnowych, podziwiając przyrodę, lub, na przykład, pójść do sauny.

Tutaj można wynająć pokój lub nawet cały dom. To będzie tylko do Twojej dyspozycji!

Można zjeść podczas przygotowywania własnych posiłków w kuchni domku lub odwiedzając restaurację.

Pokoje zapewniają wszystko, czego potrzeba do spędzenia wakacji dobrze: TV, lodówka, łóżko typu king size oraz łazienkę.

Będziesz cieszyć się relaks w posiadłości „Ałtaj”, ponieważ w środowisku takiego piersiach górskiej scenerii jest niemożliwe pozostają niezadowoleni.

Chemalsky wodny

W odległości spaceru od krytego parku wodnego jest najnowszym dwór „Chocolate”. Działa przez cały rok i nadaje się na romantyczny wypad we dwoje.

Góry i las sceneria będzie widoczne z okien przytulnych pokoi. Oczywiście, że się podoba!

Nie daleko od domu znajduje się plaża, a do parku wodnego zaledwie pięć minut spacerem.

Adres: Wiejski Dom górski „Katun”, tłum. numer domu młodzież 1.

Tutaj można także wypożyczyć quady lepiej badać naturę wokół. Ponadto, nie są oferowane konno, rafting na Katun i więcej. Jeśli lubisz sporty ekstremalne, można skakać ze spadochronem, bo „AltayAvia” znajduje się w pobliżu lotniska.

można poprawić swoje zdrowie w ośrodku zdrowia „Belovode”, który jest zbliżony do „Chocolate” osiedla.

Chemalsky moczowych

W przewodzie Karasu znajduje się centrum rekreacji „Viking”. Przewód znajduje się w pięknym lesie, a jeśli pójdziesz trochę dalej w dół drogi, można przejść do Karakol jeziora – naturalne przyciąganie terytorium Ałtaju.

Może złagodzić na ulicy nie nadaje się dla miłośników komfortowego wypoczynku, ale tutaj można poczuć prawdziwego ducha wikingów – przedstawicieli miłujących wolność ludzi, nie przyzwyczajeni do wygodnego domu.

Od rozrywki na kempingu zapewnia spływ na Katun, siatkówki i strzelanie z łuku, a także dyskoteka, karaoke, bar, basen, sauny i wiele innych.

Dla dzieci jest plac zabaw i piaskownica. Można jeździć konno lub na spacer po malowniczym przełomem Karasu.

Adres: c. Elekmonar, ulica Centralna, numer domu 62.

Najlepsze ośrodki turystyczne

Ośrodki wypoczynkowe w Chemal dostępne dla każdego, kto chce odpocząć i przynieść korzyści dla organizmu. Na przykład, cena za dobę za pokój w posiadłości „Ałtaj” jest tylko 450-500 rubli.

Zgadzam się, to nie jest bardzo kosztowne dla takiego wspaniałego wypoczynku. Oczywiście, istnieje kemping z cenami dziennie od trzech do czterech tysięcy rubli, ale nadal opierać się na naturze wszystko się opłaca.

Jest to niemożliwe, aby powiedzieć, które z wielu Chemalsky ośrodków wypoczynkowych są najlepsze. W opinii z Internetu staje się jasne, że wczasowicze preferują te kompleksy, które przedstawia się różne udogodnienia i rozrywki przy niskich kosztach.

Najlepsze odpowiedzi – z ośrodków turystycznych „Wiatr halny”, „Chemalsky Świt”, „Silver Springs”. Ale oprócz tych ośrodków, w Chemal są różne osiedla, kempingi, domki, hotele i kempingi, gdzie można odpocząć z rodziną lub z przyjaciółmi, posiadają wesele lub inną uroczystość.