344 Shares 2461 views

Faktyczne fakty dotyczące seksu, o których wcześniej nie powiedziałeś

Czy musisz określić najlepszy moment na poczęcie, zapobieganie niechcianej ciąży lub dowiedzieć się, kiedy seks z partnerem będzie najlepszy? Wcześniej kobiety musiały skonsultować się z lekarzem, ale teraz mają nowego najlepszego przyjaciela – smartfona.


W ostatnich latach wiele aplikacji dla kobiet, które pozwalają łatwo śledzić dni urodzajne i czas początku owulacji, a także robić osobiste notatki. Ponadto mają wiele innych funkcji. Jedną z takich aplikacji jest Glow, która jest już używana przez 47 milionów kobiet. Glow pozwala śledzić takie rzeczy, jak nastrój kobiet, jakość i częstotliwość seksu. Dzięki tej aplikacji można było uzyskać interesujące fakty dotyczące intymnego życia kobiet z całego świata.

Najlepsze kraje dla kobiet

1. Nie masz wystarczająco dużo seksu? Przejdź do Kanady. Okazuje się, że Kanadyjczycy mają seks 45% częściej niż przeciętni użytkownicy aplikacji.

2. Ale bądź ostrożny: Kanada jest doskonałym miejscem do zajścia w ciążę. Kanadyjskie kobiety mogą stać się 21% w ciąży łatwiejsze niż inne.

3. Australijczycy często mają seks – 37% więcej niż użytkownicy aplikacji średnio.

4. Czy warto powiedzieć, że kobiety w Australii mają również dobrą szansę na zajście w ciążę? Są o 14% wyższe niż inni użytkownicy.

5. USA jest dobrym miejscem do radości. Amerykanie są o 16% bardziej narażeni na seks niż inne kobiety.

6. Najgorsze miejsce, aby się cieszyć? Ameryka Łacińska. Kobiety w tej grupie płci mają mniej niż 4% mniej niż przeciętni użytkownicy aplikacji.

Apetyty seksualne

1. apetyt seksualny kobiety odpowiada jej miesięcznemu cyklu. Pierwszy dzień cyklu to pierwszy dzień miesiączki trwający około pięciu dni. Kobiety są więc najmniej zainteresowane seksem od jednego do pięciu dni w miesiącu.

2. W chwili obecnej wiele kobiet zgłasza zmianę energii lub nastroju i jest to spowodowane zwykle spadkiem pożądania seksualnego. Również kobiety są mniej zainteresowane seksem przez cały tydzień po miesiączce.

3. Większość kobiet ponownie zaczyna uprawiać seks 12-go dnia cyklu.

4. Wiele kobiet ma regularne stosunki seksualne od 12 do 14 dnia cyklu. Dodatek Glow wzywa te dni "szczyt seksualności".

5. Kobiety czują się najbardziej seksualnie w dniach 13 i 14 dnia cyklu. Ale to ciekawe: niekoniecznie w tej chwili mają najlepszy i satysfakcjonujący seks.

6. Większość kobiet korzysta z seksu w ciągu ostatnich 30 dni cyklu. Ten dzień w Glow jest wyznaczony jako "szczyt orgazmów".

Czy kobiety są zadowolone?

1. Kobiety czują się najbardziej szczęśliwe 15 i 16 dnia cyklu, a także, kiedy mieli dużo seksu w poprzednich dniach.

2. Użytkownicy świecących zarejestrowali 7,6 miliona kontaktów seksualnych w ciągu dwóch lat.

3. Oznacza to, że co minutę co najmniej siedem kobiet, które korzystają z aplikacji Glow, uprawia seks.

4. Nawiasem mówiąc, użytkownicy również zgłosili swoją miłość 2 miliony razy. Również aplikacja śledzi cykle płci i płodność 88 tysięcy par.

5. Niestety, mimo istniejących kontaktów seksualnych, nie wszystkie kobiety są z nich zadowolone. Niemal jedna trzecia kobiet jest gotowa zrezygnować z seksu, a nie ze smartfona.

6. To wszystko oznacza, że dwie trzecie porzuci telefon, a nie seks.