889 Shares 1042 views

Dekorowanie domu z zewnątrz – zalecane opcje

Przy prawidłowej konstrukcji dowolnego standardowego domu, można zrobić niepowtarzalny i atrakcyjny obiekt, to wszystko zależy od sposobu wykonania wykończenia na zewnątrz domu. Jednak warto zauważyć, że jeśli budujemy nowy dom, to tylko niektóre z elementów wykończeń zewnętrznych pomyśleć już w trakcie budowy.

Dzięki budowie cegły barwa dekoracji wnętrz może zacząć ścian murowanych przy użyciu różnych kolorów cegieł, można stworzyć najbardziej skomplikowane wzory. Mogą być dwukolorowe lub wielobarwne, korzyść jest wybór materiałów budowlanych jest bardzo szeroki i można znaleźć wszystko, czego potrzeba.

Można po prostu umieścić taśmę z innego koloru na szczycie muru lub wokół okien, a dom będzie wyglądał inaczej i zawsze różni się od sąsiednich budynków. Nie rób duże wzory na małych obszarach, lepiej jest wykonać pustą ścianę.

To wygląda całkiem imponujące dekoracje do domu poza „gniazd”, jako ozdoba, można ozdobić narożniki domu, który może być bardziej atrakcyjny poprzez rozszerzenie ćwierć cegłę. Ten element nie tylko do dekoracji domu, ale także chronić go przed zimnem, ponieważ kąty są najbardziej narażone w tym zakresie.

W takim przypadku, jeśli dom jest zbudowany z bloczków betonowych, dział również można rozpocząć już na etapie ich produkcji. W tym celu, dolne kształtowniki można dodać żwiru, pył granitowy lub innego podobnego materiału, a następnie do wypełnienia roztworem. Po utwardzeniu masy, zaczynają wlać beton do utworzenia samego bloku.

Wykończenie zewnętrzne budynków wykonanych z adobe lub opilkobetona, zaczyna się z faktem, że mur należy najpierw tynki, jak te materiały są bardzo chłonne. Po otynkowaniu świeży roztwór może być stosowany w różnych wzorów i dekoracji małe wióry granit.

Ponadto, można po prostu pomalować dom z pomocą na bazie wody, silikonu lub farby silikatowe. Jednym z warunków ich stosowania jest to, że tynk powinny być wstępnie zwilżone.

Jeśli ściany są wykonane z wysokiej jakości cegieł, po prostu może haftować go za pomocą specjalnego narzędzia, a to dokończyć dom z zewnątrz wygląda dokładnie i skutecznie.

Podczas wykańczania drewnianych domów ma swoje osobliwości. Istnieją dwa sposoby – przezroczyste i nieprzezroczyste wykończenia. Jeśli domy są wykonane z wysokiej jakości i pięknego drewna ziarna, są one pokryte gorącym olejem lnianym, potem trzeba do wyschnięcia na kilka dni. Po tym, powtarzające się powłokę z oleju, suszenie, a ściany są pokryte podwójną warstwą lakieru. Lakier można pominąć, ale wtedy trzeba na pokrycie ścianie po raz trzeci z olejem lnianym.

Zewnętrzne domki wykończenie, które są wykonane z drewna, mające pewne defekty widoczne staje się nieprzezroczysta. W tym przypadku pierwsza ścianka shpaklyuyut i zagruntować. Aby użyć podkładu farby rozcieńczyć dużą ilością lakieru. Farba powierzchni, jeśli ma to być błyszczące, a następnie użyć emalii lepiej. Malować była jakość, konieczne jest zastosowanie dwóch lub trzech warstw farby.

Należy zwrócić szczególną uwagę na dobór kolorów. Konieczne jest, aby zwracać uwagę nie tylko do domu, ale również budynki, które znajdują się w pobliżu, że między nimi nie było żywy kontrast, ponieważ wygląda brzydko.

Nie rób tęczę z domu, wystarczy użyć dwóch kolorów. Bardzo ładne ciemne ściany i jasne okna, drzwi, ramki i inne małe przedmioty w domu.

Ponadto, drewniany dom może być obłożona deskami lub panelami, ale to dość kosztowny sposób wykończenia. Bardzo imponująca spojrzeć w domu jak drewniane koronki. Proste wzory mogą być wykonane samodzielnie, ale bardziej skomplikowane wzory muszą być zamawiane od mistrzów.