556 Shares 3006 views

Piec – nowoczesne interpretacja metalowej rury

Mycie w wannie – wielowiekowej tradycji wszystkich ludzi i każdy chce zrobić małą uroczystość odwiedzając wannę i prysznic i wanna – to codzienna aktywność. W starożytnych rusowie kąpieli w łaźni od niepamiętnych czasów. U tych kobiet urodziła, uzdrowiciele traktowane dziewczęta były zastanawiając się, czy będą one wziąć ślub. Ubogich iść do kąpieli „na czarno” bogaty ogrzanego ciała w wannach wyposażonych w kominie. Ale we wszystkich kąpielach był jednym podobieństwo – piec wykonany z surowego kamienia lub cegły, odporne na działanie wysokich temperatur.

Wybór materiałów do produkcji pieca nagrzewacz do kąpieli w prywatnych domach lub domek

Powszechne spalanie drewna kuchenka, wykonane z cegieł ogniotrwałych. Przy użyciu cegieł kąpieli poprawia funkcję: tak długo przechowywać ciepła pieca; To wyklucza możliwość, poparzenia po dotknięciu w mur. Ale budowa pieca do wanien wykonanych z cegły – bardzo drogie imprezy.

Jeśli masz wiedzę i umiejętności budowlanych, można zrobić własny piec do kąpieli metalowej rury. Konstrukcja pieca rury metalowej – najbardziej proste i niezawodne rozwiązanie w celu uzyskania niezawodnego niski koszt pieca.

Potrzebuje spawarkę, pręt przekrój średnicy 7-8 mm – 10 metrów, – zawias narzędzia 4 szt dotknij – 1 szt., 1 płyta o grubości 15 mm, z blachy oraz długość od 500 mm .. Podstawa korpusu pieca, aby służyć jako kąpiele metalowej rury o długości 1500-1700 mm, o średnicy 500-700 mm i o grubości 10 mm przekroje.

Montaż i spawanie piec do kąpieli

Rurę tnie się na dwie części – jedna część długości 1000 mm będzie służyć jako komora spalania, grzejnik znajduje się nad nim. Druga część 700 mm długości, będzie stanowić zbiornik wody. Z dolnej części komory spalania, niewielką szczelinę cięcia, 50-60 mm wysokości, 200 mm szerokości, tak zwane popielnika w celu zwiększenia przyczepności. Nad nim mocuje metalową taśmę o szerokości 15 mm. W wewnętrznej części komory spalania, wewnątrz rury, mocowane ruszt pręt dużym przekroju poprzecznym. Powyżej wyciętego otworu podduvalom do dostarczania paliwa do pieca. Arkusz metalu wytwarzane 300h350 mm drzwiczki paleniska z zawiasami i haka drzwi są zamocowane do zewnętrznej ściany pieca metalu.

Nad komorą pieca zamontowany kamieni – piec, znajduje się na wysokości 120-150 mm powyżej pieca. W ścianie bocznej komory do cięcia kamieni odpowietrzający wielkości 300-350 mm, przy czym drzwi są zamknięte. Po przeciwnej stronie drzwi komory spalania, w górnej części pieca wyciąć otwór zaworu rury wydechowej, który jest przyspawany do obudowy pieca i odprowadzane na zewnątrz wanny. Rury muszą izolowane materiałów ogniotrwałych. Powyżej podgrzewacza za pomocą spawania, jest przymocowany okrągłego 5-10mm grubości i jest zamontowana na zbiorniku wody z kranu i pokrywy. Piec jest gotowy do pracy.

Piec ustawiony na fundamencie betonowym, a w odległości 30 cm od ściany. Drzwi komory spalania, znajduje się zawsze naprzeciwko drzwi wejściowych do pary. Po ustawieniu testu kocioł odczytu.

Piec-grzejnik będzie regularnie i przez dłuższy czas ogrzania łaźni, ponieważ jest wykonana z rąk.