839 Shares 9552 views

Evrochehol na sofie: jak wybrać właściwy rozmiar, jakie są jego zalety?

Poprzez zakup wysokiej jakości meble, właściciele myślą o tapicerki bezpieczeństwa drogowego przez długi czas. Jej zepsuć dzieci frolicking na kanapie, rozpieszczone zwierzęta, próbując oczyścić pazury na bokach miękkiej zestawu słuchawkowego. Właściciele gorliwi przemyśleć ochrony mebli, stawiając na jej evrochehol na sofie.


Zastosowanie osłon

Evrochehol na sofie i krzesło przekształca wygląd mebli tapicerowanych w ramach nowego wystroju pomieszczenia po naprawie. Zastosuj peleryny czy stare słuchawki zyskał nieatrakcyjny wygląd po wielu latach użytkowania. Ale zakup nowych mebli jest opóźniony o nieprzewidzianym momencie.

Osłony dekoracyjne, specjalne

Piękne meble eleganckie sofy i fotele będzie organiczny wygląd w pokoju w recepcji dla gości, uroczystą kolację. Casual evrochehol zmian rozkładanymi do odyozhku drogiego materiału. Kolor i faktura materiału odpowiadają wybranego stylu przestrzeni projektowej, uzupełniać go.

Pokrowce na meble tapicerowane do dekoracji wydarzeń produkowane w różnych wersjach, które różnią się w zależności od ich wagi. Uroczyste i oficjalne wizyty otoczone są proste i gładkie kolory mebli. Romantyczne i przyjazne strony wymagają odpowiednich osłon jasnych żywych kolorach. Czasami w godzinie smutku umieścić na sofy i krzesła cape ciemnych kolorów, podkreślając czas żałoby.

Evrochehol na kanapie codziennie

Szyć pokrowce codziennego praktycznego wykorzystania tkanki. Są one łatwe do czyszczenia, nie zgniotu, pozostaje atrakcyjna po praniu bez użycia żelaza.

Tekstura i kolor naśladuje podstawowe sofa tkaniny są łączone z obecnymi odcieniach wnętrza pokoju. Zwykle jest to gęsty chronić meble przed zabrudzeniami i uszkodzeniami. Najczęściej takie wymienny płaszcz produkowane w różnych odmianach. Ale najbardziej popularny rodzaj jest uważany evrochehol na kanapie z gumką.

Obejmuje on zarówno element wewnętrzny

Bulić za przekształcenia wnętrza pomieszczenia zgodnie z nowego rozwiązania projektowego, można zaoszczędzić pieniądze na zakup nowych mebli. Stare krzesła i kanapy cudownie pasował do stylu pomieszczenia, jeśli aktualizacje są stosowane do ich spraw, wybranych przez materiał i kolor.

Wykonywanie osłon, w zależności od stylu wnętrza

Nieporęczne i symetryczne meble z wysokiej jakości drewna w pokrywie stylu empire obejmuje jedwabiu i adamaszku delikatnym wzorem lub paski. Kolorystyka obejmuje jasne zielone, fioletowe i niebieskie kolory, zmiękczają dużo bieli, przyprawiony z brązu i złota motywów.

Faliste i kręcone miękkie siedzenie tylne kanapy wdzięku barokowy z rzeźbionymi nogami i podłokietnikami dać innym poczucie luksusu i bogactwa. Efekt zazwyczaj objawia się poprzez stosowanie drogiej grubego materiału z imitacji naturalnych materiałów: skorupy żółwia, marmur, malachit, Onyx. Elementy dekoracji są nanoszone montażowej galwanicznie pędzla i zawieszenie.

Meble tapicerowane w stylu kraju reprezentowany jest bezpretensjonalne sofy i fotele, który obejmuje korzystanie z naturalnych tkanin w różnych kolorach, z wyblakłych kolorów. Często wykorzystywane bawełna, len, satyna, wełnę. peleryny Kolor wziąć blisko natury, takich jak dyskretnej zieleni, beżowy, terakota, kolorowych jesiennych drzew i łagodnych odcieniach nieba świcie. Dozwolone małe wzory lub słabo wyrażone wyściółka komórki.

Dla slipcovers na meble prostej geometrii w stylu high-tech jest używany głównie zimne kolory Palette – biały, szary. Jeśli ściany pokoju przeważnie zawiera takie odcienie, osłony dla ładowanego materiału z jasnej farby z połyskiem metalicznym połysku – czerwony, zielony, pomarańczowy i czarny. Materiał pokrywy jest tkanina, skóra lub sztuczna skóra.

Shabby chic styl charakteryzuje się obfitością pokrowców meblowych, noszone na sof, foteli, krzeseł i poduszki. Jako materiał stosowany jest z jedwabiu matowych kolorów i wzorów na, kwiatów ogrodowych. Dozwolone cienki pasek i małych komórek. Kiedy peleryny szycia szeroko stosowane falbany, falbany, serwet, łuki. Materiał wybrany blady niebieski, fioletowy, lawenda, kremowy, morze fale pianki lub kości słoniowej.

Tkaniny użyte do pokrowców meblowych

Do szycia wyrobów następujące materiały wykorzystywane są najczęściej:

  • Chenille z pluszu powierzchni. Jest on stosowany dla drobnych stałych produktów zdolnych do rozciągania włókien sprężystych przechodzący przez płuca sieci do przodu i w kierunku poprzecznym.
  • Żakardowe. Wykonane z naturalnej bawełny z dodatkiem włókien elastycznych i poliestru. Materiał jest trwały, jest często używany do codziennej ochrony.
  • Plisowane. Inny sprężysty tekstury, które stopniowo uczy kocięta idei niemożności ostrzenia pazurów tej rzeczy.
  • Mikrofibra. Dzięki rozciągliwości niej uszyć uniwersalną osłonę na sofie z gumką, używając go do mebli o różnych rozmiarach.
  • Skóra lub opcji kolorów. Jego mokre czyste bez zdejmowania pokrywy z mebla.
  • Sztuczne lub naturalne futro. To daje poczucie ciepła. Stosowane w pomieszczeniach z non-podgrzewany, na przykład ogrody zimowe, sąsiadujących werandy, tarasy, na strychach.
  • Dziane evrochehol na sofie. Zwykle jest on wykonany z nici o grubości trzech dodawania. Obecnie jest stylowe meble ochrona. Masters domowe splot torbę z rąk.

Oferuje nowoczesne evrochehlov

Nawet w ostatnich czasach gotowe peleryna dla mebli tapicerowanych niestandardowych form w sklepach nie zostały sprzedane. Evrochehol szyte na kanapie z rękami lub zamówić w specjalistycznym warsztacie. Nowoczesny przemysł oferuje wspaniałą nowość projekt dekoracyjne – bezwymiarową elastyczny produkt. To nie jest problem przybiera formę mebla, na którym jest on zapakowany.

Rozciągnąć evrochehly na sofy i fotele z gumką łatwo umieścić na kanapach wszystkich kształtów i modeli o różnych wysokościach oparcia, z dwóch lub więcej ramion lub bez nich w ogóle. Producent gwarantuje, że pokrywa z łatwością zmieści produkt do większego rozmiaru. Takie właściwości tkanki uzyskuje się od podwójnej warstwy elastycznego materiału stosowanego w trakcie wytwarzania, dzięki któremu materiał prawie bezwymiarowy rozciągania we wszystkich kierunkach, aby powrócić do swojej pierwotnej pozycji, jeśli jest to konieczne. Nowoczesne evrochehly są w kilku rozmiarach: na trzech sofy osobowym, dwu- i narożną modelu. Oddzielnie produkować bezwymiarowe „ubrania” dla siedzeń i mebli tapicerowanych oryginalnych stylów.

Koszt produktów

Evrochehlov cena opiera się na kilku czynnikach. Wartość ma wpływ na wielkość pojedynczą, figuracji cięcia, typu materiału. Na podstawie tych wskaźników są wybrane evrochehol na sofie. Niedrogie, najprostszy model żakardowe na dwumiejscowego sofą. W związku z tym drogim produktem evrochehol znaleźć narożną sofę i meble ubrania dziwaczne.

Przykryć ręce

Dom i szwaczka krawcowa są dobre na szyciu. Ich umiejętności są wykorzystywane do codziennych ubrań i designerskie meble samemu. Po pierwsze, dokonać pomiarów płaszczyzn sofie i zbudować wzór na papierze. Badana próbka jest wykonana z tkaniny używane do starego nie było przykro psuć. Następnie szyte szczegóły i przymierzyć mebli tapicerowanych. Następnie szyć płaszcz wybranego materiału. Podsumowując, stosowanie pokrowców na meble tapicerowane znacznie ułatwia ich czyszczenie i sprzątanie. Wystarczy wyjąć urządzenie i umyć. Równie ważne jest przedłużenie życia mebla, zwłaszcza jeśli ma wysoki koszt.