678 Shares 4507 views

Zbadajmy, co sen martwy krewny

Kiedy przyjechałem do domu kłopoty, wszystkie trudne i bolesne. Jesteśmy zasmuceni, że ukochany opuścił świat żywych i opuścił nas. Byliśmy gorzko, co nie widzi człowiek już usłyszeć jego głos, dotykać rękami. A teraz spotkać zmarłego tylko w snach. Dlaczego tak się dzieje? Dlaczego we śnie, przychodzą do nas? To coś mówi, show dać. To niektóre informacje stamtąd? Lub pokrewieństwo nie może nawet przerwać śmierć?

Wiadomość z martwych

Ludzie mają kilka opcji wyjaśnień, co sen martwy względne. Uważa się, że tego rodzaju wiadomości z innego świata. Zmarły po jego śmierci przez 40 dni ma związek ze światem, który opuścił. Jego dusza nie spocznie, jeśli życie osoby nie mają czasu, aby wypełnić swoją misję. Może zmarły chce przekazać jakąś informację do świata żywych. Wyjaśnij, co marzenia zmarły krewny, to nie jest takie trudne. Chcą coś powiedzieć, ostrzec lub wsparcie. We śnie, nie bój się spotkania z nimi. Słuchać ich uważnie i zapamiętaj wszystko, co mówią. Wierzcie mi, w rzeczywistości wszystko, co usłyszał, co się stało. Ale idź za zmarłych – nie jest to dobry znak, że to szybka śmierć. Jeśli dzwonisz zmarłego, ale nie idą za nim – czekać na choroby i niepowodzenia.

Musimy pamiętać

Ludzie, dlaczego sen o zmarłych krewnych, więc musisz pamiętać. Prawdopodobne, aby żyć w świecie zapomnieli o nim, nie idź na cmentarz, nie chodzą do kościoła, aby zamówić usługę za zmarłych, nie upamiętniono. Jeśli obejrzałeś w obrazie marzeń zmarłego ukochanej, należy zwrócić uwagę na to, jak to wygląda. Jeśli jest on w białej czyste ubrania, młody, a jego ciało jakby oświetlone od wewnątrz, wiesz, w świecie do zmarłego dobrze. Jeżeli ciało ma niebieskawo-szary kolor, jakby przezroczysty i szmaty na nim – to znak, że krewny zapomniane lub zakopane przez wszystkich zasad. Po takim śnie trzeba iść do kościoła, a po rozmowie z księdzem, zamówić usługę.

Przez zmiany pogody

Mówiąc o Jakie marzenie zmarłego krewnego, powinniśmy również pamiętać, że ludzie znaków. Uważa się, że po tym sen należy spodziewać się zmiany pogody. Jeśli było gorąco, a następnie deszczowo deszczowo dni naprzód. Jeśli sen zmarłego i zimnych porach roku, czekając na odwilż i nagłego ocieplenia.

Co robi książka sen?

We śnie książki oferowane jakieś inne informacje, co dream-dead krewnego. Jeśli miał ojciec dawno poszedł do innego świata, oczekują niepowodzeń. To jest ostrzeżenie, że nie należy rozpocząć nową działalność, aby uczynić ofertę, aby zmienić miejsce pracy, zacząć spotykać wkrótce. Jest również prawdopodobne, że można oczekiwać plotek i zło rozmowę za plecami. Spotkałeś we śnie zmarłego brata? W rzeczywistości, spojrzeć na swoje otoczenie. Ktoś potrzebuje twojej uwagi i opieki. Marzyłem o matce, która od dawna w stanie spoczynku na cmentarzu? Jest to również ostrzeżenie. Ona i inny świat troszczy się o ciebie, starając się chronić je przed chorobami. Po takim spotkaniu w śnie iść do szpitala na badania. Możliwe jest, że w niedalekiej przyszłości, chorują. Im wcześniej choroba zostanie wykryta, leczenie odbędzie się łatwiej. Jeśli marzyłeś o dziadków, nie martw się i pomyśleć, co marzenia zmarłych. Względny przyszedł odwiedzić cię i pragnie poinformować o zbliżającej się przyjemnym zmiany w życiu.

Widząc martwego mężczyznę

Zgadzam się, aby śnić się martwy – strasznie. Ale nie martw się. Ten sen ma bardzo dobrą interpretację. Będziesz żyć długo i szczęśliwie, nie boją się choroby. Ale kusi los nadal nie warto. Po prostu żyć i cieszyć się każdy dzień pobytu w ludzkim świecie.