406 Shares 4586 views

Chirurdzy plastyczni w Moskwie: ocena, opinie

Decyzja o interwencji chirurgicznej jest dość trudna, zwłaszcza jeśli nie jest to uzasadniona konieczność pod względem zdrowia. Niektórzy ludzie cierpią na garb w nosie lub wystające uszy z dzieciństwa, a bardzo młode dziewczyny zaczynają się zawstydzić małymi klatkami piersiowymi. Współczesna medycyna może poprawić niedociągnięcia w wyglądzie z pewnymi możliwościami finansowymi.


Jednak posiadanie niezbędnej ilości pieniędzy jest do Państwa dyspozycji tylko o połowę. O wiele trudniejszym zadaniem może być poszukiwanie tego samego chirurga, który skutecznie koryguje to, co jest natury. Chirurdzy plastyczni w Moskwie, których ocena została przedstawiona poniżej, z pewnością mają profesjonalne umiejętności i wieloletnie doświadczenie.

"Esthete Clinic"

Niektóre z najlepszych "lekarzy piękności" pracują w tej prywatnej instytucji, założonej w 2006 roku. "Estet Klinik" znajduje się na terenie Biblioteki Centralnej Federacji Rosyjskiej № 2 nazwanej po Semaszku. Prace personelu medycznego nie tylko ograniczają się do prowadzenia działalności. Wstępne badanie obejmuje:

  • Odbiór terapeuty;
  • Analizy;
  • EKG, ultrasonograf i rentgenowskie;
  • Szczegółowe konsultacje z anestezjologiem.

Ponadto, w okresie pooperacyjnym, jednym z najważniejszych kierunków Estet Clinics jest ambulatorium w okresie pooperacyjnym .

Ivanchenkova Tatiana Alexandrovna

Dla niektórych osób chirurgia plastyczna nie jest kaprysem, więc lekarze dokładnie określają, kto potrzebuje abdominoplastyki, lipofilacji, liposukcji, ginekomastii. Ocena lekarzy chirurgów plastycznych w Moskwie w dziedzinie perfekcji ciała jest właściwie kierowana przez Ivanchenkova TA

Jest to jedyny przedstawiciel seksu uczciwego – autora rozprawy o abdominoplastyce i liposukcji. Doświadczenie zawodowe to 21 lat.

Komentarze pacjenta wskazują na dużą profesjonalizm i uważną postawę ze strony chirurga. Podczas konsultacji Tatyana Alexandrovna opowiada szczegółowo o przyszłej operacji i ocenia "front pracy". Ale najważniejsze, co ostrzega Ivanchenkova, są to cechy życia po interwencji chirurgicznej.

Niewielu z nas wie, że liposukcja nie jest panaceum nadwagi. Podczas operacji usuwa się nadmiar tłuszczu, co nie powraca, gdy wykonywane jest kontrolowanie wagi. Ale jeśli pacjent zacznie się rozwijać, gromadzenie się nowego tłuszczu jest nieuniknione. Utrataj wagę na zawsze, tylko liposukcja nie pomoże nawet najlepszym chirurgom plastycznym w Moskwie. Kobiety i mężczyźni, którzy zdecydują się na operację, powinni to zrozumieć.

Yakimets Valery Grigoryevich

Chirurgia plastyczna piersi, korekta i facelift to specjały. Cechą charakterystyczną pracy Yakimets VG jest szerokie zastosowanie metody endoskopowej. Jest to prawdziwa technologia przyszłości, która pozwala uniknąć niebezpiecznych operacji kawitacyjnych iw rezultacie dużych blizn. Małe nakłucia goją bardzo szybko, a ryzyko powikłań pooperacyjnych jest minimalne.

Yakimets szczyci się oceną chirurgii plastycznej w przypadku blepharoplastyki. W Moskwie procedura ta jest popularna nie tylko u kobiet powyżej 40 roku życia, ponieważ z problemami obrzęku wieku osób w różnym wieku stoi. Torby pod oczami, co do zasady, nadają twarzy zmęczony i niezdrowy wygląd.

Podczas operacji chirurg plastyczny usuwa nadmiar skóry i tkanki tłuszczowej. Valery G. radzi swoim pacjentom, aby połączyć blepharoplastykę z podnoszeniem, wykonaną za pomocą metody endoskopowej. W tym przypadku w długim okresie następuje zwiększenie efektu odmłodzenia.

Chirurdzy plastyczni w Moskwie w błonie śluzowej znajdują się w wielu prywatnych placówkach medycznych, ale tylko pacjenci "Esthete Clinic" mają okazję obserwować najlepszych specjalistów. Opinie o dr Yakimets są wypełnione słowami wdzięczności. Kobiety świętują profesjonalizm, talent i łatwość komunikacji.

Ponadto, jeśli pacjent nie jest gotowy na dodatkowe interwencje chirurgiczne, nigdy nie nalega na to, by Valery Grigorevich. Wcześniej czy później osoba zdaje sobie sprawę z jego słuszności i koniecznie powraca do "Esthete Clinic".

Dr Tworzywa sztuczne

Chirurdzy plastyczni w Moskwie, oceny, zdjęcia i opinie na temat, które można znaleźć na forach, są najbardziej popytu w naszym kraju. Jeśli dana osoba ma możliwość przeprowadzenia operacji, wybór pomiędzy metropolitalnymi i regionalnymi klinikami prywatnymi jest oczywista.

W centrum Moskwy znajduje się klinika Dr. Plastik, założyciel i wiodący chirurg, którego jest Siergiej Ilya Wiaczesławowicz. Jej popularność jest instytucją medyczną pod wieloma względami z powodu wydzielenia plastyczności piersi, która nie ma analogów w Rosji.

Słynny chirurg wielokrotnie przyznał, że mammoplastyka jest jedną z najbezpieczniejszych operacji z minimalnym ryzykiem powikłań, więc praktycznie nie ma negatywnych opinii na temat Siergieja i usług kliniki.

Ocena lekarzy chirurgów plastycznych w Moskwie za plastyką mammoplastyki stawia najpierw Ilyę Wiaczesławowem. Jest to rodzaj "hobby" – co działa najlepiej, ale to nie znaczy, że nie ma innego rodzaju tworzyw sztucznych. Utalentowany zespół lekarzy aktywnie pracuje we wszystkich dziedzinach chirurgii plastycznej.

Osiągnij sukces Tworzywa sztuczne pomagają ukryć reklamy w telewizji. Od kilku lat uczestnicy reality show "Dom-2" ubiegają się o usługi dla Siergieja. Wierni kibice projektu mogli oglądać konsultacje, a nawet operacje swoich ulubionych bohaterów.

Grigorcyści Vladislav Semenovich

Jak już powiedzieliśmy, nie wszystkie operacje plastyczne są wykonywane z powodu chwilowego kaprysu. Niektóre interwencje umożliwiają rozwiązanie poważnych problemów zdrowotnych. Najczęściej pacjenci są leczeni problemem zakrzywionej przegrody nosa, są to tylko niektóre z objawów:

  • Zaburzenie oddychania przez nos lub brak tchu;
  • Chrapanie;
  • Suchość w jamie nosowej, swędzenie i dyskomfort.

Diagnoza koniecznie stawia lekarza, a nawet w pierwszej konsultacji konieczne jest dotarcie do najlepszego eksperta. Ocenę chirurgów plastycznych w Moskwie na plastykę nosa jest na czele Grigorantsants VS

Lekarz rozpoczął działalność w rodzinnym Yerevan, a po przeprowadzce do stolicy założył największe w Rosji centrum Rinosurgery. Krosta, krzywizna lub opuszczony wierzchołek nosa, duże nozdrza – przed Vladislavem Semenowiczem, który wykorzystuje własną technikę wśród popularnych technik ENT, nie ma żadnych trudnych zadań.

Pierwszym krokiem do idealnego nosa będzie konsultacja, w której są wymagane testy i egzaminy. Jednak najważniejszym etapem jest modelowanie komputerowe. Jak wiadomo, umiejętności lekarza w rhinoplastyce są ograniczone przez cechy anatomiczne. Specjalny program pozwala narysować dość wyraźny zarys.

Zdaniem pacjentów, Grigoryants VS różni się taktem i troską podczas komunikacji. Lekarz cierpliwie słyszy wszystkie obawy i obawy dotyczące nadchodzącej operacji i okresu rehabilitacji. Talenty i umiejętności Władysława Semenowicza pomagają w pełni przekształcić pacjentów.

Frau Klinik

Ocena najlepszych chirurgów plastycznych w Moskwie obejmuje kilku przedstawicieli pani Klinik. Pod marką połączyli swój profesjonalizm i długie doświadczenia z N. Blokhinem i I. I. Woolfem, zarówno w Rosji, jak i zagranicą.

Siergiej Nikolaewicz Blokhin jest znany jako pierwszy w ZSRR w celu rekonstrukcji piersi przy pomocy klapy jamy brzusznej. Jest szefem Krajowego Towarzystwa Naukowego Mammologów, staże w najlepszych europejskich klinikach i stale doskonal swoje umiejętności.

Blokhin wziął udział w pierwszym projekcie telewizyjnym poświęconym chirurgii plastycznej. Wyniki jego pracy i życia po sześciu postaciach publiczność mogą oglądać w rzeczywistości "Dla 10 lat młodszych". Dzięki masie pozytywnych opinii, niełatwo było się spotkać z Siergiejem Nikołajewiczem, a po reklamie w telewizji zadanie stało się jeszcze bardziej skomplikowane.

Vulf Igor Aleksandrovich

Zastanawiasz się, gdzie są najlepszych chirurgów plastycznych w Moskwie? Ocena była niemożliwa do wyobrażenia bez innego magika Frau Klinik-Wulf IA. Liczba operacji tego lekarza już dawno przekroczyła 18 tysięcy – czy nie jest to główny wskaźnik umiejętności?

Prawie dwadzieścia lat temu Igor Aleksandrowicz otworzył własną praktykę w Europie, której praca nie przeszkadza mu jednak w skutecznym prowadzeniu operacji w rosyjskich klinikach. Jedną z najbardziej ujawniających się manipulacji przeprowadzonych przez Woolf jest rząd państwowy z KRLD. Przed filmowaniem liderzy uważali, że zwykłe makijaż dla aktora grającego w Kim Il Sung nie wystarczy. Człowiek zrobił kilka plastycznych operacji, po których, nawet w bliskości, podobieństwo portretów było oszałamiające.

Pacjenci doceniają nie tylko profesjonalizm, ale także poczucie humoru, co jest ważne dla zaufania relacji z lekarzem.

Młodsze pokolenie

Egorova MV i Tumakov GI to chirurgia plastyczna w Moskwie, którą można znaleźć również na stronie internetowej Frau Klinik. Ci młodzi lekarze mają niepowtarzalną okazję do doskonalenia swoich umiejętności i obserwowania pracy legendarnego Wulffa i Blokina.

Zdaniem pacjentów Gleb Igorevich Tumakow sprawia przyjemne wrażenie, a rezultat jego pracy, wielu jest zadowolonych. Są też sprzeczne opinie w internecie, ale jest ich bardzo niewiele, więc lepiej jest osobiście spotkać się z lekarzem i zadecydować, czy powinien ufać jego zdrowiu i pięknie.

Marinicheva Irina Gennadievna

Łatwo zauważyć, że chirurdzy plastyczni w Moskwie, których obecnie czytasz, są przeważnie mężczyznami. Jednak według Irina Gennadyevna, nie jest to wcale wskaźnik braku talentu lub trudności w szkoleniu lekarzy – kobiet. Wręcz przeciwnie, kobieta lepiej zrozumie problemy pacjenta i pomoże poradzić sobie z możliwymi obawami.

Wdzięczne opinie mówią o wrażliwości Marynichova IG, która już w pierwszych minutach recepcji może znaleźć wzajemne zrozumienie i zgadywać motywy przeprowadzania operacji.

Jako znakomity specjalista w dziedzinie chirurgii szczękowo-twarzowej, Irina Gennadievna stale wykonuje zabiegi na powiekszanie błonie śluzowej. Procedury te najczęściej wykonywane są na zasadzie ambulatoryjnej, a w ciągu kilku godzin pacjent może wrócić do domu. Nie zapominaj, że dostosowanie dolnych i górnych powiek jest prostą, ale nadal interwencją chirurgiczną, więc siniaki i obrzęki mogą zepsuć "ogólny obraz" i nastrój.

Ocenianie chirurgów plastycznych dla blepharoplastyki w Moskwie nie da się wyobrazić bez Marinicheva. Na oficjalnej stronie internetowej lekarz podziela metodologię i zalecenia, ale nie ma nic bardziej przekonującego niż zdjęcia "przed" i "po".

Wkład w edukację

Niektórzy chirurdzy plastyczni w Moskwie (ocena jest opracowywana zgodnie z opiniami pacjentów) są mentorami dla mniej doświadczonych specjalistów, ale tylko klinika Pawlyuchenki daje prawdziwą szansę na rozpoczęcie lekarzy.

"Chirurgia piękna" jest częścią Zakładu Chirurgii Plastycznej PFUR, na podstawie której corocznie trwa szkolenie około 50 studentów z tego dużego rosyjskiego uniwersytetu. Mają możliwość zbadania unikalnego podejścia i metod Leonida Leonidowicza, potwierdzonych patentami.

Metody korygowania opadania mięśni podskórnych, eliminacji fałd nosowych i korekty skrzydełka nosa, oznakowania plastyki piersi i innych – autorstwo zostało potwierdzone w ZSRR, dlatego Pawłuchenko jest uważany za jednego z założycieli chirurgii plastycznej w naszym kraju. Jednym z głównych kierunków jego pracy jest nauczanie (kieruje Zakładem Chirurgii Estetycznej PFUR).

Większość recenzji dotyczy profesjonalizmu Leonida Leonidowicza. Ponadto są zdania, że Pavlyuchenko jest zwolennikiem naturalności, więc nigdy nie radzi, aby niepotrzebnie robić dodatkowe procedury.

Ryzyko jest dobrowolne

Zainteresowani chirurgami plastycznymi w Moskwie? Ocena Pavlyuchenko kilka lat temu, w 2011 roku, został całkowicie zrujnowany ze względu na śmierć pacjenta. Po operacji kobieta postanowiła nie pozostawać w klinice przez całą noc, ale wróciła rano ze skargami na złe zdrowie. Po pewnym czasie po wielokrotnych konsultacjach pacjent umierał z powodu niewydolności serca.

Według doświadczonych chirurgów przyczyną tragedii może być indywidualna nietolerancja leków przeciwbólowych. Poza tym kobieta nie była pod nadzorem lekarzy. Obwiniano się za "Beauty Surgery", a jej reputacja została poważnie uszkodzona.

Marzenia o idealnym wyglądzie mogą prowadzić do strasznych konsekwencji: od uszkodzenia zdrowia do śmierci. Bardzo ważne jest, aby postępować zgodnie z wszystkimi zaleceniami lekarzy, dokładnie poddawać się badaniom, a najmniejszą wskazówkę przeciwwskazań należy odłożyć interwencję chirurgiczną lub porzucić ją całkowicie.

Ponadto próby oszczędzania na plastiku nie kończą się dobrze. Ze względu na niższe ceny pacjenci zwracają się do lekarzy w regionalnych klinikach, których błędy wciąż muszą być korygowane przez profesorów stolicy.