268 Shares 5078 views

Oryginalny pomysł na życie

Czy myślałeś o różnicy między myśleniem zwierzęcia ludzkiego? Oczywiście, chcemy dbać o potomstwo, w chęci jedzenia, snu i zabawy, ale coś jest ciężki, to świetnie odróżnia nas od świata zwierzęcego. To jest – poszukiwanie sensu życia. Tylko człowiekiem spośród wszystkich przedstawicieli świata żywego wie, że jest śmiertelny. I osobliwe tylko mu zadawać pytania: „Dlaczego tu jestem Jaki jest mój? Pomysł na życie?”


Przede wszystkim należy zauważyć, że nigdzie nie ma odpowiedzi na to pytanie. Można szukać wiedzy w religiach świata i nauki, aby dać swoje życie podróżując i szukając czegoś, co prowadzi do duszy. I jednocześnie nie istnieją poprawne i zweryfikowane odpowiedzi. Dokładniej mówiąc, tak – każdy ma swój własny, i że ktoś wydaje się prawdą, drugi wydaje się bezcelowe.

„Socratic jaskinia”

Jest to bardzo ładny eufemizm o tym, że taki pomysł w życiu człowieka. Ta teoria o sens życia oferowane Sokratesa przed naszą erą, ale jest on stosowany w naszych czasach wyobrazić sobie, jak niewiele wiemy o realnym i prawdziwym znaczeniu tego wszechświata. Wyobraźmy sobie, że głęboko w jaskini są ludzie. Na suficie i ścianach widzą cienie – projekcję, co dzieje się na zewnątrz jaskini. Oni nie mogą lub nie chcą wychodzić, i wszystko, co robią – sądził świat w kategoriach ruchomych cieni. Jeśli chcesz wiedzieć, co jest idea sensu życia, nie bójcie się, aby wydostać się z jaskini. Albo przynajmniej nie sądząc po cieniach.

Opuścić strefę komfortu

W jednym z najpiękniejszych dni, że coś było nie tak. Czujesz się nieswojo. Myśleliście, że coś było nie tak. A co dokładnie? Tak, to wszystko, jak zawsze, ale sens życia? Czy jesteś poprawny sposób, aby przenieść coś? Albo całe życie – jest to rutynowe istnienie aż do śmierci?

Ci idą w dobrym kierunku, jeśli zadajesz takie pytania. Po tym wszystkim, fakt, że myślisz o sens istnienia, które cię wywiódł zwykłego kręgu życia „jeść, spać, bawić.” Ale teraz najważniejsze – nie zatrzymać i kontynuować „podróż” w poszukiwaniu, jaki jest Twój pomysł na życie. Nic lekkomyślnego nie. Ale dlaczego nie zmienić coś w życiu i nie spróbować czegoś nowego?

strefa komfortu nazywa się zwykle koło istnienia. „Circle” z tego powodu, że nasze życie jest dokładnie poruszającego się w zwykły sposób, jak w filmie „Dzień świstaka”. Aby coś zmienić – wtedy zakłócić równowagę. A dlaczego nie? Po popełniając te same czynności nawykowe, że jest niemożliwe, aby dostać nowy wynik. Ale to on, a chcesz – znaleźć swoje pomysły na nowe życie.

Każdego dnia są różne

Odkryliśmy, że każdy ma swój własny sens życia, i nie istnieje jeden właściwy sens. Ale jest coś, co należy rozumieć pragnie odnaleźć prawdziwy sens życia. Podczas życie idei zmieni.

Masz dwadzieścia lat, a sens życia, to wydaje się znaleźć sobie niszę na rynku pracy, ich połówki. Ty trzydzieści, a wydaje się, że nic nie jest ważniejsze niż prawo do wychowywania dzieci. Ci czterdzieści i priorytety w życiu ponownie zmieniona. I to wszystko jest zupełnie normalne. Wzrastać i rozwijać, zmieniać perspektywę, a tym samym, sens życia. Absurdem jest przypomnieć, w jaki sposób możesz dziesięć lat temu, a potem śmiać się z ich wartościami. Gdyby nie to, że dla ciebie – nie byłoby gdzie jestem dzisiaj.

Jak znaleźć się

Więc, gdzie się udać w przypadku zdecydować, aby znaleźć się, w jakim kierunku? Przede wszystkim odpowiedzieć na pytanie: Czy pani jest wygodne? Twoje pomysły wcielone w życie, doprowadzić do zadowolenia, czy uważasz, że w swojej pracy próżny?

Jeśli są wygodne i dobrze dzisiaj, to nie znaczy, że jesteś na dobrej drodze. Być może jesteś w rutynowej rundzie „wyjść” z którego po prostu zbyt leniwy, a nawet niebezpieczne. Po tym wszystkim, kto wie, co się stanie, jeśli wyjść z własnej strefy komfortu.

Otocz się „prawo” ludzi

Drugie pytanie, które należy zadać sobie pytanie o to, czy jesteś w odpowiednim środowisku? Czy nam się to podoba czy nie, ale ludzie, którzy nas otaczają, dość głęboki wpływ na nas. Nie trzeba być geniuszem, aby zdać sobie sprawę, że jeśli są przyjaciółmi z fanami alkoholu, ma prowadzić zdrowy tryb życia będzie łatwe.

Otaczające ludzie powinni obudzić w was jakieś pragnienia, chęć zmiany, aby poprawić. Ponadto, ważne jest, że wśród nich był kochany i kochający, ponieważ jest to energia miłości karmi nas najbardziej.

Postawione cele

„Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga – powiedz mu o swoich planach” – nikt nie może polemizować z tym stwierdzeniem, ponieważ zmiany życiowe wystąpić nagle i nieplanowanych. Ale pływać jak grabie, rzeki, czekając na tych zmian, też nie jest to przypadek. Opracować strategię dla swojego życia. Stanowią cel, do którego zmierzają. Być może jesteś zmęczony mieszka z rodzicami, a chcesz mojego mieszkania? Dobrze, że jest celem. Zastanów się, ile masz pieniędzy przeznaczonych na realizację tego celu, czy to jest realne ze swojej pracy, czy nadszedł czas, aby zmienić coś w swoim życiu?

Nie bój się miłości

Wielu ludzi wierzy, że miłość i miłosne sprawy nie są poważne, i zapobiec ich do osiągnięcia pożądanych wysokości. Kariera możliwość odroczenia i gromadzić, rozrywkę z przyjaciółmi – zostanie ona pokryta zagłębia miedziowego, konieczne jest, aby w swoim życiu uczucia. W rzeczywistości, te pomysły są całkowicie błędne.

Jest to miłość, która motywuje nas do poprawienia, dążyć do czegoś nowego. Nie bój o związkach i nie są z nimi. Jako jeden z miliarderów, którzy dostali się do najlepszych szeregach pieczęć magazynu „Forbes”, najważniejszą rzeczą w sukcesie – udane małżeństwo. To stymuluje żonę, kiedy zawieść ręce, i że powinna ona wspomaga Radę w trudnych czasach.

Nie bój się zmian

Co jeśli szacujemy, że trzeba być szczęśliwym, zdajesz sobie sprawę, że konieczne jest, aby zdecydować się na poważne zmiany w swoim życiu? Na przykład, aby uciec z wygodnym, ale nisko płatnej pracy, aby przenieść się do innego miasta? Co jeśli nagle zorientował się, że nieszczęśliwy w małżeństwie, ale jesteś skazany i bliskich krewnych, jeśli zostawisz swoją rodzinę?

Nikt nie doradzi właściwą decyzję. Ale punkt jest następujący – mamy żyć tak, aby być w zgodzie z samym sobą. Jeśli chodzi o obecną sytuację, jeśli są niewygodne dla jakiejkolwiek przyczyny, to trzeba coś zmienić. Cokolwiek użytecznych pomysłów na życie, zasada jest ta – czujesz się dobrze, a istota wydaje się prawo do ciebie. Jeśli ta zasada jest łamane, to nie ma sensu mówić o znalezienie celu w życiu.

Nie bój się potępienia

Jakoś wszyscy ludzie są bardzo ważne dla opinii innych. A co myślą o mnie? I że powie rodzicom (żony, przyjaciół, kolegów)?

Za każdym razem zastanawiać, czy wziąć coś czy nie, psychicznie spojrzeć wstecz na cały ten tłum za nami. I widząc potępienie na ich twarze, mamy znowu odłożyć decyzję, aby stać się szczęśliwym. Stop, aby umieścić inne opinie ludzi powyżej ich własne! Po opanowaniu swojego życia, i zdecydować, co zrobić. W rzeczywistości, z prośbą o poradę od kogoś, wystarczy przesunąć odpowiedzialność za swoje działania na czyichś ramionach. „Nie, nie powinien to zrobić” – informuje przyjaciela. I trzeba odwrócić się od swoich marzeń i aspiracji, z westchnieniem ulgi w umyśle.

Przestać żyć w ramach starego systemu. Po podjąć ważne decyzje, a sam będzie odpowiedzialny za wyniki w przyszłości. Zanim ktoś odpowie? Tak dla siebie!

Należy pamiętać, że komponent fizyczny

Bez względu na wybrany pomysł na życie, należy pamiętać, że tylko zdrowe ciało może być wspaniałe uczucie, prawy aspiracje. Nie zaprzeczaj swoją fizyczną powłokę w takiej radości jak dobre jedzenie i ćwiczenia. To chcesz leżeć na kanapie i wsuwa do pizzy z lodami i ruchu ciała i chcesz prawdziwe jedzenie.

Różne ograniczenia i brutalne ćwiczenie – nie rozwiązanie albo. Na początek zrezygnować niezdrową żywność, utworzony w drodze przemysłowej. Jeść warzywa, owoce, mięso i ryby organicznych. Z biegiem czasu, nie będziesz już chciał „śmieci” w formie fast food, nawet ktoś chce zrezygnować z mięsa. Ale będzie to twój własny wybór, a nie narzucone przez kogoś z zewnątrz. Jeśli chodzi o sport, będzie trzeba także słuchać tego, co twoje ciało chce. Można go tańczyć, fitness, jogging rano lub leniwe jazdy rowerem po mieście. W żadnym wypadku nie zmuszaj się iść na siłownię i laską żelazną, i nagle „swój” – joga czy pilates?

Nawiasem mówiąc, prawda – to także dobra rada dla tych, którzy jeszcze nie zdecydowali, co jego pomysł do życia. Sprawdzić w praktyce – trzy miesiące po rozpoczęciu właściwego i bez przemocy sposób życia dla Ciebie „będzie” sama, niż powinien być zaangażowany, aby czuć się szczęśliwym.

podsumowując

Więc, o co chodzi, to dobry pomysł dla Ciebie? Zdjęcia szczęśliwych ludzi pokazać nam uśmiech na ich twarzach, relaksu i spokoju. To właśnie z tego powodu nie jest w stanie wyrazić każdemu, kto byłby – w rzeczywistości każdy może być zadowolony z zupełnie innych powodów. Cokolwiek to było, nie pozwól nikomu przeszkadzać osobistego szczęścia. Najczęściej nasi najwięksi wrogowie – to sami, a raczej nasze lęki, kompleksy, uzależnienie od opinii innych. Angażują się w to, co lubisz, nie bój się zmian, nie działają z miłości. Jeśli nie wiesz, co dzisiaj Twój pomysł sensu życia, nie należy uzupełnić swój umysł zbyt dużo. Engage wygodne do wyświetlenia zajęć sportowych, przejdź na zdrowej diety, należy zwrócić uwagę na swoje interesy – a odpowiedź przyjdzie wkrótce.