585 Shares 2879 views

Kiedy śnię, że umarł zmarły, co mam przygotować?

Jeśli marzysz, że zmarły umarł, to twój podświadomy umysł próbuje dać Ci ostrzeżenie. Jaka jest jego istota i znaczenie, należy kierować się fabułą.


Procesja pogrzebowa

Jeśli widziałeś cmentarz i uczestniczyłeś w pogrzebie osoby, która już umarła, twoje czyny są złe. Masz kłopoty z finansami lub firmami. Oznacza to, że prawdopodobnie zrezygnowałeś z pracy, co znacząco wpłynie na twoje dochody. Jeśli marzysz, że umarł zmarły, twoje błędy w przeszłości "dogonią" z tobą. Wyniki będą godne pożałowania. Ale kiedy cmentarz jest zalany jasnym światłem słonecznym, nadal masz szansę go naprawić. Pośpiesz się. Jeśli w okolicach mrocznych, płaczących ludzi owija się zimnem – wtedy upadek będzie katastrofalny.

Nowiny o śmierci

Nie zawsze widzimy samą śmierć. Czasami jesteśmy opowiadani we śnie o kogoś śmierci. Jeśli marzysz, że umarł zmarły, a otrzymasz wiadomość żałobną, oznacza to, że ukochani mogą cię zmienić. Najprawdopodobniej sam stanie się przyczyną takiego zachowania (jej). Ostatni raz twój związek się zepsuł, ale nie zwracasz na to uwagi. Ukochana cierpiała przez długi czas w milczeniu. Tak długo nie można kontynuować. Każdy potrzebuje ciepła i uwagi. Nie odważaj się od obowiązków podjętych, w przeciwnym razie będziesz żałował tego, co zostało zrobione. Jeśli byłeś zaskoczony nowinami o śmierci osoby, dziś nie warto podejmować ważnych decyzji. Możesz popełnić fatalny błąd. Jeśli byłeś zasmucony i zdenerwowany żałobnym przesłaniem, to przeciwnie, masz przed sobą przyjemne zdarzenia. Żałować śmierci człowieka, który przez długi czas opuścił ten świat – aby zmienić warunki pogodowe. Również łzy w marzeniu – radość.

Wypadek

Czasami marzy o śmierci zmarłego, a przyczyną śmierci był śmiertelny wypadek. Taki punkt orientacyjny może oznaczać, że jesteś zagrożony przez niebezpieczeństwo, z którego osoba zmarła. Jeśli w Twoim śnie jest śmiertelna wypadek, uważaj podczas jazdy. Nie wsiadaj do samochodu osobom obcym. Ogólnie, staraj się uważniej poruszać się po drodze. Jeśli wypadek miał miejsce w miejscu pracy (gdzie pracujesz), to warto zwrócić uwagę na ten obszar. Mogą wystąpić prawdziwe zakłócenia, które zagrażają zdrowiu. Bać się, gdy zobaczysz śmierć zmarłej osoby jest bardzo zły. To ty jesteś w niebezpieczeństwie. Twój wyższy "ja" już go widzi i stara się ostrzegać cię pod każdym względem. Pamiętaj, aby traktować te informacje poważnie.

Przyczyną śmierci jest poważna choroba

Jeśli dowiedziałeś się, że osoba, która opuściła ten świat zmarła na dolegliwość, wtedy masz kłopoty. Będą nieprzyjemne i uciążliwe, ale obowiązkowe. Nie będziesz w stanie odwrócić się. Najprawdopodobniej twoi krewni pilnie potrzebują dać im czasu. W marzeniu człowiek zmarł na raka – do złych wiadomości. Z powodu zawału serca – do nieprzyjemnego zaskoczenia. Aby zobaczyć zmarłej osoby w marzeniu żywego – do dobrej nowiny. A może po prostu zmienić warunki pogodowe. Nie można iść do zmarłych tylko we śnie. Wzywa cię – wtedy przygotowujesz drogę do innego świata. Nie idź – bardzo dobrze! To jest długie życie.