695 Shares 4806 views

Modlitwa o narodzinach dziecka niepłodności

Moc wiary jest to, że jest w stanie pomóc, gdzie medycyna jest bezsilna. W szczególności, nawet diagnoza niepłodności można przezwyciężyć, starannie i gorliwie prosząc Wszechmogącego dla noworodka.


Moc modlitwy

Poród – szczęście dla każdej pary. Wraz z pojawieniem się rodziny świetle dziecko radości mieści się w domu. Ale czasami długo oczekiwany cud się nie stało. Choroba, niezgodność, niepłodność staje się barierą między rodzicami a dzieckiem.

Jeżeli jesteś pobożny człowiek o czystej duszy, modlitwa urodzenia dziecka przyniesie okruchy w domu. Ale ten rytuał powinien być traktowany ze szczególną odpowiedzialnością i powagą.

Zanim zaczniesz czytać modlitwę, wybierz świętego, do którego zostanie wysłana do słowa. Należy również pamiętać, że myśli muszą być czyste. Pozbyć się złych nawyków i negatywnych myśli.

Modlitwa o urodzeniu dziecka powinna naprawić swoją wiarę. Wizyta w kościele, żałować, odbyć pielgrzymkę do miejsc świętych, prowadzić rozmowę z kapłanów i mnichów. Pamiętaj, że Bóg go kto szczerze i bezwarunkowo wierzyć w jego mocy pomóc.

Błogosławieństwo rozpoczyna się ślubem przed Bogiem

We współczesnym świecie, pary są mniej prawdopodobne, aby przejść o błogosławieństwo dla Kościoła. Niektórzy przypisują to ateizm, podczas gdy inni są gotowi do przetestowania swoich uczuć poprzez małżeństwa cywilnego, a inni uważają, że taka ceremonia – strata czasu. Ale gdy istnieją problemy z poczęciem dziecka, kochankowie są potknięcia siebie, aby stać się rodzicami. Nie myślą o tym przed kościołem, a Bóg nie są małżeństwem.

Po wizycie grono lekarzy, dziesiątki tradycyjnych uzdrowicieli i próbował wszystko oznacza, że przyjaciele są zalecane, nie rozpaczaj. Możemy się tylko modlić narodziny dziecka. Chociaż jest to wiara, która miała być pierwszy asystent w takiej sytuacji. Takie pary o błogosławieństwo na ciążę i urodzenie zdrowego dziecka powinien przejść do sakramentu małżeństwa.

Tysiące rodzin twierdzą, że bez tego rytuału w rodzinie brakuje czegoś ciężki. Takie emocje mają głębokie podstawy. Mężczyźni i kobiety, którzy żyją razem bez podejmowania małżeństwa w domu Bożego – grzeszników do nieba, jak generować wady. Takie małżeństwo nie jest kompatybilny z kanonów chrześcijańskich. I kochankowie, którzy przysięgają w kościele, w trudnych sytuacjach będą wspierane przez Boga. Pobraliśmy pary Modlitwa urodzić zdrowe dziecko ma większą moc i daje najlepsze rezultaty.

Kid – pragnienie miłości dwóch serc

Rozmowa z Bogiem dzieje się cały czas. Najbardziej głośny dźwięk modlitwy, gdy są one wyrażane razem. Dlatego życzę samo dziecko ma ojca i matkę. Rozmowy z Bogiem nie powinna być tylko mechaniczne wykonanie rytuału, i celowe, jasny komunikat. Rozmowa z nim – dotyk ducha. Poprzez obrzędy prawosławne, możemy czuć to tak blisko, jak to możliwe.

To dlatego, że modlitwa udanej urodzenia dziecka jest dialog, który trwa u Boga, para powinna czytać razem. Procedura ta jest nie tylko przyniesie im bliżej do Ojca, ale także otworzyć nowy front od siebie.

Modlitwa, prosząc o ciąży i urodzenia zdrowego dziecka można znaleźć w księgach kościelnych. Małżonkowie, którzy chcą dziecko może modlić się na kolanach lub stojąc przed ikon domowych. Nie należy zapominać, aby łuk i chrzest. Gdy rodzi się okruchy, byłoby odpowiednią modlitwę po urodzeniu.

Innym istotnym szczegółem jest, że każda prośba jest konieczne, aby podziękować za wszystko, co masz, i pokutować za swoje grzechy. modlić się nie tylko dla siebie, ale także dla naszych sąsiadów i wrogów też. Pamiętaj, że Bóg jest miłosierny dla tych, którzy się okazać miłosierdzie.

Opiekunką wszystkich matek i dzieci

tradycja chrześcijańska jest bardzo stara. Przez wieki kościół został zbudowany na grobach męczenników, którzy po jego śmierci w dalszym ciągu czynić cuda i leczyć nieuleczalnie chorym.

Protector wszystkich kobiet jest Matką Boga. Maryja, która urodziła Jezusa – jednego z najbardziej cudownych świętych. Jest do niej, aby złożyć zamówienie, aby uzdrawiać z niepłodnością i dał dzieci. Modlitwa do Matki narodzin dziecka można odczytać w dowolnym miejscu iw dowolnym czasie. Najważniejsze w tej akcji – szczere pragnienie.

Można poprosić o wsparcie i sprawiedliwy Joachima i Anny, rodziców Matki, który od dawna bezdzietny. Są mocno wierzył w Boga, a on im w nagrodę Mary.

Jak poprosić o pomoc Matki Boskiej?

Często powoduje frustrację, aby włączyć do kościoła. Ale osoba, która odwiedza świątynię Boga, od smutku do żalu, wyższa moc jako symbol kary może wysłać jedną z głównych bolączek – oczekiwanie. Dlatego pierwszym, od którego powinno czekać na pomoc – Virgin Mary. Jej dobry charakter i miłość zbawi świat.

Modlitwa o narodzinach dziecka niepłodności Virgin jest:

„Holy Virgin! Błogosławiona jesteś między niewiastami. Nauczyłeś radość z macierzyństwa. Trzyma ich niebiański dziecko w ramionach. On pieścił, kochane, chronione i niebieski. Matko Boża! Błogosławiona jesteś między wszystkimi ludźmi. Urodziła zdrowego syna, czystej, dobrze. W twojej mocy, aby pomóc nam spełnić cel życia nasz skromny, aby kontynuować swe nasienie. Oni pochylić głowy przed Twych sług Thee (nazwy). W desperacji my. Daj nam największy z darów ziemi – zdrowe dzieci. Niech rosną i wysławiać imię Pana. Staną się naszą radość, nasz niepokój, naszą miłość. Módl się za nami, Maryjo, Wszechmogący. I odpuść nam grzesznikom, Matko Boga. Amen. "

Moskwa St.

Modlitwa za dziecko rodzi Matrona Moskwy może być uznana tuż przed relikwiami Matki w Pokrovsky klasztoru lub jej grobie na cmentarzu Danilovsky w Moskwie. poprosić także o dziecku w Świętej może stać się jej ikona.

Matrona urodził się w 1881 roku na terenie dzisiejszej prowincji Tula. Od dzieciństwa był ślepy, a jej rodzice są poważnie rozważa możliwość dać dziewczynie do sierocińca. Ale Matrona matka zmieniła zdanie po śnie. W oparach piersiach siedział ślepy biały ptak magicznym pięknem. Sen przewidział świetlaną przyszłość. Dlatego dziecko w lewo. Matka dar – zdolność do leczyć ludzi. Do niej o pomoc przyszła z całego kraju.

Przed śmiercią, święty powiedział, że wierzący mogą i po jej śmierci przyjść do niej. Słyszy je od świata, i zrobi wszystko, co możliwe dla ich szczęścia.

Apel do św Matrona

Pary, które chcą, ale nie mogą mieć dziecka, modlitwa pomoże urodzeniu dziecka matrona z Moskwy. Apel do Matki to:

„Matko, Najświętsza Matrona! Wybrany cię wśród ludzi. Gojenie ręce, serce dobre, oczyścić swoją duszę. Teraz stoisz przed Wszechmocnego Boga i sprawiedliwe. Teraz niebo – Twój dom. Ale nie opuszczaj nas, grzeszników ziemi, dbać o swoje dzieci. Pomóż nam, matrona matka. W twojej mocy, aby dać nam szczęście coraz rodziców. Jego promień w życiu znaleźć. W swojej Pomoże nam pojąć, niedźwiedź, rodzić, a następnie nauczyć go do ciebie, matrona, pochwały. Matka Moskwa, niech twoje dzieci kochają swoich potomków czuć i bezwarunkowo kochać ich. Amen. "

Podstawy sakramenty rite

Zapytaj dziecko powinno mieć Zbawiciela jako żony i męża. Przed modlitwą jest wypowiedziane o urodzeniu zdrowego dziecka, przyszli rodzice powinni być przygotowani. Główną rzeczą, jaką trzeba zrobić – aby prosić o przebaczenie Boga i oczyścić duszę z grzechu. Po tym wszystkim, najczęściej jest to człowiek, którego dusza jest grzesznikiem, ma problemy zdrowotne. W tym sterylności. Skrucha sprawia zdrowe nie tylko duszę, ale również ciało.

Próby poczęcia dziecka powinno być dozwolone dni. Tak, Kościół nie zaleca kochać się w dni postu, a także w przeddzień (dniach postu – Środa i piątek, ich Eve – wtorek i czwartek po godzinie 16:00). Jest pożądane, by próbować zajść w ciążę w niedzielę w przeddzień wielkich świąt kościelnych. Ponadto, nie spać zaraz po ślubie. W taki dzień jest uświęcony i pobłogosławił parę w przyszłym życiu, więc nie powinno być związane z sakramentem małżeństwa cielesnych rozkoszy.

Jeśli nie zrozumieć sens modlitwy, lub wydają się być obcy dla ciebie, nie martw się. modlitwa osobista nie wymaga specjalnych umiejętności. To tylko myśl, tak długo jak są one szczere.

Chrzest jako ochrona przed złe dla dziecka

Gdy schodzimy łaskę Pana, a dowiesz się, że są w ciąży, nadszedł czas, aby podziękować osobie, która stworzył cud. Jak dobrze, jeśli do codziennych modlitw dodany do modlitwy przed narodzinami dziecka. Ten rytuał pomaga znaleźć spokój.

Regularne Komunia wielki wpływ na przyszłość jak mumia, a nienarodzone okruchy. Ciężarne szybko nie jest tak ściśle jak innych wierzących. Ale światło jest zastąpiony na stanowisku czyta literaturę duchową i materiały informacyjne. Po długo oczekiwane narodziny dziecka, pożądane jest, aby chrzcić w czterdziestym dniu. Tak więc nowy człowiek nie będzie łatwa w uprawie, zgodnie z prawami Boga i aby ich patronów w niebie, którzy będą go bronić. Sakrament chrztu – to pierwsze narodziny dziecka do Boga, ich związku.

Dlaczego Bóg nie daje dzieciom?

Dziś, coraz więcej par ma problemy zdrowotne. Wraz z dolegliwości medycznych, Kościół przypomina, aby pomyśleć o swoim życiu duchowym. Po tym wszystkim, te dwa aspekty są ze sobą ściśle współdziałać ze sobą.

Modlitwa o narodzinach dziecka niepłodności – etap decyzji wysłanej przez los nieba. Najważniejsze w tym przypadku – nie tracą nadziei. Jeżeli małżonkowie nie są w stanie wyobrazić sobie dziecko, może Wszechmocny przygotował dla nich inną misję. Celem tej pary może być osiągnięcie który nie jest zdolny do każdego z nich. Na przykład, być może powołaniem małżonków stać rodziców pozbawiony podrzędne, które porzucone przez.

Jednak w każdym przypadku, nie rozpaczaj, Bóg zawsze wysłuchuje ty!