212 Shares 5350 views

Przydatne wskazówki: jak szybko pozbyć się siniaków

Jak szybko pozbyć się siniaków i doprowadzić swój wygląd w porządku? To pytanie jest szczególnie zainteresowany kobietami, które mają poczesne miejsce utworzone przez jeden lub kilka małych siniaków. Należy zauważyć, że aby rozwiązać ten problem jest natychmiast zalecany po udarze lub upadku, który spowodował siniaki.


Aby pozbyć się siniaków w domu dość łatwo. Jednak tempo usuwania krwiaka nie zależy tylko od tego, co ludzie lub apteka użyć narzędzi, ale również od tego, gdzie jest siniak. Po tym wszystkim, najszybsze siniaki odejść od twarzy i szyi, ale ręce i nogi są przechowywane dość długo. To wszystko zależy od cyrkulacji krwi, a więc nawet niewielkie uderzenie w dolnych lub górnych kończyn mogą zostawić swój ślad mocno.

Aby szybko usunąć czarny oczu lub innych części ciała, może być konieczne są następujące narzędzia:

  • kostek lodu;
  • glinkę;
  • Maść farmaceutyczna zwana „Rescue”;
  • Żel "Troxevasin";
  • cieplej;
  • Tynk pieprz;
  • wywary z ziół.

Jak szybko pozbyć się siniaków w domu

1. najlepszy wariant, który zapobiega duży i widoczny krwiak może służyć jako zwykły zimno. Jak to jest możliwe, aby użyć dowolnego obiektu na zimno i lepiej kostki lodu owinięte w grubą tkaniną bawełnianą. Miejsce urazu zaleca się schłodzić przez okres nie dłuższy niż 5 minut.

2. Dodatnie działanie zapewniając stłuczenie naniesiony zwykłej gliny. Wymaga to zrobić kompres trzy razy dziennie, które powinny być utrzymywane przez około dwie godziny.

3. Odpowiedź na pytanie, jak szybko pozbyć się siniaków, może również służyć jako wykorzystania wszystkich rodzajów specjalnych maści, które są sprzedawane swobodnie w sieci aptecznych. Szczególnie popularne wśród tych leków są środki o nazwie „Troxevasin” i „ratownika”. Aby uniknąć reakcji alergicznych i innych skutków ubocznych przed nałożeniem należy dokładnie zapoznać się z instrukcjami, a przede wszystkim zwrócić uwagę na istniejące przeciwwskazania.

4. znacznie przyspieszyć zasinienie resorpcji umożliwić termiczne. Zwiększają one krążenie krwi w miejscu uszkodzenia, co przyczyni się do szybkiego eliminowania siniaki. Ale użycie poduszki dla takich wydarzeń jest możliwy tylko w drugim dniu po urazie. Nawiasem mówiąc, zamiast niej może nałożyć plaster i pieprz. Jednakże takie środki wymagają ostrożnego obchodzenia się, ponieważ może łatwo spowodować bolesne oparzenia lub podrażnienia skóry.

5. Przed szybko pozbyć się siniaków, stosując maści farmaceutycznych, zaleca się, aby spróbować zastosować własne gadżety wykonane z warzonych ziół. Do takich celów idealnym ziele dziurawca i nagietka, a także matka-i-macocha. Należy zauważyć, że bardzo dobry efekt w eliminacji siniaki daje regularne stosowanie okładów wykonane z mikstury proszku.