643 Shares 1362 views

Srebrna Łyżeczka do pierwszego zęba – wielki dar dla noworodka


Obecne pokolenie nie jest tak gorliwie przylega do dawnych tradycji, które zostały określone już dawno temu, ale jeszcze echa po raz tam, będzie on odzwierciedlenie w naszym życiu. Na przykład, bardzo wzruszający i starożytny wiara mówi, że dziecko potrzebuje srebrną łyżkę na pierwszym zębie, który powinien dać, nie kupić jego rodziców.

Zakłada się, że konieczne jest, by wykorzystać nową formację w ustach, aby upamiętnić ustanie bólu i cierpienia związanego z malucha erupcji. Inna tradycja mówi, że łyżka jest konieczne, aby dać dziecku pierwszych pokarmów stałych w postaci owsianki lub tłuczonymi ziemniakami, a obecność takich prezent zapewni dziecku zdrowie i bogactwo przez całe życie.

Dlaczego jest to srebro łyżka na pierwszy ząb, a nie z jakiegokolwiek innego metalu szlachetnego? Cóż, pierwsza przyczyna leży w tym, że srebro – to jest cenne, zamiast prostego metalu. Taki zakup byłby doskonałą inwestycją, przy okazji nie będzie trudne do zrealizowania. Ale to nie jest ważne, ważniejsze jest to, że łyżka srebrny na pierwszym zębie – jest to doskonały dezynfekcja żywności otrzymanej w takiej maleńkiej istoty, która do tej pory było karmione wyłącznie mlekiem matki.

Właściwości srebra znane są już od czasów starożytnych. Jego jony mają unikalną zdolność do zabicia wszystkich drobnoustrojów chorobotwórczych. Jest udowodnione, że mają one zdolność do niszczenia do 650 różnych gatunków mikrobów, a następnie tak są najsilniejsze antybiotyki obejmują tylko około 20. Zapewne każdy pamięta eksperyment – jeśli w szklance wątpliwej jakości wody na kilka minut zanurzyć przedmiot srebra, a później można z czystym sumieniem pić. Innym ważnym punktem – przekazany do zębów srebrną łyżeczką promuje wzrost dziecka bardziej zdrowe i silne Zubikov.

Teraz zwrócić uwagę na punkty, które są ważne przy wyborze prezentu. Pierwszym i głównym czynnikiem – jest jakość metalu. Czy to srebro łyżka na pierwszy ząb, przeznaczony dla dziecka lub przyjaciół dziecka, obiekt musi posiadać wszystkie niezbędne certyfikaty, testy i kupić tylko w specjalistycznych sklepach.

Kolejnym punktem – kształt łyżką. Kupić urządzenie z płaskimi, gładkimi powierzchniami na uchwycie nie jest konieczne, trudno będzie utrzymać mały człowiek w jego uścisku. Lepiej jest wybrać taki, który będzie stanowić wzór lub wcięcie mały. Łyżeczka do pierwszego zęba powinny być odpowiedniej wielkości, jak usta dziecka jest jeszcze bardzo małe, aby pokryć rozmiary sztućców. Jednakże, łyżka kawy – nie spełnia zadania, jest zbyt mały, a także powodować wiele niedogodności dla dziecka i jego rodziców.

Coś takiego jak srebrną łyżką na pierwszym zębie – jest to dość kosztowne i wymowny dar, więc wybór jest podejście to z pełną odpowiedzialnością. Ale najważniejsze – to nastawienie psychiczne. Nie ma potrzeby kupowania zbyt kosztowny prezent najnowszej finansowania, w przeciwnym razie jest mało prawdopodobne, będzie on wnieść wiele dobrego do swojego nowego właściciela. Pozytywne nastawienie, dobre życzenia od serca – to najważniejsze elementy prezencie!