469 Shares 6397 views

Performance "Sirena i Victoria": opinie, aktorzy

Przynajmniej raz zobaczyć spektaklu „Sirena i Victoria” (komentarz na jego temat po obejrzeniu wielu widzów po lewej), teatralnych widzów może łatwo odstąpić zaplanowane wcześniej sprawy. Najważniejszą rzeczą dla nich tego wieczoru – żyć z bohaterów opowieści. A gra z ulubionych aktorów w stanie podnieść swój nastrój niemal każdy – jak ten, który zdarzył się w pokoju, a kto spodziewał wydajność miesięcy.

Fabuła: kompletne przeciwieństwa

W centrum historii dwóch kobiet, którzy przypadkowo znajdują się na bardzo różnych etapach życia społecznego. Po pierwsze, ze starożytnej nazwy syreny – współczesna businesswoman, całkiem udany nieruchomości, udało się wyrwać, jak mówią, od pucybuta do milionera. To już zapewnione, w wieku, ale nie stara. Nie bardzo wykształcony, ale z niesamowitym poczuciem humoru. Syrena stopniowo, krok po kroku, aby dokonać znaczącego postępu w ich karierze. Nauczyła życie pod różnymi kątami, a teraz nie pozostawia złudzeń co do nieskończonej miłości. I żyć życiem, że teraz, to z dnia na dzień „tonie” w lewo jej nadzieję w dużym szkła Madery.

Drugi – bardziej nowoczesny zwycięsko imię Wiktoria. Ona jest bardzo delikatny charakter, ma dość cienki organizacji psychicznej.

Victoria – językoznawca absolwent, dr. Ale jej życie też przeszedł kilka zmian. Teraz musi zarabiać pieniądze poprzez prywatne lekcje w domu, nowobogackich vdalblivaya języka angielskiego. Kiedy mąż zdradził ją, a rozwiedli. Teraz Victoria nie były bardzo dobre wspomnienia, rozczarowanie i samotność.

Fabuła: „młody Koziorożec”, znany również jako Apollo, który jest także astronomem

Performance "Victoria" Sirena i opinie których większość z nich to pełna ciepła i wdzięczności dla aktorów, a nawet niemożliwe, bez jednego aktora. Więc, „młody Capricorn” (jak wydaje się osobiście – nie, że ma i młody), obiecuje spełnić wszystkie tajne panie fantazji. Tak określono w tekście reklamy.

I rzeczywiście, wszystko może się zdarzyć w życiu? I nagle ten pan jest taki sam – długo oczekiwany, single, kochanym i kochać? Ten, który można by nazwać reaktywowana marzenie każdej kobiety. Być może, że jest w stanie spojrzeć na niebie nową gwiazdę, i nazywają to imię ukochanej?

Tak, pewnie, byłoby miło, gdyby wszystko, co się stało. Ale play „Sirena i Victoria”, aktorzy który grał znakomicie – komedię. Tak, sytuacja jest absolutnie nie planowane poprawnie. Z jakiegoś ironii, to później okazało się po prostu znak losu, a nie wymyślone przez Apolla w mieszkaniu w Moskwie będzie żal astronom, który zmuszony jest szukać pracy włosach psów.

Przez szczerych uśmiechów – poważne myśli

Głupie błędy podczas wpisywania numeru telefonu, przypadkowo przyznał jedną z bohaterek opowieści, ostatecznie spowodowało serię komicznych sytuacjach.

Fabuła gry jest bardzo proste i bardzo dobre. Po pierwsze, można założyć, że w pobliżu początku planowane trójkąt miłosny, który jest wieloletnią tradycją jest obecny w wielu komediach. Ale to staje się jasne: w tym samym czasie z obecności stworzyć zabawną sytuację tam i inne fabułę, dzięki której widz może myśleć o wielu ważnych rzeczy. Na przykład, o które dziś istnieją wartości.

Jaka jest wydajność?

Oparty na grze dramatopisarza Aleksandra Galin wystawił spektakl „Sirena i Victoria”. Recenzje wskazują jakościowo napisany scenariusz, świetny kierunek i utalentowany aktor wchodzi na scenę. Sztuka została napisana w 1997 roku. Być może dlatego, oglądane podniesione zagadnienia do tego czasu.

Widzowie mogą zobaczyć trzech głównych bohaterów: Syrena, Victoria and „młodych Koziorożec”, który okazał się być zwykłym człowiekiem o imieniu Konstantin. Aktorzy na scenie ucieleśniają te znaki wiedzieć wszystko: Tatiana Krawczenko, Mikhail Politseymako i Olesya Zheleznyak. Czasami ta struktura zmienia się nieznacznie, a Konstantin Nikołajewicz odgrywa Andrey Ilyin.

Panie są dobrze znane z serialu „swatki”. Długa praca zjednoczył je, są bardzo organiczne spojrzenie na scenie, przyciągając uwagę publiczności do jednego, potem do innego charakteru. i Konstantin Wygląda to, z jednej strony, silny, a innym – bardzo ufne osoby i domu. Jego ulubiony syn, grany przez miliony widzów Semena Farady – Michael Politseymako.

Aktorów i wykonawców

Syrena, powodzenie i dobrobyt materialny dobivshuyusya bizneswoman, grany przez Tatiana Krawczenko. To pokazuje zależność pomiędzy dwoma bardzo różnych kobiet, które spotkał nagły i trochę poznawać ludzi i grać „Victoria” Sirena z Zhelezniak. Opinie mówią, że aktorka okazała się zupełnie inną stronę niż widzowie są przyzwyczajeni do jej zobaczyć. Jak stało się jasne, Olesya Zhelezniak grał Victoria, wrażliwy i delikatny pani. Ale kiedy przewrócił się stos, okazuje się prawdziwym Rosjanką.

Konstantin Nikołajewicz przedstawiony publiczności jednej z najbardziej charyzmatycznych aktorów naszych czasów – Michael Politseymako (ocena publiczności). Uważam go od początku do końca: początkowo niepewny i nieśmiały, ale po jednej lub dwie szklanki likieru w nim obudzić żal i gniew.

Samotność – do szczęścia w życiu osobistym

Cała akcja tej dziwnej opowieści rozgrywa się w ogromnym mieszkaniu w Moskwie syreny, która wychodzi na Plac Czerwony. Przyznaje, że to mieszkanie przekształcony jej osobistego użytku, jest eksmitowany z komunalnego „połowie Moskwie.”

Syrena i Victoria, te dwa bardzo różne postacie, zjednoczone przez samotności. Każdy z nich jest taki sam, a inny w tym samym czasie. Victoria Syrena uczy angielskiego, ale ich zajęcia nie są bardzo skuteczne, ponieważ każda lekcja kończy banalną gorzałę. Początkowo Victoria stara się jakoś oprzeć, zwłaszcza, że nie była przyzwyczajona do takiego hobby. Ale Syrena była w stanie przekonać.

Tutaj takie wydarzenia mogą stać się świadkiem, obserwując grę „Sirena i Victoria”. Odpowiedzi o nim często pozostawiają słuchaczy, aby podzielić się swoimi wrażeniami. A najbardziej (z kilkoma wyjątkami) sugeruje, że działanie – bardzo dynamiczny działki – proste i jednoznaczne. W sztuce grają nie tylko śmieszne i absurdalne sytuacje, ale również wpływa raczej poważnych problemów, które mogą wystąpić niemal wszyscy. W związku z tym wydajność okazuje się bardzo uniwersalne.

Oglądać i podziwiać

Oto ona, ironiczne i poważne play „Sirena i Victoria”. czas trwania: dwie godziny. Ale nie!

Oczywiście, nie ma wątpliwości, że akcja ta mówi o samej samicy. I tu nie ma znaczenia, ile kobiety pieniądze. Materiał strona życia nie jest wskaźnikiem bezgranicznego szczęścia. Spektakl jest bardzo interesująca, aby pokazać, że może on być pewny z „fasadowe” dam, i jak to może być poniżani w imię nadziei, aby uzyskać co najmniej trochę miłości.

Widz może zobaczyć dwie strony życia. Jeden – dla tych, którzy, mając silne zęby i łokcie, udało się przystosować do nowego życia i stać się bardziej lub mniej zamożnych. Drugi – dla tych, którzy nie chcieli i mają po prostu przeżyć jak najlepiej mogą nawet chodzić w dziurawych skarpetkach. Nie ma zwykle komedie szczęśliwe zakończenie, ale nie jest to obietnica: nawet w najbardziej beznadziejnej sytuacji konieczne jest, aby zgromadzić ich wytrzymałość i wiedzieć, że nie tylko, kim był, ale także to, co będzie.

Oczywiście, nie tak niska cena za bilety. „Sirena i Victoria” – widok wydajność na który trzeba zapłacić od 700 do 5000 rubli. Ale jest ogromny plus: nawet z tyłu rząd widzi wszystko, co dzieje się na scenie – za pomocą gestów i mimiki aktorów do otworów na palec „młodego Koziorożca”. Aby uzyskać wiele pozytywnych emocji i radość nie na jeden dzień, aby zobaczyć to gra nadal stoi. Co najmniej raz.