725 Shares 9636 views

Lek „nimulid”: instrukcje użytkowania

Preparat „nimulid” odnosi się do środków, niesteroidowe, natomiast ma działanie przeciwzapalne, działanie przeciwbólowe i zalecane dla wielu chorób, w tym bólu reumatycznego i stawów. Dostępne leku w postaci zawiesiny, żelu i tabletek.


Głównym składnikiem aktywnym tutaj – nimesulid. Selektywnie hamuje enzym, taki jak cyklooksygenazy-2, hamuje syntezę prostaglandyn w zapaleniu. Lek „nimulid” instrukcji zaleca przy osteochondroza mający zespół korzeniowego, reumatoidalne zapalenie stawów, zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa, neuralgii. Środek jest skuteczny w łagodzeniu bólu, który ukazał się później obrażenia lub algodismenorei. Lek jest w postaci żelu jest stosowany do miejscowego leczenia.

Poniższy przeciwwskazania narkotyków „nimulid”. Zawieszenie lub tablet nie będą akceptowane, jeśli istnieje historia krwawienia z przewodu pokarmowego. Nie przepisywany lek w obecności choroby wrzodowej przewodu pokarmowego, laktacji. Kiedy stosuje się w leczeniu „nimulid” instrukcja obsługi umożliwia zawieszenie tej usługi do 2 lat. Należy jednak pamiętać, że w niektórych krajach te leki nie są zalecane dla dzieci poniżej 12 lat terapii.

Środki ostrożności przepisane diabetyków leku, jeśli występuje niewydolność serca lub choroba hipertoniczny.

Niemowlęta stosowaną substancją w obecności następujących chorób: nosa i ucha, zapalenie błony maziowej, zapalenie kaletki maziowej lub górnej zapalenia dróg oddechowych. W porównaniu z innymi środkami o własności przeciwbólowe czynnych lek działa na dwanaście godzin, co jest dobrym wskaźnikiem. Wysoka skuteczność leku w leczeniu zespołu bolesnych stawów.

W większości przypadków, lek jest dobrze tolerowany przy podawaniu doustnym, ale mogą wykazywać skutki uboczne, takie jak reakcje alergiczne układu nerwowego: zawroty głowy, bezsenność, koszmary. W rzadkich przypadkach, rozwój chorób, takich jak anemia, pancytopenię, małopłytkowości. Efekty uboczne leków obejmują zwężenie oskrzeli, wzrost ciśnienia, zapalenie jamy ustnej i inne. Jeżeli środek stosuje się na skórę, w tym miejscu, swędzenie, łuszczenie może wystąpić sucha.

Lek „nimulid” na wykorzystaniu instrukcji nie jest zalecany w ostatnich miesiącach ciąży. Na początku okresu oczekiwania na dziecko dotyczy tylko lekarstwa przepisane przez lekarza oraz w obecności ścisłych wskazań. Jeśli trzeba użyć rzeczy podczas karmienia piersią, należy pomyśleć o odstawieniu.

Przy zastosowaniu do leczenia żelem „nimulid” instrukcji stwierdza, możliwości jednoczesnego stosowania z innymi lekami. Tabletki i zawiesina nie są przewidziane w połączeniu z etanolem. Jeśli w tym samym czasie jest terapia antykoagulacyjna, ten ostatni efekt jest wzmocniony. Produkt „Metotreksat” zwiększa ryzyko wystąpienia skutków ubocznych leków niesteroidowych.

Leki powinny pić po konsultacji z lekarzem, który zainstaluje i indywidualnego dawkowania. Tabletki i zawiesina „nimulid” Podręcznik zaleca się przyjmować po posiłkach. Maksymalna dzienna dawka dla osób dorosłych nie powinna przekraczać 400 mg. Żel stosuje się do wymaganych części ciała cienką warstwą nie przetarł możliwości. Nie zaleca się go używać więcej niż cztery razy dziennie. Po użyciu tej formy leku, należy umyć ręce dobrze. Nie powinno się wprowadzić go w twoich oczach i ustach.

Przedawkowania (tabletki lub zawiesiny) jest bardziej widoczne skutki uboczne. Leczenie objawowe.