831 Shares 6582 views

Gdzie, co i jak złapać amur?

Pytanie, jak złapać amur, interesuje wielu rybaków – to trofeum jest bardzo mile widziane. To dość duża ryba jest mieszkaniec zbiorników na południu Rosji. Niektóre osoby osiągnięcia wagi 30 kg i rosną w długości do 150 cm. „Jak złapać amur?” – bardziej interesujące pytanie, ponieważ ryba ta żywi się głównie na żywności pochodzenia roślinnego, ale nie kurczy się i paszami dla zwierząt. Zwłaszcza, gdy nawykowe jedzenie mało. W takich chwilach, karp może nawet przekształcić się w drapieżnika, jedzenia skorupiaki i smażyć. Jednakże, jest bardzo wybredna i haczykowaty czepia rzadko.


Z wyglądu przypomina ogromną krupnocheshuychatogo ryby klenia. Amur, z reguły żyją w tych samych stawach z rybek i karpi. W zależności od pory roku, różne dysze są wykorzystywane do jego połowu. Idzie na polowanie na tej ryby, należy pamiętać, że karp trawa wciąż zgorszenie i nieostrożnych wędkarz jest w stanie go głodzić, nie tylko przynęta, ale znicza i wszystkie rozwiązania.

W latach 60. w biegu masowym ryb w różnych akwenów do czynienia z roślinności wodnej, ale z biegiem czasu stało się ich wspólna mieszkaniec. Jak złapać amur, i co wybrać jako dysza zależy od lokalnych warunków danego kursu lub stawu. Optymalne dla wędkarzy jest gorąca pogoda bezchmurne. Amor idzie dobrze w świcie wieczorem. Najlepszą porą do połowu karpi – jest późną wiosną lub wczesną jesienią. wędkarstwo mniej obiecujące, ponieważ wielu zwykłego pokarmu dla ryb latem.

Gdzie złapać amur

Ta ryba preferuje wody z dużą ilością glonów i roślin wodnych. Przed połowu karpia trawy, konieczne jest, aby zwrócić uwagę przynętę. Ta ryba jest bardzo szybko przyzwyczaja się do niektórych produktów roślinnych, gdy je stale w tym samym miejscu. Zwłaszcza Amor lubi zielony groszek (może być parzona), gotowana kukurydza, posiekane ogórki, ogórki młode pędy. Niektóre z tych składników mogą być następnie wykorzystane jako dyszy.

rozwiązania

Przed wyborem tego, co i jak złapać amur, należy zwrócić uwagę na fakt, że był bardzo ostrożny, a nawet strach. W pobliżu miejsc, gdzie rybacy siedzą regularnie, to nie pojawi się, a nawet do wybrzeża rzadko pasuje. Dlatego lepiej złapać amura na dalekich rzutów z wykorzystaniem narzędzi dennych. Przynęta złapał bardzo rzadko. Jednak niezależnie od tego, który bieg jest używana, musi być przynętą słupa wody (około pół metra od dołu). To sprawia, że korzystanie z perełek pianki. Linia powinna być cienka, ale bardzo silny, tak jak amorek niezwykle silna. Pręt powinien być wybrany bardzo silne. Do połowu na karpia najlepiej jest użyć rozwiązania marki. Sprzęgła na cewkach musi być dobrze ustalone. Przynęt są najlepsze do połowu tej ryby podejdzie: kukurydzy, gotowana kasza, groch, kornik, belki Nightcrawlers.

Ryby Biały Cupid: łowienie

Gryzienie ostrość ryba jest inna. Zamiata powinna być silna, ale stosunkowo łagodne. Najważniejszą rzeczą jest to, aby spróbować ujarzmić ryb. Jednakże, należy rozumieć, że szybko uporać się z karpia trawy nie będzie działać. Zwłaszcza jeśli to szczególnie duże. Sobie wyobrazić, jak trudno jest wyciągnąć dużą rybę, trzeba zrozumieć, że nawet karp waży funt ma najbardziej zaciekły opór. Dlatego, chcąc złapać rybę, trzeba przygotować się do długiej, trudnej, ale ciekawej walki.