462 Shares 3837 views

„Phlogenzym”: instrukcję obsługi, prawdziwych lekarzy. Analogi „Flogenzima”

lek „Phlogenzym” Co do czego służy? Instrukcje stosowania leku, skutki uboczne, składu, wskazania i uwalnianiu będzie opisany szczegółowo trochę dalej. Również ze złożonej artykułu dowiesz się, czy ten lek przeciwwskazań, co się stanie w przypadku przedawkowania, i tak dalej. D.


uwalnianiu leku i jego składu

W jakiej formie można go kupić w aptece lek „Phlogenzym”? Instrukcje stosowania stanów który to preparat jest wytwarzany tylko w postaci tabletek (każda tabletka jest pokryta jelitową).

Skuteczność tego narzędzia jest to, ze względu na jego skład. Zgodnie z instrukcją lek „Phlogenzym” zawiera takie składniki czynne, jak bromelaina, rutyny (lub) rutozyd i trypsyny. Ponadto, w preparacie są przedstawione i inne substancje w postaci monohydratu laktozy, skrobi kukurydzianej, stearynianu magnezu, kwas stearynowy, woda oczyszczona, koloidalna krzemionka i talk.

Opis tabletek

Wyglądają jak tabletki „Phlogenzym”? Mają soczewkowy kształt okrągły, powlekany. Gładkiej powierzchni tabletki. Mają zielonkawo-żółty kolor i charakterystyczny zapach. Niewielkie odchylenia od jednolitości koloru leku (wtrącenia mogą występować punkt, wzór marmuru i tak dalej.).

Przekrój poprzeczny rdzenia tabletki zawiera jasnożółtą barwę i grudkowatą budowę.

Farmakologiczne właściwości leku

Jakie właściwości leków „Phlogenzym”? Instrukcje użytkowania zawiera wyczerpującą odpowiedź na to pytanie. Stwierdza się, że wspomniany sposób jest kombinacją kilku enzymów (bromelaina, trypsyny i rutyna). Pierwsze dwie substancje promować cięcia chwilowe fragmentów komórek i komponenty metaboliczne procesu zapalnego. W odniesieniu do tego ostatniego, i odzyskuje szybko zwiększa przepuszczalność ścian statku, co w końcu prowadzi do znacznego zmniejszenia uciśnięte i obrzęk.

Więc co jest lek „Phlogenzym”? Przewodnik mówi, że jest on w stanie wywierać fibrynolityczne, przeciwzapalne, przeciwpłytkowe, przeciwzapalne i immunomodulujące efekty. Ponadto, aktywny kompleks lek wpływa na fizjologicznych i patofizjologicznych procesów, w organizmie człowieka.

Główne właściwości leku

Jakie właściwości leku „Phlogenzym”? Poprawia kondycję ścian naczyń krwionośnych, a także reguluje krwinek. Lek zmniejsza również ryzyko wystąpienia zakrzepów w naczyniach krwionośnych, lepkości krwi i pomaga rozpuścić istniejących zakrzepów.

Ponadto, przedstawiony za pomocą zwiększa dostarczanie substancji odżywczych i tlenu do narządów, poprawia przewlekłe zapalenie w miejscu. Z tego leku stymuluje procesy naprawcze w organizmie ludzkim w okresie pooperacyjnym i chorób przewlekłych. W efekcie otrzymywania leku u pacjenta zmniejsza się obrzęku, zmniejszenie bólu i rozpuszcza krwiak.

Należy również zauważyć, że lek „Phlogenzym” znacząco poprawia dopływ krwi do płuc i oskrzeli w przewlekłych schorzeń górnych dróg oddechowych, w tym wywołane przez długotrwałe palenia. Lek jest szybko upłynnia śluz, przywraca pracę drenaż oskrzeli i ma pozytywny wpływ na funkcję nabłonka rzęskowego. Nie możemy powiedzieć, że wspomniany lek jest w stanie zwiększyć skuteczność antybiotykoterapii.

Farmakokinetyka

Kilka słów o tym, jak lek „Phlogenzym” ssać, analogi, które omówimy poniżej. Po połknięciu czynnych enzymów odpowiedzialnych sredstvoa leku absorbowane z jelita cienkiego. Dzieje się tak ze względu na resorpcję nienaruszonych cząsteczek. Poprzez wiązanie z białkami krwi natychmiast krwioobiegu. Enzymy są na łożysku naczyniowym, zaczynają gromadzić się w obszarze zapalenia, bez względu na jego położenie w organizmie człowieka.

Wskazania do stosowania leku przeciwzapalnego

Do czego służy lek „Phlogenzym”? Instrukcje dotyczące stosowania leków stwierdza, że jest on stosowany w profilaktyce i leczeniu następujących zaburzeń:

 • W stomatologii zapobiega powikłań w okresie pooperacyjnym w przewlekłych chorobach zapalnych, szczękowo-twarzowej i zębów ekstrakcji. Lek jest również stosowany w rehabilitacji i odbudowy obszaru szczękowo po zabiegu, poprawę integracji implantów, osteosyntezy.
 • W chirurgii: Używany opiekę pooperacyjną i rehabilitacji pacjentów (poprawia procesy regeneracyjne i naprawcze). Leki często stosowane w pooperacyjnych powikłań zapalnych, zapobiega tworzeniu się keloidów i rozwój choroby kleju i zmniejsza ryzyko powikłań zakrzepowo-zatorowych, w dłuższym unieruchomieniu.
 • W pulmonologii potrzebne do leczenia zapalenia płuc i przewlekłej obturacyjnej choroby płuc.
 • W traumatologii: Służy do złamań kości, uszkodzenie więzadeł i ścięgien, siniaki i stłuczenia tkanek miękkich, a także urazów sportowych, oparzenia, aby poprawić integrację implantów i osteosyntezy.
 • W Neurologii: stwardnienie rozsiane, i udaru niedokrwiennego.
 • W Angiologii: (ostrej zakrzepicy żył głębokich), obrzęk limfatyczny, choroba pozakrzepowego, zakrzepowego zapalenia żył powierzchniowych, zaburzeń mikrokrążenia, miażdżyca tętnic kończyn dolnych i innych przewlekłych angiopatii.
 • W kardiologii: choroba niedokrwienna serca, środków prewencyjnych ataków dusznicy, zmniejszenie ryzyka ponownego zawału serca i wypadków naczyniowych.
 • W Rheumatology: reumatyczne tkanek miękkich, reumatoidalne zapalenie stawów, reaktywne zapalenie stawów , zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa.
 • W urologii: ostrych i przewlekłych stanów zapalnych układu moczowo-płciowego (zapalenie pęcherza używany, zapalenie cewki moczowej, zapalenie gruczołu krokowego i cystopyelitis).
 • W gastroenterologii potrzebne do wątroby.
 • Ginekologii przewlekłe i ostre zapalenia narządów miednicy (w przypadku zapalenia jajników i zapalenie przydatków) oraz patologii naczyniowych klimakterium, zmniejszając ciężkość i częstość zastępcze hormonalne leczenie powikłań.

Przeciwwskazania dla stosowania środka przeciwzapalnego

W jakich warunkach nie powinni przyjmować leku „Phlogenzym”? Eksperci gości powiedzieć, że ten lek jest praktycznie nie ma przeciwwskazań. Jednakże, zgodnie z instrukcją, one istnieją. Rozważmy je teraz:

 • wiek dzieci (badania dotyczące stosowania nie są dostępne);
 • zaburzenia wrodzone lub nabyte w krzepnięciu krwi, w tym hemofilia;
 • Indywidualna nietolerancja na lek.

Należy również zauważyć, że narzędzie to należy stosować podczas hemodializy ze szczególną ostrożnością.

Lek „Phlogenzym”: instrukcje użytkowania

Analogi tego leku mają takie same właściwości jak oryginał. Jednak mogą one być brane zupełnie inaczej. Dlatego przed użyciem pacjenta należy zawsze skonsultować się z lekarzem.

Jak prawidłowo przyjmować leki „Phlogenzym”? Opinie lekarzy i pacjentów o tym preparacie jest bardziej pozytywne. Według nich, to narzędzie szybko zmniejsza stany zapalne i uśmierza ból.

Aby wziąć lek w tabletkach powinien być tylko wewnątrz na pół godziny przed posiłkiem. W tym konwencjonalnym lekiem zaleca pić wodę w ilości 200 ml. Po zabiegu wskazane jest stosowanie leku z drugiego lub trzeciego dnia.

Jak wspomniano powyżej, przy czym środki do aktywnego podawania pacjentom po operacji i urazie, jak i ostrych stanów zapalnych. Rozszczepia przygotowanie, a następnie usuwa uszkodzonej tkanki sprzyja resorpcji krwiaki, polepsza procesy naprawcze i trofizmu tkanek, zmniejsza obrzęk i stan zapalny, zmniejsza ryzyko wystąpienia powikłań, takich jak zakrzepica, kleju rozwoju choroby, ropienie ran i powstawania keloidów. Wyeliminowanie wszystkich tych stanów pacjent jest przepisywany 3 tabletki trzy razy dziennie. Weź powinni być za dwa tygodnie.

Jeśli jest to konieczne, aby usprawnić proces redukujący i przyspieszają gojenie się ran terapia może być przedłużony do 4 tygodni lub dłużej. W takim przypadku zaleca się przyjmować 2 tabletki trzy razy dziennie.

Zapobieganiu chorobom jednoczesnym podawaniu z antybiotykami i hormonami

Aby zapobiec wystąpieniu późniejszych efektów zabiegu, lek jest przepisywany długi kurs w wysokości 2-tabletek trzy razy dziennie. Przebieg leczenia powinno nastąpić w ciągu 28 dni i więcej.

Bardzo często, gdy przypisanie antybiotyki pokazane leki przeciwzapalne stosowane w celu zwiększenia skuteczności leczenia, zmniejszenia działań niepożądanych. Lek należy przyjmować w ciągu leczenia do 2 tabletek trzy razy dziennie.

Jeśli lekarz został przypisany długi przebieg leczenia hormonalnego, leku „Phlogenzym”, to pożądane jest aby stosować w celu zmniejszenia ryzyka zakrzepicy (2 tabletki do trzech razy dziennie, w trakcie środki hormonalne). Kiedy terapia zastępcza, aby zmniejszyć ryzyko wystąpienia zakrzepicy żył nóg, lek należy przyjmować w ilości dwóch tabletek trzy razy dziennie, ale powtarzane kursy 2 tygodnie w odstępach 3 tygodni (4 razy w roku).

Jako środki zapobiegawcze zakrzepicy żył i zmniejsza ryzyko wypadków naczyniowych leku zaleca się przyjmować dwie tabletki trzy razy dziennie w ciągu 3-4 tygodni. Powtórz leczenie jest pożądane, do 4 razy w roku.

Zmienić przebieg i dawki leku powinny być tylko po konsultacji z lekarzem.

skutki uboczne

Czy skutki uboczne leków „Phlogenzym”? Pacjenci komentarze na ten temat są skąpe. Jak dla profesjonalistów, oni twierdzą, że lek jest dobrze tolerowany tyle. Chociaż w niektórych przypadkach biegunka i zmiany w zapachu kału może wystąpić u pacjentów. Zazwyczaj te wydarzenia szybko przestają po obniżeniu dawki leku.

Rzadko pacjenci reakcji alergicznej skóry, który zanika natychmiast po zaprzestaniu terapii. Należy również zauważyć, że w niektórych chorych ból w jamie brzusznej, wzdęcia, nudności, osłabienie, bóle głowy, wysypka i zawroty głowy.

Między innymi może spowodować przejściowe i jelit odczucia przeludnienia. Aby zatrzymać takie poczucie dawka dobowa powinna być podzielona na większą liczbę urządzeń.

przedawkować

Obecnie przypadki przedawkowania narkotyków „Phlogenzym” nie były rejestrowane. Eksperci uważają jednak, że w takich sytuacjach zwiększa prawdopodobieństwo wystąpienia i zwiększać niekorzystne reakcje.

Specjalne instrukcje dla otrzymania leku

Lek „Phlogenzym” (jej analogi wykazują tę samą własność) nie są przeciwbólowe i zmniejsza pęcznienie w przypadku procesów zapalnych. Dlatego też, gdy przyjmowanie leku dla niektórych osób może być zapisany objawy bólu na jakiś czas.

Nie możemy powiedzieć, że ze szczególną starannością, konieczne jest stosowanie leków dla chorych na cukrzycę, u pacjentów z nietolerancją laktozy, jak przed zabiegiem.

Lek „Phlogenzym” i alkohol – niekompatybilnych składników. Dlatego powinno być kategorycznie odmawiają używania napojów alkoholowych w trakcie leczenia.

analogi lek

Do tej pory, to analogi strukturalne „Phlogenzym” lek z tej samej aktywny składnik nie istnieje. A jeśli nie można kupić tego leku, należy natychmiast skonsultować się z lekarzem prowadzącego. Lekarz jest zobowiązany do wyboru leku zastępczego o podobnych własnościach (na przykład „WOBENZYM” leki „”, „Seroks serrata”). Takie preparaty mogą zawierać całkowicie różnych składników aktywnych, a nie środek „Phlogenzym”, ale ma w tym samym czasie, podobny efekt.