380 Shares 6392 views

Nowy Rok w Egipcie? Czy warto?

Nowy Rok w Egipcie … Jak znaleźć taką perspektywę? Nie chcę, aby sprostać różnorodności festiwalu gdzieś pod palmą, wygrzewając się w promieniach promieniach słońca, dużo korali morskich naplavatsya i brane pod uwagę? Spróbujmy przełamać tradycję, a niech nie będzie żadnych zaspy i bałwanki i Santa Claus przychodzą bieg na saniach ciągniętych przez, na przykład, wielbłądy.


Sekcja 1: Sylwester w Egipcie. Co czeka na turystów? Spieszę odpowiedzieć tym, którzy już przygotowany zastrzeżeń, takie jak: „Cóż, nie obchodzi to święto”. Mylisz się! Optymistyczna atmosfera jest odczuwalny w kraju, w połowie grudnia. Okna, drzwi i ściany instytucji stałych i hoteli są światła. Masowo urządzone witryny sklepowe i Boże Narodzenie latarnie wiszą nawet na dłoniach.

W wielu hotelach, zwykle te, które są bogatsze zestaw żywe drzewa, posypane sztuczny śnieg. W większości przypadków, drzewa sprowadzone z gdzieś w Europie lub bezpośrednio z Rosji.

Mimo, że Mikołaj nie dzieje w Egipcie, w tym zakresie, a Santa Claus. Dzieci prezenty przedstawia pewną Papa Noel, i to, co oni czekają przez cały rok.

Rozdział 2. Nowy Rok w Egipcie. Powinienem pójść o tej porze roku?

Jeśli zapytać tych, którzy już mieli czas, aby odwiedzić ten kraj w święta Nowego Roku, odpowiedź jest jednoznaczna: „Tak!”. A przyczyny tego może być kilka.

  • Pod locie! Oczywiście, w zimie szczególnie nie ma wystarczającej ilości światła słonecznego, organizm fizycznie potrzebuje. Chciałbym uzyskać opaleniznę i powrócić uderzająco odmienne od bladych, męskich i żeńskich przyjaciół. Nawet jeśli czasem chce owinąć się kocem lub ciepłą kurtkę, nie martw się, nadal Zagora, jak Słońce bardzo aktywne.
  • Lakier owoc! Pogoda w Egipcie w Nowy Rok promuje aktywny wzrost i dojrzewanie egzotycznych owoców: mango i dat. Ponadto, można cieszyć się świeżymi truskawkami i słodkie soczyste melony.
  • Morze czeka! I jest to naprawdę bardzo miłe i ciepłe w tym kraju. Nawet jeśli podróżny z jakiegokolwiek powodu nie ośmielają się odpłynąć z molo, takie traktowanie woda nie może sprawiać przyjemność. Czyste i czysta woda, kolorowe ryby biegają wokół, wspaniałe rafy – cudowny świat.

Rozdział 3. Nowy Rok w Egipcie. Czy podjąć z dzieckiem?

Z tego powodu opinie ekspertów różnią. Ktoś kładzie nacisk na fakt, że wizyta w tym azjatyckim kraju, dramatyczne zmiany klimatu i diety na pewno nie skorzysta dziecko. Inni twierdzą, że powiew morskiego powietrza jest zawsze pomocny, a jedzenie może być iz chwytania lub wreszcie, aby dać pierwszeństwo do hotelu z kuchni europejskiej oraz specjalne menu dla dzieci.

Tak czy inaczej, jest to na pewno powiedzieć, że lepiej zrezygnować w gorącym sezonie podróżując z małym dzieckiem. Ale idealne miesiące są następujące: marzec-kwiecień i październik-listopad.

Zima jest w tym regionie jest więcej jak nasz wczesną jesienią. Pogoda na Nowy Rok w Egipcie głównie doskonała: ciepły, słoneczny, to jest możliwe, aby opalać się i pływać. Ale jeszcze należy zwrócić uwagę na obecność silnych wiatrów. Oczywiście, plaże luksusowych hoteli wyposażonych w specjalne ekrany ochronne, ale dziecko jest trudno usiedzieć.

Na wieczornych dla dorosłych i dzieci, nie zaszkodzi mieć dżinsy, sweter i szalik, ponieważ światło prawdopodobieństwo przeziębienia jest bardzo duże.