582 Shares 7374 views

Aktorka Ksenia Rappoport: biografia, życiu osobistym, role filmowe

„Obcy”, „święto jaryły”, „Swing”, „Człowiek, który kocha” – filmy, które sprawiają, że publiczność się znana aktorka Ksenia Rappoport. Filmografia gwiazdy kina rosyjskiego jest bardzo ciekawy do nauki, ponieważ udaje się uczynić każdy stworzył niepowtarzalny wizerunek. Xenia uważa się przede wszystkim aktorka etap, ale od 42 lat udało się zagrać ponad 60 ról w filmach i serialach telewizyjnych. Co jeszcze wiemy o niej?


Aktorka Ksenia Rappoport: dzieciństwo

Przyszła gwiazda urodziła się w Petersburgu, był radosnym wydarzeniem w marcu 1974 r. Kiedy aktorka Ksenia Rappoport opowiada o swojej rodzinie, to zawsze opisuje go jako inteligentny. Jej ojciec pracował jako architekt, jego matka pracowała jako inżynier. Ciekawe zawody były i dziadkowie – archeolog i konserwator.

Jako dziecko, mały Ksenia miał wiele zainteresowań, jak tylko znudziło jedno hobby, został zastąpiony natychmiast zastąpiona przez inną. Z biegiem lat, ona lubiła rysunku, muzyki, tańca, teatru. Szczególne miejsce w jej życiu uczestniczy w sporcie, szczególnie dziewczyna przyciągnęła gimnastykę i wspinaczki.

Wybór życia

Rodzice, którzy marzyli o dobrej edukacji dla jego córki, i dał ją do szkoły z intensywnej nauki języka francuskiego. Był czas, kiedy przyszła aktorka Ksenia Rappoport poważnie zamierzeniu stać się tłumacza. Ona szczególnie chętnie angażują się w tłumaczeniu poezji.

Trudno powiedzieć, co zawód zatrzyma Xenia, gdyby nie okazało się, że 15 lat na planie. Wynika to z reżyserem Dmitry Astrachań, który zaproponował nastolatek małą rolę w jego tragikomedii „Precz!”. Bohaterka Rappoport następnie stał się Żydówka o imieniu Sima. Xenia działać w takich filmach jak i spowodował, że ją do refleksji nad karierze aktorki. Odegrała ważną rolę i że to jest zawsze przyjemność odwiedzić teatry, śledzi życie aktorów na scenie.

studentów

Po trochę wahania aspirujących aktorka Ksenia Rappoport stał się uczniem Petersburg State Theatre Arts Academy. Wciąż wdzięczny za to, że szef jej trakcie okazało się być utalentowanym i autentycznie zafascynowani jego pracy wychowawcy Benjamin Filshtinsky, które przyczyniły się do ujawnienia jej talent.

Podczas studiów na SPbGATI Xenia często brał udział w przedstawieniach edukacyjnych. Jej rola w kształtowaniu Drama Teatr Mały „Wujaszek Wania” i całkowicie oderwał oklaski. Pomimo napiętych harmonogramów zajęć Rappoport miał również czas, aby działać w filmach i serialach. Oczywiście, pierwsza rola młodej aktorki były małe. Była w stanie wziąć udział w ekranizacji serialu „Agent Bezpieczeństwa Narodowego” i „Streets of Broken Lights” Film „Kwiaty nagietka” i „Zapłacę z góry”. Dużym sukcesem dla niej w tym czasie była rola Marii w filmie Hollywood „Anna Karenina”. Następnie partnerem dziewczyny na planie była Shon Bin i Sofi Marso.

Praca w teatrze

Dyplom aktorka Ksenia Rappoport, Biografia które jest uważane w tym artykule, otrzymał w 2000 roku. Niemal natychmiast zajęło trupa Teatru Dramatycznego Petersburg Małym. Ona ponownie spróbować na zdjęcie Eleny Andreevny w produkcji „Wujaszek Wania”, jest w stanie przedstawić tę rolę jest już trochę inaczej. Warto wspomnieć, że czuje Xenia zachwycają za każdym razem, ona musi umieścić na odzieży minionych wieków, a zwłaszcza jej ulubione sukienki i kapelusze, modne na początku 20 wieku.

Rappaport także doskonale wykonane z rolą Niny Zarechnoy w „Mewa”. Jej postać – energiczny, gruby i niezgrabny prowincjonalny, że czuje się zbędny w arystokratycznej społeczeństwie. Aktorka gra otrzymała nagrodę „Złoty Sofit”, która wygrała w 2003 roku.

Oczywiście, istnieją inne znaczące spektakle z jej udziałem, na przykład, „Wiśniowy sad”, „Play Bez tytułu”. Również aktorka Ksenia Rappoport, filmografia i biografia które zostały omówione w artykule, wielokrotnie współpracował z Teatrem na Foundry.

różne role

Po ukończeniu SPbGATI aktorkę nadal aktywnie działać w filmach i serialach. Początkowo jej osiągnięcia w tej dziedzinie były skromne, poważne role dyrektorów Xenia oferują nie spieszy. W tym czasie zagrała w serialu „Gangster Petersburg-3”, „Czas na miłość”, „W imieniu Baron”, „Nie kłócą się, dziewczyny!”. Zwłaszcza jej lubić Galina rolę w „Jesienina” według wykreślić jej charakter lekkomyślnie zakochana wielkiego poety.

Oczywiście, nie tylko w serii został nakręcony w tych latach Ksenia Rappoport. Aktorka, zdjęcie, które można zobaczyć w artykule, na przykład, odegrała ciekawą rolę w dramacie historycznym „Rider Named Death”. Jednak jego główne osiągnięcia podczas gdy były jeszcze przed nami.

„Obcy”

W rzeczywistości, kariery jako aktorka Xenia zaczął uczestniczyć w filmowania obrazu „The Stranger”. Grający dyrektor Irena Tornatore próbowali najpierw znaleźć w Czechach i na Ukrainie, ale okazało się, że w Rosji. Bohaterka Rappoport stał ukraiński Irina Yaroshenko, który stara się przetrwać, gdy kapryśny los rzuca ją w kraju cudzego.

Xenia naprawdę zadowoleni z kręcenia we Włoszech, równolegle uczyła włoski. Rappaport pozostał także entuzjastyczny o współpracy z reżyserem Tornatore, który zawsze zachęcał artystów, którzy próbowali improwizować. Rola przyniosła aktorka jest nie tylko wiele nowych fanów, ale również prestiżowy włoski nagroda „David di Donatello”, którą udało się uzyskać tylko jeden obcokrajowiec – Romi Shnayder.

„Święto jaryły”

Po premierze obrazu „The Stranger” aktorka Ksenia Rappoport, życie osobiste i biografii, które są omówione w tym artykule, stał się bardzo popularny wśród filmowców. Po zwycięstwie gwiazd zaczęły kręcenia filmu „Dzień Świętego Jerzego”, w którym zagrała Lubow Pawłowna.

Co ciekawe, niemal zmuszony Rappaport Kirill Serebrennikov ładunek to jej rola śpiewaczki operowej, jak dosłownie zakochał się w skrypcie. Początkowo reżyser miał wątpliwości, że Xenia nadaje się do tej roli, ale wkrótce jego wątpliwości zostały rozwiane. Według opowieści aktorki bohaterki – śpiewak operowy, długi czas życia za granicą. Pewnego dnia postanawia pokazać swoją ojczyznę syn, gdzie i rozpocząć niesamowite przygody.

Co jeszcze zobaczyć

Oczywiście, nie ma Rappoport i innych ciekawych ról. Na przykład, w niezwykle miejscowego dramacie „Swing” odgrywa nauczyciel tańca i śmiertelne pani Innu Maksimovnu. W „pora deszczowa” jej charakter stał się francuski archeolog Marie. W historycznym filmie „Savva Morozov” gwiazda uosabia wizerunek aktorki Maria Andreevna MAT.

Nie wspominając o tym, że aktorka wielokrotnie musiał współpracować z zagranicznymi gwiazdami. Na przykład, działając w „człowieka, który kocha” Xenia spotkał się na planie z Monica Bellucci.

Życie za kulisami

Xenia nie lubi rozmawiać z dziennikarzami swoim życiu osobistym, ale coś jest jeszcze znana. Od pewnego czasu, że spotkał się z Wiktorem Tarasowa, z którego w 1994 roku urodziła Darya-Aglaia. Aktorka Rappoport Ksenia i jej córka – najlepsza przyjaciółka, Daria-Aglaia również wybrał dla siebie zawodu aktorskiego.

W 2011 roku, Xenia i aktor Yuri Kolokol'nikova córka Sonia. Powieść była krótkotrwała, jednak jego ojciec zabawy komunikowania się z dzieckiem. Co ciekawe, najstarsza córka Xenia lubi spędzać czas ze swoją siostrą, różnica wieku nie przeszkadza im się dogadać doskonale.

Obecnie aktorka Rappoport jest mężatką, jej wybór padł na biznesmena Dmitrija Borisov. Dzieci razem para jeszcze.