455 Shares 6149 views

Człowiek czyta myśli ludzi, nazywa? Jak nauczyć się czytać w myślach ludzi?

Powszechne w dzisiejszych czasach szerzyć zainteresowanie nieznanym nie można zignorować takiego jak czytanie w myślach. Z pewnością nie ma prawie taki, który nie chce się okresowo wśród ludzi, aby stać się właścicielem tej zdolności. W rzeczywistości, człowiek, który czyta myśli ludzi są zawsze bezpieczne z oszustami domu iw pracy, na różnego rodzaju oszustw jest w stanie zawsze dać poprawnych odpowiedzi na pytania vytgryvat loterii i tak dalej. Ale, niestety, większość ludzi są pozbawione tej zdolności. Jednocześnie są tacy, którzy twierdzą, że taki przydatnych umiejętności, jak czytanie umysłów, mogą być opracowane za pomocą różnych rodzajów ćwiczeń i technik. Tak jak nauczyć się czytać w myślach ludzi?


terminologia

Przekazywanie myśli – nie tylko wschodnia bajka, jest to zjawisko badane przez naukowców i organizacji paranaukowych, parapsychologów, fizjologów, fizyków i innych entuzjastów. Były eksperymenty i badania należy rozpocząć nawet przez władze publiczne i przeprowadzone w najnowocześniejszych laboratoriach. W związku z powyższym, istnieje także specjalna, specjalnie zaprojektowane terminologia to zjawisko. Niepotrzebne zachcianki przeniesienie zjawisko, według niej, nazywa telepatia, a osoba, która czyta myśli, nazywa telepatyczny. Jest to wąskie pojęcie. W szerszym znaczeniu, telepatą – jest ten, kto może czytać nie tylko czyjeś myśli z daleka, ale również do inwestowania własnych w czyjejś głowie. Konieczne jest zatem, aby dowiedzieć się jeszcze dwa warunki – induktor i spostrzegawczy. Induktor – osoba, która jest źródłem myśli. Potrafi inspirować innych aktywnie lub po prostu przewijania w głowie – nie ma znaczenia. Najważniejszą rzeczą jest to, że cewka indukcyjna – jest jeden, którego obrazy umysłowe postrzegane. Osoba czytanie myśli ludzi, zwane odpowiednio percipient – spostrzegawczy.

W tym artykule, te trzy warunki będą zupełnie wystarczy.

Istnienie telepatii

Wiele osób wątpi w istnienie takich zjawisk jak telepatia, i podobne do nich zjawisk. Im bardziej zaprzeczyć okazję nauczyć się czytać myśli innych ludzi. Człowiek ma prawo do wyboru, w co wierzyć. Ten artykuł nie ma na celu przekonać sceptyków realność tego zjawiska, ale ponieważ istnieje kilka argumentów dotyczących kwestii, czy można czytać w myślach ludzi. Priori założyć, że jest to możliwe, i poświęcić dalsze badania jest znalezienie odpowiedzi na pytanie, w jaki sposób. Jest to najbardziej wydajne podejście do rozwiązania problemu: spróbować – i będziesz wiedział.

Natura telepatia

Aby zrozumieć, w jaki sposób, aby nauczyć się czytać w myślach ludzi, aby zacząć rozumieć teorię. Niestety, zimna postawa oficjalnej nauki telepatii, nieskoordynowanych, nieskoordynowanych entuzjastów badawczych, a także szarlatanów pasożytnictwa na problemie badania tego zjawiska doprowadziła do tego, że nawet dzisiaj teoretyczna wiedza o telepatii raczej skąpe. Ludzie w ogóle, niewiele wiadomo na temat mózgu i podstawowych procesów psychicznych. Może dlatego świadomość i zrozumienie takich rzeczy jak czytanie w myślach, nie weszła jeszcze w naszym społeczeństwie. Ale coś jest nadal. Mianowicie, do naszej dyspozycji praktycznych doświadczeń naukowców, którzy są w osobistym doświadczeniu innych i nawiązać komunikację telepatyczną i kontemplować.

Po pierwsze, konieczne jest głęboko zrozumieć prostą prawdę, że myśli są istotne. Dziś jest prawie udowodnione przez eksperymenty w fizyce kwantowej. Więc po prostu uciec od prawdy, jeśli wyobrazić obrazy umysłowe jako serię fal, pochodzących z głowy mężczyzny od nadajnika radiowego. Oczywiście, twierdzenie, że myśl jest dosłownie unosi się w przestrzeni, technicznie nieco uproszczone, ale w rzeczywistości całkiem prawdziwe.

Po drugie, jeśli nie z naturalnej łatwowierności, przynajmniej do użytku służbowego musi wykazać istnienie wspólnego pola informacyjnego. Niektórzy naukowcy, takie jak Nikola Tesla, został wycofany tego eteru rolę prawdopodobnie wypełnia niewidoczne dla ludzkiego całego wszechświata. Inni sugerowali nawet bardziej fantastyczne hipotezy. Najkorzystniej, uśmiechając się złośliwie, aby milczeć. W każdym razie, informacje ogólne, sklepy terenowe w sobie i wyświetlaczy, jak w lustrze, cała ilość informacji, która istnieje w świecie. Między innymi w tym wielkim powszechnego upadku archiwum i myśli każdego człowieka. To ciekawe, prawda? Śmiało.

To rodzi teorii jak czytać w myślach ludzi – czy podłączenia do tych informacji uniwersalnej dziedzinie nauki lub bezpośrednio uchwycić i przepływ proces wyobrażeń pochodzących z głowicy cewki, lub nawet raz. Argumentów i dowodów potwierdzających to, dla każdej z tych wersji. Ale niech debaty na temat psychiki, parapsychologów i innych ezoteryki. Raczej, prawda jest najbliżej do stwierdzenia, że równolegle istnieje kilka sposobów, aby wdrożyć kontakt telepatyczny, tak jak w przypadku wszelkich innych komunikatów dotyczących tego produktu.

niezamierzona telepatia

Większość z nas nie ma po prostu przypadkowo wejść w kontakt telepatyczny. Szanse są, większość odcinków tego rodzaju, po prostu nie zauważyć w naszym życiu, ponieważ nie mają one możliwość uznania tego zjawiska. Pomyśl o czasach, kiedy ty i twój przyjaciel czy małżonek, a może nawet ktoś, z kim jesteś w dobrych relacji intymnej, zarówno nagle wypowiedział te same słowa, a nawet całe zdania. Albo, jak pytanie nasuwa się dokładnie te same odpowiedzi. Albo nagle w głowie znikąd pojawił żadnej myśli, ale w chwilę brzmiało pobliskiej osoby. Wszystko to ma zastosowanie również do przypadków nieumyślnego telepatii, gdy dwie osoby są połączone świadomość, psychiczne i cienkie rytmy wibracji są wyrównane ze sobą, a częściowa synchronizacja to proces dwóch osób, dwa umysły.

Dbałość o takich przejawów psychiki i szczegółowe, drobiazgowe badania z nich jest kluczem do sukcesu, jeśli świeci zhelaenie dowiedzieć się, jak nauczyć się czytać myśli ludzi świadomie, celowo i we właściwym czasie.

Preparat telepatii

Należy od razu powiedzieć, że nie ma magicznej kuli lub pigułki, które pozwoliłyby na noc przekształcona ze zwykłego człowieka w telepatą. Osoby pragnące nabyć umiejętności czytania umysłu będzie poważnie nad nimi pracować – nad ciałem, umysł, mowy. Na tym etapie ważne jest, aby zrozumieć, że wszystkie procesy psychiczne u człowieka (jak wszystkich procesów życiowych w ogóle) są wyposażone w cienką energii zwanej według terminologii orientalnej prany w środowiskach domowych i psychicznej nazwy łożysko bioenergii. Osoba czytanie myśli ludzi – nie jest wyjątkiem. A tym bardziej prana jest gromadzony w organizmie, tym łatwiej i szybciej będzie proces masteringu paranormalne zdolności, takie jak telepatia. W przeciwieństwie do mniej niż prany, proces będzie przebiegać powoli, jeśli w ogóle oderwać się od ziemi. Tak więc pierwszą rzeczą do zrobienia – uczą się spędzać jak najmniej prany i jak może zebrać więcej w okolicy.

Zasady kumulacji energii życiowej

Co to znaczy – gromadzić prana? To proste. Oznacza to mniej tego, co konsumuje, a tym bardziej, że przyczynia się do jego akumulacji. Aby być bardziej konkretne, to znaczy, że trzeba prowadzić zdrowy tryb życia, unikać nadmiernych doświadczenia seksualne i kontakty do jedzenia (najlepiej w menu wegetariańskie, a także zatrucia mięsa i obciążeń człowieka, biorąc ogromną ilość siły życiowej), częściej w przyrodzie, nie poddawać się negatywnych emocji, głęboko oddychać, mniej mówić, aby powstrzymać się od wybuchów emocjonalnych, ćwiczeń itp. e., we wszystkich respektując zasadę umiaru.

Zamówienie w głowie

Następnym krokiem – umieścić w myślach rzędu. Ponieważ proces myślenia zajmuje również prany, bezsensownej gaworzenia wewnętrzny głos i dialog z nim, aby dowiedzieć się, jak wyłączyć. Pozwoli nam to na regularnej praktyki medytacji i relaksu, a także ćwiczenia na rozwój koncentracji i skupienia, na przykład, patrząc na jednym punkcie lub płomień świecy przez długi czas.

Afirmacje i pewność siebie

Wiara w siebie, w swojej własnej sile – warunek konieczny, pomaga osiągnąć sukces. Jeśli naprawdę nie przekonać się, że – osoba czyta myśli na odległość, twój mózg po prostu nie będzie w stanie usunąć blok i pozwolić sobie świadomie postrzegają informacje z czyjejś głowie. Więc codziennie tak często, jak można wyobrazić sobie, że już osiągnęliśmy sukces, już wiedzą, jak postrzegają i inspirować obrazów mentalnych. Potraktujcie to w przenośni, jaśniej, jak to możliwe, i pamiętaj, aby powiedzieć, co lub formuła tak: „jestem telepatą. Czytam myśli ludzi. " Słowa, można wybrać samemu. Najważniejsze – że fraza brzmiała w pierwszej osobie, w czasie rzeczywistym i bez negatywnych przedrostków, czyli bez żadnego „nie”, ponieważ ich podświadomość odbiera …

Ćwiczenia na rozwój telepatii

Oto ćwiczenie, które pozwala zrozumieć, jak czytać myśli innych. Wybrać partnera, który będzie traktować sprawę z całą powagą. Wybierz pokój, gdzie nikt i nic nie będzie bolało. Lepiej, jeśli nie będzie ciemny (do wiadomości nie rozproszona). Następnie zająć wygodną pozycję z wyprostowanym kręgosłupem i odpocząć. Kilka razy głęboki wdech i wydech. Wszystko co musi zrobić i Twój partner. Następnie oczyścić umysł z myśli, zatrzymanie wewnętrznego dialogu. Skupiamy się tylko na swojego partnera, niech swój mózg do postrzegania instalację myślach. I niech asystent obrócić myśleć intensywnie o niczym. A potem po prostu poczekać. Z biegiem czasu, z zastrzeżeniem regularnych trwałego wysiłku, będzie można nauczyć się komunikować biofields ze swoim partnerem i oderwać myśli. Nie trzeba zgadywać – wyraźna wizja przyjdzie naturalnie, gdy jesteś gotowy.

wniosek

Istnieją inne sposoby uczenia się, jak czytać w myślach ludzi. Zostały one opracowane w starożytności i nadal działa dzisiaj w tej kwestii. Nie ma potrzeby, aby przejść z jednego trybu do drugiego, jeśli pierwsza próba nie przynosi widocznego sukcesu. Regularne ćwiczenia, nieprzepuszczalna i zapewni pewność wyniku ostatecznie wygrać. Dlatego też, gdy znaleziono jego metoda, bądź wytrwały i uparty w swojej praktyce. Kto wie, może w niedalekiej przyszłości można zauważyć, że ty też człowiek, czytać w myślach ludzi.