325 Shares 2703 views

Najbardziej skutecznym środkiem suchy kaszel dla dzieci

choroby układu oddechowego towarzyszą takie objawy jak kaszel. Jednakże, jeśli dziecko zaczyna się suchy kaszel, ale żadne inne objawy, można to zrobić bez jakiegoś czasu i środków odurzających. środki do domu suchy kaszel są również w stanie szybko poradzić sobie z infekcją lub wirusa, ale tylko w początkowej fazie ich wnikania do organizmu.


Potrzeba herbat ziołowych

Ogólnie rzecz biorąc, każdy leczenia suchego kaszlu jest szybki przekształcenie go do postaci mokrej, możliwości produkcyjnych. Dobrze się do stosowania różnych herbat ziołowych, takich jak:

  • rumianek herbata z malinami;
  • wywar z matki i macochy, prawoślazu, lukrecji, rozmarynu i Oman, podjęte w równych ilościach (choć może to być bulion dziecko osiągnęła jeden i pół roku);
  • mleko banan: w szklance gorącego mleka wziąć dwa banan puree owoce i dobrze wymieszać;
  • gorące mleko z miodem i szczypta sody oczyszczonej.

Stosowanie wziewnych

Jest również dobrym lekarstwem na suchy kaszel dla dzieci – drogi oddechowe, co można zrobić z wywaru ziołowego lub specjalnych olejków eterycznych, zakupione w aptece po konsultacji z pediatrą. Kiedy dziecko, wielu lekarzy zaleca zakup nebulizatora w domu, który będzie wiernym towarzyszem na długie lata. Po dwóch lub trzech procedur, istnieje znaczna ulga stanu dziecka.

Szlifowanie próbę czasu

Nie mniej skuteczny środek suchy kaszel dla dzieci jest szlifowanie Badger tłuszczu. Należy pamiętać, że to narzędzie może być używane dla dzieci od sześciu miesięcy, ale tylko zewnętrznie! Badger tłuszczu z powrotem rub, stopa, piersi (oczywiście z wyłączeniem obszaru serca), po czym dobrze zawinięte dziecko. Takie ocieranie dla większej wygody i korzyści zaleca bezpośrednio przed snem dziecka. I tłuszcz borsuka jest skuteczny nie tylko z suchym kaszlem, ale w tym przewlekłe zapalenie oskrzeli, zapalenie płuc, a nawet gruźlicy. Nawiasem mówiąc, kóz, owiec lub gęsi tłuszcz, choć w mniejszym stopniu, ale mają te same właściwości.

To jest ważne!

Eesli dziecko ma bardzo mało spać w nocy z powodu silnego kaszlu, prowokując odruchy wymiotne potrzeby skonsultować się z lekarzem, aby kupić syrop dla dzieci z suchym kaszlem na bazie naturalnych składników.

stare recepty

środki zaradcze ludowej suchy kaszel dla dzieci, zastosowano nawet nasze babcie:

  • czarna rzodkiew metodą: dokonania wgłębienie w rzodkiew i napełnić miodu, po 5 godzinach, że tworzą syrop leczniczy;
  • posiekaną cebulę wylewa cukier w stosunku 1: 1, i nalegać całą noc, a rano można wypić drinka uzyskany syrop na łyżce co 2 godziny;
  • Wywar z pączków sosnowych: pół litra wrzącej wody lub mleka do podjęcia nerek łyżką 1 godzinę i twierdzą, uprzednio zapakowane (zalecane napój 50 gramów, co dwie godziny).

Zastosowanie tych kilku prostych środków na suchy kaszel dla dzieci, można szybko poradzić sobie z pierwszych objawów choroby.