293 Shares 6777 views

Jaki kabel do internetu lepiej

Dziś praktycznie wszyscy użytkownicy komputerów lub laptopów mają dostęp do sieci World Wide Web. I jak podłączyć każdy używa innego (za pomocą kabla do internetu, połączenia bezprzewodowego za pomocą modemu, etc.).


Wszyscy jesteśmy po prostu w stanie wziąć pod uwagę w tym artykule. Dlatego niech zrozumieć dziś jest przewód zasilający będzie lepiej wykorzystać do podłączenia do sieci World Wide Web. Mimo wszystko, jeśli wybierzesz niewłaściwą opcję lub kabel jest złej jakości, szybkość Internetu nie będzie odpowiadać tej, która może zapewnić usługodawcy.

Każdego dnia ktoś z użytkowników decyduje, czy do podłączenia urządzenia do sieci Internet. Nieważne, czy jesteś studentem, który ma konieczności uzyskania niezbędnych informacji, lub szczęśliwy nowych osadników, którzy przenieśli się do nowo złożony domu – to nie ma znaczenia. Chociaż najbardziej powszechnym narzędziem do tego celu – kabla. Internet w tym przypadku, można podłączyć nieograniczoną i przy dość dużej prędkości. Będzie ona zmieniać się niewielką opłatę miesięczną i niezawodną komunikację. Ale, niestety, wiele w tym przypadku po prostu zignorować faktu, że internet kablowy musi być starannie dobrane.

Więc wiesz, to ma swoją własną klasyfikację. W swojej strukturze, mogą to być zarówno dwubiegunowych i pojedynczy rdzeń. Jest to pierwszy parametr, który ma dostęp do internetu kabel i jest zdeterminowany, jak sama nazwa wskazuje, liczbę zaangażowanych żyłach. Single-core, zwykle stosowane w przypadkach, gdy jest to niezbędne, aby układać w ścianach lub pod panelami. Gatunek ten jest tylko jeden, ale grubość drutu jest wykonana z miedzi. Nie jest absolutnie nadaje się do gięcia.

Stranded sam kabel do internetu ma wiele żył, które różnią małą grubość i całkowicie nieodpowiednie do tego przewód układany jest w ścianie, z tego powodu, że podczas budowy gniazdka, te cienkie przewody skręcone i bita. Dlatego ten typ jest lepiej przystosowane do podłączenia komputera PC lub laptopa do gniazdka, które jest już obsługiwany przez pojedynczy kabel.

Jednak ma jedną dobrą przewagę. On nie boi się różnymi rodzajami zakrętów i zwrotów akcji. Mimo to jest sprawiedliwe, aby pamiętać, że często jest to linka konstrukcja gwarantuje, że sygnał będzie tłumiony. Na podstawie powyższego, byłoby najlepiej, jeśli użyć kombinacji dwóch z tych rodzajów kabla. Pojedynczy rdzeń zostanie zbudowany w ścianie, a wielordzeniowe zostaną wykorzystane do podłączenia komputera lub laptopa do gniazdka internetowego.

Chciałbym również powiedzieć kilka słów na temat ochrony kabli. W niektórych nie jest ekranowanie. Istnieją cztery rodzaje strun. Pierwszy ma ochronę. Po drugie – jest wyposażona w folię. Trzeci jest wyposażony w folię i ekranowane. Czwarty ma wyższy stopień ochrony. Nazywa chronionego ekranowane. Co sprawia, że badania przesiewowe? Wraz z nim pod warunkiem odporność na różne fale elektromagnetyczne innych urządzeń. To sprawia, że można przesyłać pakiety danych bez szwanku.