397 Shares 8457 views

Najlepsze miejsca Petersburgu

Petersburg jest jednym z najbardziej popularnych miast w Rosji, gdzie wielu turystów lubią pochodzą z innych miast i krajów. W obrębie miasta znajduje się duża liczba zabytków starożytnej architektury, muzeów, pięknych rzeźb i wspaniały miejsc, które z pewnością będzie wygląd.

Każda osoba, która przychodzi do tego miasta, w obliczu pytania o tym, gdzie udać się do Petersburga na kilka dni. Odpowiedź jest oczywiście trudne, ponieważ wiele osób ma różne smaki, na przykład, jeden popularne zabytki, a inni po prostu chcą zobaczyć galerię i różne muzea. Ponadto, wizyty w interesujących miejsc jest niemożliwe przy złej pogodzie lub w zimie. Do kilku dni, aby zobaczyć cały Petersburg i zostały spełnione przez odwiedzicie miasto Poniżej znajduje się lista najlepszych miejscach.

Wszyscy turyści, którzy pierwszy przyjechałem do tego miasta, musi odwiedzić Hermitage. Że jest on znakiem rozpoznawczym tego miasta i nie może już znaleźć na świecie. To miejsce, gdzie można zobaczyć Madonnę z Dzieciątkiem, Rycerze i St Georges Hall i wiele innych wspaniałych spotkań z ludźmi z różnych grup wiekowych. Przegląd wszystkich pomieszczeń może potrwać kilka dni, więc najlepiej jest pójść tam w godzinach porannych.

Drugie miejsce, gdzie jest to niezbędne, aby przejść jest Katedra św Izaaka. Od siebie to unikalny zabytek architektury, który zachwyca swoją wielkością. Jego kolumnady, można zobaczyć centrum miasta z lotu ptaka.

Upewnij się również do odwiedzenia Peterhof, gdzie na całym obszarze znajduje się kilka pięknych fontann. Jest to najlepiej udać się od maja do września, jak to było w tym okresie, fontanny będą działać. Ponadto nie istnieją liczne muzea i parki krajobrazowe, które zaskakują swoim pięknem.

Około 1:30 rano, należy przejść do Nabrzeże Pałacowe, aby zobaczyć nie tylko białe noce, ale mosty razdvizheniya. W tym czasie wiele małych statków przyjść w środku rzeki Newy, aby przejechać przez most. W tym czasie, na nabrzeżu gromadzą dziesiątki turystów, muzyką na żywo i cyrku.

Jedną z atrakcji jest Piotra i Pawła. Aby zobaczyć go w całości nie trzeba iść do środka. Jego główną uwagę zasługuje fakt, że istnieją pochówku Piotra I i Mikołaja II. Również w twierdzy znajduje stoczni pieniężnej, muzeum więziennictwa oraz wystawa średniowiecznych narzędzi tortur.

W lecie można przejechać na statkach morskich lub odwiedzić atrakcje morskie Krążownik Aurora, Muzeum Morskie lub lodołamacza Krasin. Przy ograniczonym czasie, można po prostu spacer wzdłuż Promenady Anglików i zobaczyć, jak wkładki morskie pływać w lecie.