609 Shares 2107 views

Interpretacja marzeń: jak wygląda pościel

Często zwyczajne i banalne rzeczy, marzyciel we śnie, mogą powiedzieć o nadchodzących ważnych wydarzeniach i zmianach w życiu. Dlatego ważne jest, aby nauczyć się rozumieć i interpretować takie znaki. Ponieważ mogą próbować uniknąć błędów i zmienić przyszłość. Szczególnie ważne są marzenia z pościelą. Ale aby poprawnie wyjaśnić, co widziałeś, warto pamiętać o wszystkich szczegółach. I także wiedzieć, na czym polega pościel.


Interpretacja Freuda

Pościel związana jest z pokojem, domem i rodziną. Dlatego podobne obiekty, widziane we śnie, mówią o związku między małżonkami. Jak słynny psycholog wierzył, takie mroczne marzenia pokazują, że osoba jest w pełni zadowolona ze swojej sytuacji rodzinnej. Jest szczęśliwy w małżeństwie i nie szuka zmian. Ta interpretacja jest odpowiednia tylko w przypadkach, gdy marzyciel patrzy tylko na rozłożone łóżko.

Jeśli w wizji byłeś w stanie przeprowadzić manipulacje z pościelą, oznacza to niezadowolenie z życia seksualnego. Najprawdopodobniej pragniesz eksperymentów w bliskiej bliskości.

Czystość lub brud

Wygląd przedmiotów odgrywa ważną rolę w interpretowaniu marzeń nocnych. Dlaczego marzysz o czystych pościel? Taka wizja obiecuje harmonijny związek między małżonkami. Odtąd radość i pokój będą panować w domu, poprawi się stan materialny. Gdybyś czuł świeżość i zapach blasku we śnie dla osoby niezamężnej, to mówi o harmonii w duszy i świecie z sobą. Również podobna wizja świadczy o stabilności sytuacji materialnej.

Dlaczego mamy na łóżku brudne pościel? Taki sen nie wróży dobrze. Dla rodziny to oznacza kłótnie, skandale i wyjaśnienie relacji. Aby zapobiec przyszłym konfliktom, musi nauczyć się kontrolować siebie. Osoby niezamężne jak ten sen mówią, że plotkuje się o człowieku, jego osobiste życie jest podgrzewane.

Nie obiecuje dobrej i stos brudnych pościel. Czemu marzysz tak? Wkrótce dowiesz się wiele tajemnic innych, z których będzie to nieprzyjemne do obrzydzenia. Powinieneś być ostrożny ze swoim otoczeniem, być może ktoś próbuje cię zwieść.

Nowy lub Stary

Aby prawidłowo zrozumieć sygnał ze świata marzeń, należy przypomnieć o stanie przedmiotów. Dlaczego marzymy o nowych pościel? Ta wizja mówi o szybkich zmianach w życiu. Żonaty – zmienią swojego partnera lub poprowadzą powieść po boku, a pojedyncy znajdą ich duszę. Jeśli we śnie myślisz o zakupie nowego zestawu lub o wybraniu, w rzeczywistości oznacza to, że jesteś zmęczony relacją.

Dlaczego pościel jest stara i brudna? To jest bardzo zły znak. Taki sen mówi, że w niedalekiej przyszłości będziesz w tarapatach. Mogą to być problemy w życiu rodzinnym lub zamieszaniu w pracy, w biznesie. Najprawdopodobniej wzrost lub wzrost wynagrodzenia zapobiegnie nieoczekiwanym zdarzeniom.

Wygląd ma znaczenie

Dlaczego pościel wygląda jasno? Ta wizja mówi o nasyceniu w intymnym życiu. Nadszedł czas zmysłowych przyjemności i im jaśniejszy kolor, tym lepiej. Jeśli dodatkowo kobieta jasna pościel jest pokryta łóżkiem baldachimem, a następnie wkrótce wybrany zaproponuje jej propozycję. Biały zestaw zapowiada zmianę na lepsze. Jeśli marzysz o czarnej bieliźnie, spodziewaj się kłopotów zarówno w pracy, jak iw życiu osobistym.

Luksusowe jedwabne prześcieradła, poszewki na poduszki i kołdry są marzy o materialnym zamożeniu. Stare, podarte pościel mówi o trudnościach finansowych, chorobach i porażkach.

Dlaczego marzy się o pościel

Aby poprawnie interpretować taką wizję, należy przypomnieć sobie wszystkie niuanse:

 • Jeśli przypuszczasz, że zanurzałeś pościel w umywalce i nie dotknij rąk do prania, to jest to bezpośredni sygnał do działania. Marzenia i plany nie powinny być odkładane, ale nadszedł czas, aby rozpocząć ich wdrażanie.
 • Jeśli marzyłeś, że myjesz przedmiotami rękami, to w rzeczywistości będziesz musiał ciężko pracować, aby osiągnąć swój cel.
 • Jeśli wydawało się, że już wypłukasz czyste zestawy, możesz szybko ukończyć bardzo ważne sprawy.
 • Marzenie o tym, jak wieszisz pościel i kołdrę na suche, wskazuje na możliwe zwycięstwo lub nieoczekiwane trafienie.
 • Zdjąć suche ubrania i umieścić je w szafce – sygnał, że musisz powstrzymać się od nieplanowanych zakupów.

Ważne jest również pamiętanie stanu wody po praniu bielizny. Jeśli jest czysty i przejrzysty, marzyciel cieszy się zasłużonym szacunkiem, jeśli jest brudny i zabłocony – wtedy plotkuje się o człowieku.

Manipulacje z pościelą

 • Żelazić we śnie czystą pościel jest bardzo dobrym znakiem, co oznacza szybkie zmiany na lepsze. Gdyby marzenie takie było bliskie niezamężnej kobiecie, wkrótce otrzyma propozycję małżeństwa.
 • Aby zmienić brudny zestaw do czyszczenia jest mniej czasu na pracę.
 • Sprzedaj w kołdrach pościelowych, poduszkach i prześcieradłach – ostrzeżenie, że unikniesz kłótni z towarzyszem. Czasami taka wizja może oznaczać całkowite przerwanie relacji.
 • Zszywana pościel na podłodze lub trawie, a następnie w rzeczywistości będziesz miał szansę wyjść z trudnej sytuacji bez żadnych szczególnych strat.
 • Jeśli możesz leżeć na niezmienionym łóżku we śnie, musisz zaoszczędzić.
 • Jeśli ktoś dał ci zestaw pościeli, wtedy będziesz musiał stawić czoła pokusie.