600 Shares 2707 views

Cenzura – czyli od tego, co jedzą, co kiedyś?

Więc cenzura. Co jest szczególne niedźwiedzie słowo? Ktoś nawet nie pojawiają się takie pytania. Zjawisko to jest po prostu coś, co nie pozwala na światło, aby zobaczyć, co niektórzy ludzie afiszować pożądane. Więc to było wcześniej, kiedy każda książka odbyła ścisłej kontroli, a co trochę dwuznaczne zdanie może kosztować życie jej autor lub wolność.


Teraz cenzura (co jest, a co stanowi zjawisko, które możemy zrozumieć trochę, a sedno Jest to w zasadzie niewiele się zmieniło w czasie) obejmuje nie tylko sektor drukowania, ale również telewizję, radio, gry i Internet – najszerszym źródłem informacji. Tyle tylko, że w tym ostatnim przypadku, absolutnie wszystkie materiały cenzurować to bardzo, bardzo trudne. Ponieważ wszystkie ciekawe i skandalicznej wiadomości są w sieci.

Na ogół jednak, jak wskazują różne słowniki, cenzura jest kontrola oficjalnych władz zawartości różnych materiałów drukowanych, wideo i audycji radiowych, spektakli, a nawet korespondencji prywatnej. Ma to na celu zapewnienie, że światło nie jest przeciekły do niechcianych, według tych samych władz, informacje.

Cenzura (co jest, co do zasady, i ja, i jest opisany w tym samym słowniku) może być pre- i post. Pierwszy ma na celu umożliwić lub zablokować wydanie czegokolwiek, ale drugi (jak nazywa się również karny) może zakazać już uwolnionym materiałem, jeżeli narusza pewne wymogi ustawowe. Obecnie jednak, w wielu krajach (przynajmniej tak twierdzą władze) walczą o wolności informacji, a więc w większości konstytucji cenzura jest zabronione. Ale cenzura można rozwiązać w dowolnym kraju. Że może to przyczynić się do tego? Zapowiedź wyjątkowego lub wojennego.

Co do kwestii, jak usunąć cenzurę, aby odpowiedzieć na to trudne, a czasami wręcz niemożliwe. Na przykład, aby usunąć cenzurę publikacji można, ale tylko przez zgadzając się na „prawo ludzi” (podobno bezprawnie). Jeśli chodzi o film, to istnieje niewiele można zrobić. Być może są takie niesamowite i skuteczny program, który jest w stanie stworzyć, albo geniusz programistów, że poradzi sobie z tym zadaniem, ale nie wiemy, te rzeczy. Nic nie jest niemożliwe, jak mówią. Nie jest wykluczone, że ten problem nie jest rozwiązaniem.

Łatwo usunąć cenzurę, na przykład, w grze, to będzie możliwe, jeśli twórcy chcą stworzyć tę lukę. Cokolwiek to było, trzeba szukać informacji na temat tego konta dla każdej gry. Cenzura w takich przypadkach jest zwykle nic tajnego nie zabrania. Teraz w ogóle większość sił cenzury wyrzucony do ukrycia tylko nieprzyzwoite umieszczać żadnych znaków uczestniczących w grze w filmie lub są obrazy. Chwała wroga wolności słowa i utaitelya tajemnic końcu zaczyna tracić swoją cenzurę. Jednak jego prawdziwym celem jest nadal aktualna w rozpowszechnianiu informacji.