540 Shares 8713 views

Jak blisko pętle kiedy druty

proces dziania bardzo fascynujące i trwa wiele godzin czasu wolnego kobiety. Trzy podstawowe zasady, które pozwalają sam proces Knitting – jest obecność tkaczy cierpliwość, przędzy i narzędzi niezbędnych do produkcji.

Cokolwiek może się wydawać dziwne, w dawnych czasach tego rodzaju robótek udział tylko mężczyźni, a wszystkie znane metody dziania zostały wynalezione przez nich. Pierwsze starożytne szprychy wykonane z tradycyjnych pałeczek. Później w procesie dołączył kobietę i opuścił uprawnienia do angażowania się w tej umiejętności z nim.

Gama akcesoriów do dziania jest tak wielka, że można wybrać dla siebie szprychy lub haka, wykonane z materiałów takich jak metal, plastik, drewno, kości. Wystarczy, aby dokonać wyboru i można zacząć angażować się w fascynującym hobby. Przed rozpoczęciem zwykle wybrać żądany model produktu. Na ogół, techniki dziania są tak różne, że tworzą taki sam płaszcz może być bardzo różne wzory.

Proces zamykania serii. Pod koniec igły kobiet trzeba wiedzieć, jak do zamknięcia pętli na szczegółach produktu. Można to zrobić za pomocą szprych, a za pomocą szydełkiem.

Zamknięcia pętli z igłami

Teraz wiemy, jak zamknąć pętlę z igłami na dwa sposoby.

Pierwszy sposób. Pętle, które są już zamknięte, wyglądem przypominają oplot, gładkie i zadbane. Można je zamknąć szczelnie lub luźno – to zależy od jakości i ilości wątków. Zamknięcie pętli w ten sposób, możemy być pewni, że produkty nie potrwają krawędź. Sposób ten można stosować do każdego produktu lub wzoru. Wygląda na to, ciągnących pętle, jedna przez drugą.

Weźmiemy pętli krawędź provyazyvaem wraz z pierwszą pętlę twarzy lepkiego zazębienia tylnych ścian. W rezultacie, będziesz miał jedną pętlę. Teraz trzymamy ją szprych w przeciwnym kierunku – do lewej igły. Provyazyvaem razem z następnej pętli powierzchni lepkiej, ostrożnie zazębienia z tylną ścianą. Wykonujemy takie manipulacje do końca wiersza. Na końcu gwintu jest odcięty, pozostawiając ogon 4-5 centymetrów długości. Teraz, gdy wiesz, jak zamknąć pętlę, ale należy zwrócić uwagę na fakt, że obraz nie był mocno przywiązany. Dzięki tej metodzie można użyć krótkiego szydełko. Pozwala ona nie ciągnąć zawiasy silny, a proces pójdzie znacznie szybciej.

Drugi sposób. W ten sposób zamkniętą pętlę stanowi elastyczny oplot, który jest w stanie rozciągnięcia również.

Zastosuj możliwe jest dowolne wzory, nawet dla najbardziej ulgą.

Wszelkie szczegóły dotyczące produktu mogą być również wykonane w ten sposób.

Usunięcie pętli po prawej krawędzi igły, a na drugim dzianiny ściśle według rysunku: może być przednia lub galon.

dwie pętle po prawej igły powinien dostać. Wprowadzić usuniętą igłą pętli lewo, delikatnie pociągnąć i rozciągnąć sekundę przez nią.

Następnie dzianiny trzecią pętlę, przelotowych drugi po prawej stronie odezwał. Czy wszystkie manipulacje przed końcem cyklu. Teraz jesteś pewny, jak zamknąć pętlę drugi, nie mniej łatwy i ciekawy sposób.