894 Shares 6091 views

"Antigrippin Anvi": instrukcje użytkowania. „Antigrippin Anvi”: opinie i zdjęcia

Z pewnością każdy zna objawów przeziębienia i grypy. Niestety, wiele osób ma tę chorobę lekko. Eksperci twierdzą, że jeśli niewłaściwie i przedwczesne leczenie takich warunkach, pacjent może mieć poważne komplikacje. Dlatego przy pierwszych oznakach choroby należy natychmiast udać się do lekarza.


Nowoczesne firmy farmaceutyczne produkują ogromną liczbę różnych leków przeciw przeziębienia i grypy. Jednym z najbardziej popularnych jest lek „Antigrippin Anvi”. Instrukcje użytkowania, obraz lek zostaną zaprezentowane w artykule.

uwalnianiu, skład, pakowanie i opis

Lek „Antigrippin Anvi”, którego dyspozycja jest osadzony w kartonie, wykonane w formie kapsułek. mogą być dwojakiego rodzaju:

 • A kapsułki twardość zielony i specjalne. Ich zawartość jest mieszanina krystalicznej i bezpostaciowej masy jasnożółtej (może być zielony odcień). Możliwe jest także obecność grudek.
 • Kapsułki B są białe. Ich zawartość – drobne granulki lub proszek barwy białej o żółtawym odcieniem, a obecność grudek.

W sprzedaży takiej lek jest dostarczany w opakowaniu kontur (10 kapsułek i jedna kapsułka B 10 do drugiego).

Jakie składniki zawiera „Antigrippin Anvi”? Instrukcje do stosowania donosi, że w kapsułkę, zawiera kwas askorbinowy, kwas acetylosalicylowy i rutozyd postaci trójwodzianu. Jako dodatkowe składniki stosuje się, skrobia ziemniaczana i stearynian wapnia.

Jeśli chodzi o powłoki żelatynowej, składa się z azorubin barwnika żółtego barwnika chinolinowego, barwnika czarnego diamentu, błękit patentowy barwnika błękitnego lub diament, żelatyna i dwutlenek tytanu.

Kompozycja B składa się z kapsułek z monohydratu glukonianu wapnia, chlorowodorek difenhydraminy, metamizol monohydratu sodu. Zaróbki leku, są skrobia ziemniaczana i stearynian wapnia. Skład powłoki zawiera żelatynę, i dwutlenek tytanu.

Należy również zauważyć, że istnieją inne formy „Antigrippin Anvi” narkotyku. Instrukcje użytkowania (tabletki musujące, które zostaną opisane później) pokazuje, że składniki aktywne leku wystaje maleinian chlorfeniraminy, kwas askorbinowy i paracetamol.

właściwości farmakologiczne

Co to jest lek „Antigrippin Anvi”? Instrukcje użytkowania sugeruje, że przeciwgorączkowe, przeciwbólowe, angioprotektivnoe, leki przeciwzapalne i antyhistaminowy. Jej skuteczność wynika z obecności wielu składników aktywnych.

kwas askorbinowy może regulować procesy redoks, metabolizm węglowodanów, regeneracji tkanek i krzepliwości krwi, a także zwiększają odporność organizmu.

kwas acetylosalicylowy lub ASA, wykazuje działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne, przeciwbólowe i działanie przeciwpłytkowe.

Rutozyd jest potężnym angioprotector. Eliminuje to objawy stanu zapalnego, zmniejszając przepuszczalność naczyń włosowatych i zwiększa odkształcenie zmniejsza agregację erytrocytów, a także stabilizuje ściany naczyniowej.

Diphenhydramine ma działanie przeciwalergiczne i przeciwzapalne obrzęk. Ponadto substancja ta zmniejsza przepuszczalność naczyń eliminuje reakcji nadwrażliwości układu oddechowego, obrzęk oraz przekrwienie śluzowatego nosa.

Metamizol ma niewielkie działanie przeciwzapalne, przeciwgorączkowe i przeciwbólowe działanie, które jest związane z hamowaniem syntezy biologicznej prostaglandyn.

glukonian wapnia jest zdolny do kontrolowania wymiany wapnia i fosforu. Składnik czynny ma funkcję przeciwalergiczne i zmniejsza przepuszczalność naczyń. W leczeniu chorób alergicznych, to zaleca się przyjmować leków przeciwhistaminowych.

świadectwo

W jakiej choroby pacjent może być wyznaczony lek „Antigrippin Anvi”? Instrukcje stosowania (w kapsułkach jest narzędzie zalecane wyłącznie dorośli i młodzież, od 15 lat) wskazuje, że produkt jest przeznaczona, do objawowego leczenia grypy, ostrych chorobach wirusowych i przeziębienia.

Przeciwwskazania

Czy są jakieś przeciwwskazania w leku „Antigrippin Anvi”? Instrukcje użytkowania, odpowiedzi wskazują, że lek ten nie powinien być przepisywany w następujących warunkach:

 • krwawienie z przewodu pokarmowego;
 • skłonność do krwawienia;
 • astma oskrzelowa i choroby związane skurcz oskrzeli;
 • wyraźnych zmian wątroby, lub nerek;
 • niedokrwistość hemolityczna, typ dziedziczne (łącznie z anemią wywołaną niedoborem dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej);
 • erozyjne i wrzodziejące zmiany w przewodzie pokarmowym;
 • skazę krwotoczną (na przykład, idiopatyczna plamica małopłytkowa, hemofilię hipoprotrombinemii, trombocytopenia, teleangiektazja, choroby von Willebranda);
 • nadciśnienie wrotne;
 • Tłumienie hemopoezie (agranulocytoza, neutropenia, leukopenia);
 • kamica wapnia;
 • tętniaka aorty;
 • hiperkalcemia, hiperkalciuria;
 • sarkoidoza;
 • brak witaminy K;
 • przedawkowanie glikozydy nasercowe;
 • ciąża lub laktacja;
 • w wieku poniżej 15 lat;
 • Niedobór dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej;
 • Substancje nadwrażliwości na lek.

Należy również zauważyć, że lek „Antigrippin Anvi”, którego dyspozycja jest opisany poniżej ze szczególną ostrożnością przewidzianym dla osób z dną moczanową, hiperurykemii, kamicy moczanowej, choroby wrzodowej i awarii (dekompensacji) serca.

Kapsułek „Antigrippin Anvi”: instrukcje użytkowania

Kapsułki „Antigrippin Anvi” wyznaczają wnętrze dwie części w czasie (kapsułce i jedną kapsułkę B A). Lek jest przeprowadzane po zjedzeniu żywności dwa lub trzy razy dziennie.

Czas leczenia tego narzędzia wynosi 3-5 dni. należy zatrzymać, w przypadku braku oczekiwanego efektu leków lekarza.

Tabletki musujące „Antigrippin Anvi”: Oświadczenie

Wskazana postać leku jest również w środku. Maksymalny efekt terapeutyczny osiąga się stosując leki na 30 minut przed i po upływie 2 godzin po jedzeniu.

Przed otrzymaniem tabletki musującej powinien być rozpuszczony w 200 ml ciepłej wody. Roztwór gotowy natychmiast wypić. Składowanie jest zabronione.

Czas trwania leczenia i dawki leku oblicza się indywidualnie.

Nastolatków od 15 lat wykazuje wlotowego 1 tabletka leku 2-3 razy dziennie. Minimalny odstęp między 4 leku stosowania jest godz. W dniu powinny być podejmowane nie więcej niż trzy tabletki.

Czas trwania leczenia jest zwykle uważany za lek 3-5 dni.

W niewydolności nerek lub wątroby, a także w wieku 60 lat przerwy między przyjmowania leków powinny 8 godzin.

skutki uboczne

Co negatywna reakcja jest lekiem „Antigrippin Anvi”? Instrukcje użytkowania, aby wskazać następujące działania niepożądane:

 • ból w nadbrzuszu, krwawienie, brak apetytu, wymioty, biegunkę, niewydolność wątroby, zapalenie i wrzodziejące zmiany i nudności;
 • niewydolność nerek;
 • częstoskurcz i wzrost ciśnienia;
 • wysypka, obrzęk naczynioruchowy i skurcz oskrzeli.

Wszelkie niepożądane reakcje występują w „Antigrippin anvi” długotrwałego leczenia leku? Instrukcje (kapsułki i tabletki musujące, powoduje takie same skutki negatywne) wykazuje następujące skutki:

 • ból głowy, zawroty głowy i bezmocz;
 • Utrata, szum w uszach;
 • skurcz oskrzeli;
 • tłumienie agregacji płytek krwi, hypocoagulation i zespół krwotoczny;
 • leukopenia, zaburzenia czynności nerek, trombocytopenia, wymioty, agranulocytoza;
 • wstrząs anafilaktyczny, głuchota, zespół Stevensa – Johnsona, zespół Lyella;
 • brodawkowaty nerek martwicy, śródmiąższowe zapalenie nerek, białkomocz, skąpomocz, barwienie na czerwono moczu;
 • rozwój zespołu Reye'a u dzieci (gorączka kwasica metaboliczna, uszkodzenie wątroby, zmiany w psychice).

przypadków przedawkowania

Instrukcja obsługi „Antigrippin Anvi” poinformował, że mogą wystąpić następujące objawy przedawkowania z tego narzędzia u pacjenta:

 • wymioty, pocenie się, nudności i blada skóra;
 • ból brzucha oraz częstoskurcz;
 • szum w uszach (przy przedawkowaniu słaby);
 • krwawienie wiotczeją, drgawki, letarg, utrudnione oddychanie, bezmocz, skurcz oskrzeli, postępujące porażenie oddechowym (ciężką przedawkowania).

W leczeniu takich stanów jest wykonywane płukanie żołądka, za pomocą węgla aktywnego i słonych przeczyszczające. Po podaniu dożylnym drgawki zalecane „Diazepam.”

Interakcje z innymi lekami

W przypadku jednoczesnego podawania leku z spironolakton „” „”, urykozurycznym furosemid i środków przeciwnadciśnieniowych znacznie pogarsza się ich skuteczność.

W połączeniu z heparyną, antykoagulanty pośrednich, rezerpina, hormony steroidowe środki hipoglikemiczne, a ich efekt jest ona zwiększona.

Przy jednoczesnym stosowaniu leków z „zydowudyny” barbituranów „ryfampicyna” działanie alkoholu i leków przeciwpadaczkowych leków zwiększa ryzyko uszkodzenia wątroby.

kwas askorbinowy może poprawić wchłanianie żelaza w preparatach jelita.

Należy również zauważyć, że w instrukcji „Antigrippin Anvi” oznacza, że czynnik wzmacnia skutków ubocznych glukokortykoidów, nieopioidowych, pochodne sulfonylomocznika i metotreksat i NLPZ.

Sedatywne i uspokajające stymulują działanie przeciwbólowe leku pod uwagę.

konkretne zalecenia

Co pacjent powinien wiedzieć przed spożywają leki „Antigrippin Anvi”? Instrukcje użytkowania (tabletki i kapsułki powinny być stosowane tylko na receptę) ujawniono, że długotrwałe leczenie lekiem powinna analizy krwi obwodowej, a także monitorowanie parametrów stanu wątroby.

kwas acetylosalicylowy w małych dawkach, zdolnych do ewakuacji w celu zmniejszenia stężenia kwasu moczowego. Fakt ten może nasilać dna.

Podczas obróbki narzędzie to jest konieczne, w celu wykluczenia pacjentów otrzymujących alkoholi z powodu możliwych krwawienie z przewodu pokarmowego.

Podawanie kwasu askorbinowego z ludzkich nowotworów szybko ulegają przerzutom mogą spowodować pogorszenie procesu chorobowego.

W okresie stosowania leku należy wykluczyć zarządzania drogami.

W okresie ciąży i karmienia piersią

Instrukcja obsługi „Antigrippin Anvi” donosi, że to narzędzie jest zabronione powołać ciąży. Jeśli to konieczne, stosowanie leku w okresie karmienia piersią należy przerwać karmienie piersią.

Koszt i podobne preparaty

Uważany zakup leków w aptece można w przystępnej cenie (150-200 rubli).

W przypadku leków „Antigrippin Anvi” przeciwwskazane pacjenta, to otrzymuje za pomocą środków takich jak „Antigrippin Maximum”, „Antigrippin”, „Teraflex”, „AntiFlu Kids”, „Rinzai” i innych.

opinie konsumentów

Instrukcja obsługi „Antigrippin Anvi” lekturą obowiązkową. W nim można dowiedzieć się o tym, kiedy iw jakiej dawka leku powinna być stosowana w celu uzyskania najlepszych efektów terapeutycznych.

Według opinii klientów, lek ten dość skutecznie eliminuje objawy przeziębienia i grypy, a także szybko obniża temperaturę ciała. Aby uniemożliwić niepożądane przyjmujący ten lek należy Szczególnie zalecane dawkowanie lekarz nie więcej niż 3-5 dni z rzędu.

Główną wadą tego preparatu „Antigrippin anvi” jest obecność w niej dużej liczby przeciwwskazań.