530 Shares 4663 views

Banan drzewo Pawpaw – Pick up banany, nie wstając z kanapy

Wiele osób zastanawia się banany rosną na każdym drzewie. Okazuje się, że ulubionym pokarmem rosyjskie mieszkańcy mogą rosnąć nie tylko w krajach tropikalnych Afryki, ale także regiony o stosunkowo zimnym klimacie. Zatem instalacja jest Azimina (Annona trehplastnaya). To drzewo bananowe, które mogą być uprawiane w wannie w domu, jak i na otwartej przestrzeni w warunkach Krym lub klimatu Kaukazu. Roślina ta jest czasami nazywana Mexican banana na wydłużonym kształcie owocu.


banan drzewo tego gatunku nie jest tylko ozdobne i rośliny owocowe, ale także narkotyki – jej liście i nasiona są szeroko wykorzystywane w zastosowaniach medycznych.

Pawpaw ojczyzna to kraj położony w Ameryce Środkowej i Południowej. Dziś Mexican banana rozprzestrzenił się we Francji, Hiszpanii i we Włoszech. A w zakładzie Rosyjskiej została dostarczona w ciągu ostatniego stulecia. Jego zaletą jest wysoka odporność na mróz. Banana tolerują temperatury do minus trzydziestu stopni i pąków kwiatowych, które pęcznieją w początku kwietnia, nie boją się przymrozków wiosennych.

Mexican banan drzewo rosnące w sprzyjających warunkach nawet do kilku metrów, w domu aż do dziesięciu metrów. Jednakże, jeśli to konieczne, łatwo odkształca się i przyjmuje formy karłowate.

Szerokie Ta roślina ozdobna korona piramidalna szeroka i gładka kora i duże liście do 10 cm i 30 cm długości. Kiedy rośnie Pawpaw w ogrodzie lub na balkonie należy przypomnieć, że w silnym wietrze duże liście rośliny mogą być uszkodzone.

bananowca kryty ma duże jednopienny czerwonawe purpurowe kwiaty, średnica 4 cm, która składa się z sześciu corolla płatków, a cup – trzech warstw. Pawpaw Kwitnienie rozpoczyna się wiosną przed rozmieszczenia liści, i trwa trzy tygodnie. Roślina ta jest cross-zapylane, więc w domu wymaga sztuczne zapylanie bawełny lub miękką szczotką.

Owoce dotrzeć dwanaście centymetrów długości, a średnica rośnie do pięciu centymetrów. Gromadzą się w oddziałach, składający się z ośmiu lub więcej gatunków owoców. Bogaty w miąższu sacharoza i fruktoza bananów różni słodki delikatny smak i zapach truskawkowy, ananasa. Pawpaw owoce składają się najważniejsze dla ludzkiego organizmu pierwiastków śladowych zawartych w persimmon i tropikalnych bananów. Banana drzewa kryty ma miąższ biało-żółty kolor, który czuje się jak masło. Podlega odpowiedniej kultury technik uprawy może wyprodukować 25 kg owoców na drzewie.

Żółknięcie i opadanie liści zaczyna się w połowie jesieni i nowe rosną późną wiosną po kwitnieniu. Nerki pojawiają się w kątach liści pozostałych z lat poprzednich. Czy kwiaty Pawpaw rośnie kilka słupków, umożliwiając tworzenie maksymalnie dziewięciu owoców. Zapylenie pyłek jest produkowany, kiedy staje się luźne i uzyskuje brązowawe zabarwienie, a końce słupków – lepki i zielonkawo połysku. Do zapylenia krzyżowego będą musiały mieć dwie rośliny. roślin owoce dojrzewają w ciągu miesiąca.

Banan drzewo kocha światło, ale w ciągu pierwszych dwóch lat stałaby odcień światła. Dorosły roślina preferuje działanie promieni słonecznych. Sadzonki rozwijać się powoli, ale wraz ze wzrostem fotoperiod do szesnastu godzin drzewko trzy miesiące mogą dorastać do sześciu metrów.

Pawpaw regularne podlewanie od wiosny do jesieni, pokrywa gleba powinna być wilgotna, ale nie wolno stojącej wody.

Wyrosła z dobrej jakości nasion drzewa bananowego w sprzyjających warunkach przetrzymywania zaczyna owocować po 4 latach. Nasiona kiełkują w ciągu ośmiu tygodni po posadzeniu. Szczepiona roślina może rozpocząć kwitnienie po dwóch latach, jednak sprawia, że bardzo trudne.