549 Shares 3783 views

Charlotte przepis w multivarka – nie może być prostsze!

Multivarka – unikalny wynalazek naszych czasów, która ułatwia życie dla milionów ludzi. Jeśli nie można poświęcać dużo czasu na gotowanie, ale chce jeść smaczne i zdrowe, na pewno trzeba mieć „pomocnika” w domu. Jeśli jesteś już na tyle szczęście, że właścicielem tego urządzenia, należy wiedzieć, że jest to możliwe do wykonania z różnych operacji żywnościowych. W tym artykule skupimy się na to , jak gotować szarlotkę w multivarka.


Istnieje tak wiele różnych Charlotte receptury. Który z nich byś wybrał, wynik pracy będzie wyjątkowo pachnące i pyszne ciasto wysokość do 10 cm średnicy, średnio 20 cm. Przygotowanie Charlotte w multivarka trwa dwie godziny.

Co jest potrzebne?

W celu zrealizowania receptury Charlotte multivarka, potrzebują tych składników:

– pięć jaj;

– szkło cukru;

– Mąka kubek;

– pięć jabłek.

A oto przepis Charlotte w multivarka ..

krok pierwszy

Obierz jabłka obrać i pokroić w plasterki. Ilość owoców zależy od upodobań kulinarnych i jego rodziny. Im więcej jabłek, pyszne szarlotka. Więc nie ciemnieją, muszą być pokryte z sokiem z cytryny.

dwuetapową

Jaja muszą pokonać aż stanie pianki jak światła. Aby lepiej bita, powinny one być wstępnie schłodzona. Jaja są stopniowo dodaje się cukier, a następnie ubij je konieczne aż się rozpuści. Stopniowo dodawać mąkę i mieszać ostrożnie, starając się uniknąć pojawienia się grudek. Gotowy konsystencja ciasta będzie przypominać gęstą śmietanę.

krok trzeci

Pan Multivarki zwykle smarowane przez niewielką ilością masła. Wlać trochę ciasta na patelnię i rozprzestrzenił się na dnie. Umieść jabłka na ciasto i posypać niewielką ilością cukru i cynamonu. Fani eksperymentu można dodać inne składniki, takie jak wanilia. Przez resztę ciasta powinny być owoce. Powinna ona być wylana tak, że jest rozłożone równomiernie pomiędzy jabłek.

krok czwarty

Charlotte przepis w multivarka zapewnia gotowanie szarlotkę w trybie „pieczenia” wynosi około jednej godziny. Nie jest konieczne, aby podnieść pokrywę. Godzinę później, można zobaczyć, co tam się stało. Jeśli ciasto wydawało nieprzygotowany, kontynuować pieczenie. Należy pamiętać, że czas pieczenia zależy od ilości jabłek. Czasami wystarczy godzina, w innych przypadkach konieczne jest dodać jeszcze kilka minut. Gotowość można zweryfikować albo wizualnie lub wykałaczki.

ostatnim etapie

Gdy ciasto jest gotowe, należy pozostawić w multivarka około kwadransa. Po tym, zdjąć patelnię i pozostawić go trochę dłużej. Gdy pojemnik ostygnie trochę, odwróć go. Przed oczami będzie smaczna i pachnąca szarlotka. Ozdobić go do smaku i podawać! Jak widać, Charlotte przepis multivarka było proste i jednoznaczne. To może być łatwo zmieniona przez dodanie składników w postaci innych owoców i orzechów. Eksperymentować z dekoracji – wszystko zależy od Twojej wyobraźni! Bon appetit!