86 Shares 4981 views

Arnold Vosloo: uroczy łajdak

Na pytanie, co mógłby zrobić w Hollywood, nie wahał się przez chwilę, odpowiedział, że mógłby poprawić wizerunek biżuterii złoczyńcy. Nie mógł nawet marzyć o takiej roli, jak Imhotepa. „Mumia” Film był wielkim sukcesem, który zmienił jego życie natychmiast i na zawsze. Nazywa siebie nieszczęście w filmie katastrofy. Tak, Arnold Vosloo – piekielny ogień kino ze słodkim uśmiechem.


Nie ma życia poza stadium

16 czerwca 1962 w rodzinie aktorów teatralnych w Pretorii narodzone dziecko, które nazwano Arnolda. Jego rodzicami byli Jan i Johanna Petronella WFFL. Ich rodzina ma kolejne dziecko – Arnold siostra Nadia. Ze względu na charakter pracy rodziców rodziny często przenoszone z jednego miasta do drugiego.

Uczył chłopca w najzwyklejszym szkoły i był taki sam jak reszta chłopaków. Ale Arnold Vosloo Pokazał niezwykły talent jako aktor dramatyczny. Można to zaobserwować w dzieciństwie chłopca, gdy był aktywnie zaangażowany we wszystkich przedstawieniach szkolnych.

Villain lub romantyczny bohater?

Po odbyciu służby wojskowej ukończył WFFL zajęcia aktorskie w jego rodzinnej Pretorii. Nieco później został członkiem trupy Państwowego Teatru Południowej Afryki. Jeśli wtedy ktoś powiedział mu, aktor, prezenter na scenie w roli romantycznego charakteru, który w przyszłości stanie się on niezwyciężony bohater horroru i bojownicy, nigdy by nie uwierzył. Arnold Vosloo by pomyślał, że jest wyśmiany.

Niemniej jednak, na ten kawałek swojego życia grał dużo go w sztukach Szekspira. Do roli Don Juana, został nawet uhonorowany trzema nagrodami krajowymi Dalro. Ta nagroda potwierdza znaczne osiągnięcia w dziedzinie sztuki i literatury RPA.

„Uwaga! Kamera! Akcja! "

Jego kariera filmowa rozpoczęła się jeszcze sukcesem. Być może, bo to był nie tylko doskonały talent i ciężka praca aktora, ale także fakt, że miał reputację jako poważnego i inteligentnego człowieka. W domu, bez wyjątku filmów, w których ukazał się być kochany przez publiczność w każdym wieku, a krytycy były dość korzystne, że są ustawione.

Okresowo w RPA odwiedzany przez grupy filmowej Stanów Zjednoczonych, tak że w taki niezwykły i piękny egzotyczny do działania filmowej przygody. W przypadku filmów musieli miejscowej młodzieży, którzy mają pewne bity talentem artystycznym. Arnold Vosloo, filmy które są obecnie bardzo popularne, pasują idealnie. I tak, prawie bez opuszczania kraju, był w stanie nawiązać przydatne kontakty. I na początku lat dziewięćdziesiątych WFFL zaproszony do pracy w teatrze Stanów Zjednoczonych.

Po Arnold Vosloo przyjął obywatelstwo amerykańskie, powoli zaczął działać w filmach. Początkowo zaproponowano mu niewielką rolę, którą udało się opanować. Guevara był pierwszą postacią w dramacie historycznym „1492:. Conquest of Paradise” W Rosji, ten film nie ma bardzo dobrze wiemy, ale jeden WFFL wspólny zestaw z Sigurni Uiver i Zherarom Deparde, które dodaje się do jego doświadczenia.

W ten sposób rozpoczął swoją karierę jako Arnold Vosloo. Jego biografia w latach wzbogacony thriller „Nieuchwytny cel”. Aktor dostał rolę „prawej” antagonista bohatera. Być może ze względu na fakt, że postać była dość krwiożerczy WFFL zakorzenione dla „nikczemnego” roli. Nieco później były "Conquest of Paradise" i "Red Shoe Diaries 2".

Rola Imhotepa – wizytówka w świecie wielkich filmach

Coraz bliżej był rok th 1999. Rok, w którym Arnold Vosloo, którego filmy są nadal kochany przez miliony telewidzów, po prostu obudziłem się nie tylko sławny. Stał się gwiazdą światowej klasy. Pierwsza część trylogii, „Mumia” został opublikowany w tym roku w kinach. Skromny, na pierwszy rzut oka, historia stała się z dnia na dzień globalny arcydzieło. Fabuła jest prosta. Gdzieś w egipskiej pustyni, kilku śmiałków poszukujących skarbów faraona, która jest straszna klątwa. Nie daleko od reszty mumii Skarb kapłana, który został stracony przez najstraszliwszych plag egipskich za zabicie faraona. Starożytny egipski kapłan Imhotep i jego konkubina Angsunamun faraon kochał siebie, że w żadnym wypadku nie powinno się zdarzyć. Kiedy władca Egiptu, dowiedział się o ich związku, ksiądz zabił go. Aby zapisać swoją ulubioną konkubinę poświęciła swoje życie, pewni, że Imhotep ją wskrzesić. Ale nic się nie stało: w ostatniej chwili sług faraona chwycił go. Ksiądz skazany na Houmday – kara ta nigdy nie została wykorzystana, więc to jest straszne. Odciął się języka i żyć w sarkofagu były zamknięte zwalniając skarabeusze tam. Wykonywanie wykopów jego górnicy złamał spokoju panującego w grobie przez wiele wieków. I mumia wzrosły pomścić i pogrążyć świat w sferę koszmarów.

Jeden z najlepszych decyzji, filmowcy zostali zaproszeni do roli kochanka, a powstał z popiołów kapłana Arnold Vosloo. Później powiedział, że film stał się jego znakiem firmowym. Nawiasem mówiąc, w celu dopasowania do ery, aktor dwa razy dziennie musiał golić ciało. Wielu członków publiczności później powiedział, że film wywołał zainteresowanie starożytnym Egipcie, pomimo faktu, że twórcy obrazów pewne błędy zostały dokonane w dziedzinie egiptologii (kot nigdy nie był strażnikiem w świecie zmarłych, dusza towarzyszy boga-szakala Anubisa w nim) ,

Był świetny w tej roli Arnold Vosloo. Prywatne życie aktor opracowała bardziej skutecznie niż jego postać na ekranie. Po raz pierwszy ożenił się z Nancy Mulford, z którymi żył przez trzy lata. Ale to było po rozwodzie. Po raz drugi wstąpił do unii dopiero po siedmiu latach. W 1998 roku, jego żona Silvia stał Ahi.