856 Shares 9827 views

Biały gliny maski na twarz: jak przygotować

Młodość i piękno twarzy i ciała – to nie tylko dar natury, ale dziełem rąk ludzkich. Nie ważne jak jesteś atrakcyjna, z wieloletnim obwisłych mięśni, traci swoją elastyczność i blask skóry, pokryte siatką zmarszczek i plam starczych. Oczywiście, jeżeli wszystkie procesy starzenia niech rzeczy przesuwać i przestać dbać o siebie.

Użycie masek

Jednym z najbardziej skutecznych sposobów na utrzymanie i rozszerzenie urok ich wygląd – do przeprowadzania różnego rodzaju zabiegów kosmetycznych. Najbardziej popularne z nich są maski. Wśród środków domu Piękno to oni najczęściej wykorzystywane przez kobiety do pielęgnacji urody. Na przykład, tak zwane „białe maski”. Zwykle głównymi składnikami leku przyjmuje kaolinitu lub kaolin – glinki. Wyróżnia się szczególnie dobrymi właściwościami leczniczymi: ogrzewanie efekt, adsorpcję, otaczającego tonik, antyseptyczne, i wiele innych. Białe maski z kaolinu – pierwsza pomoc w pierwszych zmarszczek w różnych trądzik, obieranie, lub kiedy skóra traci swój sygnał. Poprzez ogrzewanie przepływu krwi jest lepsza, nie zwiększa dopływ tlenu i skóra staje się zdrowsza świeże. Glinki maska jest zasysanie skóry i toksyn chłonnych „wybiera się” bakterie i inne szkodliwe substancje. Dzięki niej spadając podrażnienia, zmniejsza świąd, krosty, a nawet obrzęk. Oczyszcza białą maskę z czarnymi kropkami – zaskórników. To wspomaga gojenie skóry po oczyszczeniu kosmetycznych. I, oczywiście, to napina owal twarzy, znacznie wygładza zmarszczki. Nawiasem mówiąc, panie, będzie dobrą pomocą dla was oznacza to w walce o zdrowe, soczysty, bez łupieżu, włosy!

Maska herbatki ziołowe

Tak, jak nazywany jest białą maskę – znaleźliśmy: kaolin. Pozostaje zobaczyć kilka receptur jego sporządzenia. Najprostszą jest następujący: Należy łyżkę suchego rumianku lub nagietka, wlać 200 g gorącej (około 90 °) wody, przykryć i odstawiono na około godzinę. Następnie przecedzić. Ukształtować niewielką ilość bulionu w ceramicznym lub szkłem, naczynie z tworzywa sztucznego (nie metal), posypać w glinie w takich proporcjach, że gęstość zawiesiny okazało domowej śmietanę. Stosuje się go na oczyszczoną skórę twarzy, nie dotykając okolice oczu. Siedzenia w krześle, głowica łatwo złożyć i relaks wszystkich mięśni twarzy. Dyskusja, uśmiech, a nawet zmiany mimiki jest zabronione! Gdy glina wyschnięciu usunąć gąbką go ciepłą wodą. Następnie smarować twarz krem nawilżający krem lub niemowlęcia. Jeśli maska na bazie białej glinki będzie używana przez Ciebie na bieżąco – 3 razy w tygodniu – prawdopodobnie przyspieszy regenerację tkanek, skóra jest oczyszczona, syte korzystne pierwiastki śladowe i będzie wyglądać naprawdę cool.

Kaolin i nadtlenku wodoru

Jak zrobić białą maskę, tak że rozjaśnia, pomaga uczynić niewidzialną niechciane przebarwienia, nadaje skórze elastyczność? Przepis następująco: kupić farmacji węglanu magnezu (nie przestraszony, w kosmetyce, powszechnie używane w wytwarzaniu proszku), talk, boraks, 3% nadtlenku wodoru oraz naturalnie kosmetycznych gliny. Stosunek składników takich porcji 1: talk – 3 g magnezowy boraksem 4 g, kaolin, odpowiednio, 5 g, a w większości nadtlenku, aby otrzymać gęstą pastę. Maska zastosować szeroką szczotkę na skórę twarzy i szyi, moczyć w ciągu 10 minut i płukania. nie jest zalecane, aby utrzymać dłużej, tak aby nie spalić skórę. Spłukać ziołowego wywaru i szczotki śmietany. Szczególnie dobra maska dla osób o wrażliwej skórze, w tym zmian związanych z wiekiem, a dla tych, którzy mają skórę tłustą.

odświeża maski i dźwięki

Dosłownie cudowne staje maski (biały), aby stawić czoła, jeśli gotować go z gliny i soku z ogórka. Podobnie jak wszystkie genialne, to jest bardzo proste. Plasterka świeżego ogórka ruszt na drobnej tarce. Przecedzić przez gazę, aby uzyskać czysty sok i rozcieńczyć trochę kaolinu. Konsystencja jest taka sama: aby uniknąć kapania. Nałożyć maskę na twarzy i moczyć w stanie spoczynku przez około pół godziny. Następnie, przy użyciu tamponu usuń. Już po raz pierwszy będziesz mile zaskoczony wynikiem pozytywnym. Tylko nie zatrzymać i wykonać serię zabiegów w celu utrwalenia osiągnięć!

Niech żyje młodość!

Po raz kolejny czuć młody i piękny, właściciele starzenia się skóry jest przydatna do wielkiego narzędzie najprostszy improwizowanej: łyżeczką miodu, jadalni – ciepłego mleka (aby rozpuścić miód) i glinki. Dokładnie wymieszać składniki do gładkości, umieszczone na powierzchni, moczyć przez 20 minut i przemyć. Twoja twarz staje się aksamitna, świeże i bardzo przyjemne w dotyku. Co jeszcze musimy płci pięknej, prawda?

Lifeblood jaja

Jajko od czasów starożytnych była uważana za symbol życia. Przyczyna i maska z gliny z żółtka niezwykle użyteczny jako doskonałe źródło pokarmu i odmłodzenia skóry. Jednak, ponieważ jest tylko świeże jaja. Oddzielić od żółtka biały. Ubijak pożądany składnik oraz pozostawiono do ogrzania w temperaturze pokojowej. Mieszać gliny. Dokładnie wymieszać, aż będzie gładkie. Szerzyć twarz i szyję i cicho, spokojnie siedzieć przez pół godziny. Wszystkie maski z gliny, w tym ten jeden, powodować uczucie ucisku, uczucie pieczenia. Nie martw się, jak być powinno. Następnie usunąć stwardniałe gliny z wilgotną gąbką, przemyć wywar z ziół i używać zwykły krem. Z pewnością docenią, jak będzie wyglądać i czuć się skóry.

Uwaga cute kobieta: Naturalne kosmetyki – swojego najlepszego i niezawodnego partnera w walce z czasem i starości!