597 Shares 1105 views

Proste i aromatyczne czerwona porzeczka galaretka przepis

Wśród preparatów domowych na zimę, można znaleźć wiele pikle, dżemy, napoje owocowe i inne gadżety. W większości przypadków, wszystkie z nich, choć zróżnicowane, ale powszechne. Ogórki, pomidory, Lecho, ogórki, dżem z klasycznych rodzajów owoców, itp, – standardowy zestaw osoby mającej dom lub ogród. Ale można zrobić tak wiele rzeczy niezwykłe o tych samych porzeczki, rokitnika, wiśni i innych owoców jagodowych. Jednym z najprostszych sposobów dywersyfikacji tabelę zima jest gotowanie galaretki czerwone porzeczki przepis jest w stanie zagrać każdą gospodynię.

Jak już wspomniano, przepis jest prosty w realizacji, ale również wiele produktów nie jest wymagane. Aby przygotować galaretka z czerwonej porzeczki, przepis wymaga owoców, cukier i woda (1 kg 1kg: 1 filiżanka, odpowiednio). Najpierw musimy dobrze wypłukać berry pod zimną bieżącą wodą. Podczas mycia musi być usuwany z całej masy zepsutych lub suszonych owoców, które następnie nie mają wpływu na smak i czas przechowywania galaretki.

W osobnym naczyniu ogrzanej wody i po krótkim wrzenia wylano do jagód. Proces trwa około 5 minut, po czym usuwa się ciepło i całą mieszaninę przeniesiono wraz z wodą na sicie, na którym znajduje się ponadto naczynia do gotowania galaretki czerwone porzeczki receptury. Jagodowe wycierania resztki ciasta na sicie wyrzucone bezużyteczne, a masa tarty wlać odmierzoną ilość cukru i umieścić na ogień. Gdy masa dochodzi do wrzenia, przecinać na pół godziny. W tym czasie, sterylizowane słoików i wlać gorącą mieszaninę zwijana i pokryte ciepłym kocem lub odzieży, która jest wymagana do wolniejszego chłodzenia.

Jelly będzie gotowy na następny dzień, a jego waga będzie równa masie zebranych jagód. Czerwona porzeczka galaretka się bardzo jasne i pachnące, i, co najważniejsze, nie trzeba zadzierać z żelatyny i galaretką nadal będzie bardzo napięty.

Nowoczesna technologia pozwala na stratę czasu do wycierania porzeczek. Galaretka owocowa przepis można wytworzyć stosując sok uzyskany poprzez przepuszczanie owoce przez sokowirówkę.

Alternatywą dla tego sposobu wytwarzania galaretowatej czerwonej porzeczki, galaretki receptury syropu. Tutaj bez żelatyny nie może zrobić. Jak powinno puchnąć, zanim zaczniesz gotować, to jest moczony, a następnie wycisnąć obrzęk. Ponadto zgodnie z preparat musi być gotowane syrop dwie szklanki wody i cukru, a jest umieszczony w miejscu żelatynę. Następnie mieszaninę ponownie ogrzewa się, mieszając, przez dodanie Poltja dowolny dostępny syrop (owoce i jagody). W tym samym rozcieńczonym kwasem cytrynowym dodana sucha masa. Po całej masy gotowanego, odsącza się go, chłodzi i wlewa się trochę w specjalnej formie.

Często na wiosnę jest dżem, którego nikt nie chce jeść. Że produkty nie znikną, zaleca się, aby wypróbować przepis dżem galareta. Na to potrzeba woda, żelatyna, dżem. Zwykły żelatyna jest sprzedawany w sklepach, ma masę 20-25 gramów. Jego wlewa się do naczynia zawierającego szkło z zimną wodą. Do pęcznienia żelatyny musi wynosić 30 minut, po czym ogrzewa się go, bez gotowania, aż nie rozpraszają. Ponieważ stosowanie zacięcia galaretki receptury 4-5 łyżki rozpuszcza się go w szklance wody lub skór usuwa Bone zastrzałowego następnie wylano sok żelatyna. Mieszaninę ogrzewa się i wylewa do formy. Po odczekaniu godzinę lub dwie uzyskać wspaniały deser. Aby dać wrażenie dokonywania galaretkę z jagód, jagody przepis towarzyszyć układanie z dżemem w dolnej części formularza. Ponieważ galaretka do uzyskania przejrzystego, jagody są wyraźnie widoczne, a będzie to wspaniałe i ciekawe dekoracje, zwłaszcza dla dzieci.

Wadą dwóch ostatnich receptur – niski okres trwałości. Ta galaretka należy jeść dużo szybciej niż to, które jest wytwarzane bez użycia żelatyny. Ale chcę galaretki i rzadziej. Dlatego należy rozważyć, czy nie wydatkować energię gotować galaretkę w lecie, jeśli można to zrobić w dowolnym momencie.