674 Shares 8637 views

Urodzony w przyrodzie – scenariusz spotkania.


Dla osób urodzonych w cieplejszych miesiącach roku, problem wyboru miejsca na obchody nie istnieje. Urodzony w przyrodzie – idealne do spędzenia wakacji zabawy. Jednak nie wszyscy mają rozwiniętą wyobraźnię, a więc święto zamienia się w bardzo zwykły piknik. A dzisiaj porozmawiamy o jak świętować urodziny w przyrodzie, należy pamiętać przez długi czas jako gość i samego życia.

Na samym początku przygotowań dbać o sprzęt do lasu. Zabrać ze sobą kilka koców i małą szmatką, która będzie Twój improwizacja kawiarnią tabeli. Wczesny Zakup naczyń jednorazowych. Byłoby dobrze, aby uzyskać zestaw podróży, który zawiera wszystko, czego potrzeba, to istnieje mała siekierka, składane łopaty, i tak dalej. Oczywiście, potrzeba do grilla, rożna i grilla na grilla. Ale wszystko, co przyzwyczailiśmy się zabrać ze sobą, kiedy wychodzisz z miasta na wakacje.

Urodzony w przyrodzie wymaga dodatkowego szkolenia, a mianowicie wymaganych rekwizyty i nagrody za konkursy, dekoracje wakacyjnych takich jak balony, które można zawiesić wokół wybranej lokalizacji na drzewach. nie może obejść się bez muzyki. I, oczywiście, nie zapomnij o prezenty dla bohatera tej okazji.

Trzeba powiedzieć kilka słów o menu świątecznego. Kebaby – jest integralną częścią każdego wypoczynku na łonie natury. Ale urodziny pożądane jest, aby dodać trochę zabawy do stołu. Można dodać kilka gorących potraw, takich jak pieczeń na kebab grill i ryb, które będą nie mniej smaczne. przystawka może być smażone na szaszłyki z warzywami. Nie można tego zrobić bez i zimne przekąski. W tym przypadku polegać na swojej wyobraźni i preferencji w żywności. Nie zapomnij o słodycze. Cóż, urodziny bez pyszne ciasto lub tort? I, oczywiście, napoje, które powinny być obecne w dużym asortymentem: ta woda mineralna i soki, i wina oraz szampana. Najważniejsze jest, aby nie przesadzić z alkoholem. Inaczej urodziny charakter staje się regularnym binge.

To wszystko, co dotyczy przygotowania do wakacji. Teraz bezpośrednio nad scenariuszem spotkania. Po znalezieniu odpowiedniego miejsca i znajduje się na nim, wysyła bohatera na dzień na spacer w lesie, dać mu jakieś zadanie, aby odwrócić na chwilę.

O ile nie będzie urodzin, dekoracji polanę i ukryć w wybranej kryjówki swego daru. Po tym, narysować mapę tego miejsca, a więc, aby znaleźć skarb na raz. Komplikować kartę można pociąć na kilka części, które następnie wiszą na drzewach. Jednym z nich jest do przekazania urodziny, a reszta musi się zebrać i połączyć.

Raz wszyscy zbierają się wokół zaimprowizowanego świątecznym stole, to jest możliwe, aby rozpocząć świętowanie. Wszelkie urodziny zaczyna się gratulacje i dostarczania prezentów. Gratuluję bohaterem dnia, dać mu kartę i dać ten sam fragment mapy z „skarbów”. Będzie to pierwszy konkurs, który pozwoli odwiedzającym pot urodziny i bawić. Produkowane tak ciężko wywalczone prezent, zostanie zapamiętany na zawsze.

Jednak przetargi na przyjęcie urodzinowe na charakter jeszcze nie dobiegła końca, to jest bardzo ważne, aby obejmować wszystkie zaproszenia. Teraz chłopca urodziny pilnować jak goście będą szukać w darów leśnych dla niego. Może zrobić wszystko, cokolwiek: trzymać widelec w końcu, bukiet kwiatów, liści drzewa z napisem i tak dalej. Pożądane jest, aby każdy uczestnik był w stanie uzasadnić swój las prezent. To będzie o wiele więcej zabawy. Urodziny wyłoni zwycięzcę przez fakt, że będzie miał do najbardziej smakuje. I tutaj wystarczy zadzwonić do góry.

Również na początku wakacji, można ogłosić tytuł najlepszego gościa, który zostanie wybrany do końca uroczystości.

Aby nie siedzieć na stałe w miejscu, wydać bitwę na balony. Gracz za kostkę prawej nogi tie kulki (długość gwintu powinna być około trzydziestu centymetrów). Celem – aby przebić pięta przeciwnika w spotkaniu, strzał przed zniszczeniem. Wygrywa ten, który bardziej niż ktokolwiek inny ostatni.

Jak widać, urodziny na świeżym powietrzu może być bardzo zabawne i niezapomniany. Najważniejsze – prawo do organizowania wszystkiego.