705 Shares 5620 views

„Molimed” (przekładki): opis i opinie

„Molimed” – klocki, które przychodzą do ratowania ludzi z tak delikatnej kwestii jak nietrzymanie moczu. Producent zadbał i opracował kilka wariantów tego produktu, w zależności od stopnia zaawansowania choroby.


nietrzymanie moczu

Z tej dolegliwości doświadczają wielu kobiet starszych, jak i młodych matek, które niedawno rodziły. Niestety, nie zawsze jest możliwe, aby całkowicie wyleczyć chorobę. Z tego powodu, zastosowanie specjalnych uszczelek nieuniknione.

Kiedy moczenie jest bardzo trudne do kontrolowania oddawania moczu. Nie zawsze mają możliwość regularnie pójść do toalety. W przypadku kobiet, jest to ogromny stres. Boi się zmoczyć siebie w miejscach publicznych, często wpadają depresji. „Molimed” – uszczelka, aby zapobiec tego rodzaju incydentów. Nawet w nocy z nietrzymaniem moczu kobiety obawiają się, że nie mogą one kontrolować sytuację. Dlatego stosowanie uszczelek jest urologiczne obecny ich uratować.

funkcje

Obecność w aptekach środki radzenia sobie ze skutkami moczenia nie może nie radości. Wkładki urologiczne dla kobiet „Molimed” specjalnie zaprojektowane dla tych, którzy cierpią z powodu tej choroby. Są one przeznaczone dla tych, którzy mają lekki moczu.

Zaletami są:

  • Anatomiczny kształt, dzięki czemu produkt jest ciasno do ciała.
  • Warstwę sorpcji natychmiast absorbujący płyn. To pozwala na szybkie przeprowadzenie moczu wewnątrz uszczelki i nie pozwolić jej wyjść ponownie.
  • Specjalna chłonny obraca cieczy do gęstego żelu, takich jak wypełniacz w pieluszkach dziecięcych. z tego powodu, że skóra jest zawsze sucha, podrażniona.
  • Elementy samoprzylepne mocno trzymać uszczelkę na bieliznę.
  • Komponent Molecular pomaga nieprzyjemny zapach zneutralizowany przez przebywających wewnątrz.
  • mankiety boczne są wykorzystywane do ochrony przed nagłym wystąpieniem.
  • Miękka warstwa wierzchnia nie pocierać skóry.
  • Rozdrobnienie produktu sprawia, że jego zastosowanie całkowicie niewidoczne.
  • Uszczelki zostały przebadane dermatologicznie jakości, i dlatego może być bezpiecznie stosowany przez pacjentów.

gatunek

Wkładki urologiczne dla kobiet „Molimed” dostępne są w kilku odmianach. Różnią się one zdolnością do wchłaniania płynu. Mini rozmiar jest stosowany w łagodnych zaburzeniach najbardziej moczowych. Często do czynienia z tą dziewczyną w ciąży. Zwiększona macicy naciska pęcherza, powodując mimowolne wyciekanie moczu. Na zewnątrz, są one bardzo podobne do wkładki higieniczne. Wykonane z ekologicznych surowców, środki higieniczne nie pozwalają wniknąć drobnoustroje, zapewniając działanie przeciwbakteryjne.

„Molimed” – klocki, które można wykorzystać w okresie menopauzy lub w ostatnich dniach miesiączki.

Dostępne w opakowaniach po 28 lub 14 sztuk.

Produkty rozmiar midi stanie wchłonąć średnią ilość płynu. Aktywnie używać niedawno rodziły, kobiet i tych, którzy cierpią z lekkim nietrzymaniem moczu.

Maxi popytu przez tych, którzy nie zawsze mogą kontrolować proces oddawania moczu. Mają doskonałą chłonność, nie przecieka i zapach maskowania. Szczególnie dobre są te klocki w nocy, gdy separacja moczu jest trudny do utrzymania pod kontrolą.

Żeńskie klocki „Molimed”: Opinie

Te produkty do pielęgnacji reagują bardzo dobrze. Zdaniem nabywców, kładąc jakościowo wykonywać swoją podstawową funkcję – ochrony przed nietrzymaniem moczu.

Nawet kobiety o wrażliwej skórze powiedział, że nigdy nie doświadczył wygląd podrażnienia. Kameralne miejsca jest szczególnie delikatna i podatna na alergiczne wysypki.

Paski nie mają ostry zapach, mocno do ciała. Ze względu na szeroką taśmą klejącą, nie można się martwić, że wypełnienie oznacza zaczyna przesuwać się w różnych kierunkach.

Wielu powie, że używają „Molimed” (wkładki urologiczne) po zabiegu operacyjnym pochwy. Fundusze te są o wiele bezpieczniejsze niż te stosowane w okresie miesiączki.

Maxi produkt może wchłonąć więcej niż 700 ml płynu, a w związku z tym nie jest konieczne, aby przejmować czy wystąpiło mimowolnym oddawaniu moczu, na przykład podczas transportu.

zalecenia

Ci, którzy są po raz pierwszy do czynienia z moczenia nocnego, zastanawiasz się, jak prawidłowo korzystać z takich klocków.

Pierwszą rzeczą, którą trzeba podjąć decyzję w sprawie wielkości, które trzeba kupić. Jeśli oddawanie moczu występuje regularnie, to lepiej nie ryzykować i korzystać z dużych klocków. W przypadku, gdy cierpi na bardzo mały wyciek, zbliży się najbardziej subtelne.

Ponadto, klocki muszą zmienia się regularnie. Po każdym oddaniu moczu trzeba wyrzucić zużyty narzędzie i wklej nowy. Jeśli nie zostanie to zrobione, istnieje ryzyko podrażnienia skóry się z moczem.

Uszczelka musi być odpowiednio przymocowane do bielizny. Taśma klejąca powinna przylegać dokładnie i mankiety boczne – mocno go trzymać.

Postępując zgodnie z poniższymi wskazówkami, będzie chroniony przed nieprzyjemnych sytuacji związanych z nietrzymaniem moczu.

wniosek

„Molimed” – układanie i aktywnie wykorzystywane przez kobiety nie tylko z moczenia nocnego, ale również do problemów ginekologicznych. Producent zadbał, aby rozwinąć niektóre z ich gatunków, w zależności od chłonności.

Zaletą jest to, że są one całkowicie niewidoczne pod ubraniem. Korzystać z tych klocków może nawet tych, którzy są podatni na różne reakcje alergiczne skóry.

Najważniejsze – aby pamiętać, właściwe stosowanie i regularne zmiany.