86 Shares 5359 views

David Gotsman: bohater serii „likwidacji”

serial kryminalny „Likwidacja” w 2007 roku zgromadził na ekrany rekordową liczbę widzów. Do filmowe Sergeya Ursulyaka krytycy otrzymała sprzeczne. Krytyków Filmowych znaleźć w filmie wiele małych różnic historycznych. Ale z punktu widzenia widzów nie jest naruszona. David Gotsman zawarte na ekranie Vladimirom Mashkovym, przez kilka lat był najbardziej popularne postacie filmowe. W swojej ojczyźnie – w Odessie – to był pomnik.


O filmie

Seria ukazuje wydarzenia w powojennej Odessie. Główny bohater – główny dochodzenia karnego – walczy ze światem przestępczym. Ale jego zadaniem nie jest iść do więzienia drobnych złodziei i znaleźć jakiś Academica – lider dużego gangu i byłego szpiega niemieckiego.

Bohater serii „likwidacji”

David Gotsman – postać osiągnął popularność Gleb Zheglova. Jest weteranem wojny, harcerz, oficer wojskowy. Co wiadomo na temat głównego bohatera serialu „likwidacji”? Biografia Gotsmana zawiera wiele białych plam. Ale wiemy, że w młodości, jak większość rdzennych mieszkańców Odessy w tych latach był zaangażowany w świecie przestępczym. Ale on stał na właściwą drogę dzięki innej marki.

Hero Mashkov – kierownik Anti-Gang. metody pracy Gotsmana nieznacznie różnić od metod Zheglova z którego jest on tak często porównywany. Na przykład słynne powiedzenie filmie bohater Govorukhin za: „Złodziej powinien być w więzieniu” – raczej nie powiedział David Gotsman. Po tym wszystkim, był jednym z pierwszych serii wchodzi w spór z samego marszałka Żukowa, twierdząc, że surowe metody przestępczością i eliminacji licznych aresztowań nie doprowadzi do niczego dobrego.

David Gotsman – lojalnym przyjacielem, troskliwym ojcem. I własne dzieci nie miał. Gotsman przyjmuje Misha Karasev – młodzieńcze kieszonkowca. Podczas jednej z rozmów z widzami chłopca uzyskać pewne informacje o życiu Gotsmana: wszyscy krewni i przyjaciele głównego bohatera zginął w czasie wojny. Szef CID tylko dwóch przyjaciół. Pierwszy – wspomniany Mark contused pilota. Po drugie – Fima, tragiczna śmierć, która jest opowiedziana w trzeciej serii.

Historia obrazu filmowego

W 2004 roku dyrektor studia, w którym cykl został zastrzelony później dotarło do stworzenia filmu o wydarzeniach w powojennej Odessie. W tym przypadku, jedno, że przypominają „Miejscem nie można zmienić.” Jakiś czas później, Alexey Poyarkov zaczął pisać scenariusz.

Co jest powodem popularności bohatera Mashkov? David Gotsman – rodzaj unikalnego charakteru. Jest niemal ascetyczne życie, walkę ze złodziejami, ale ich nie strzelać, ale raczej negocjuje z nimi. Ponadto, nie jest pozbawione romantyzmu.

Władimir Maszkow odbyła się w Odessie przez około rok. I przekazywane z policją pracowników Odessie i bossów przestępczych. Opanował specjalną żargonu. I chociaż później, po występie na ekranach, językoznawców i historyków zaczęły poszukiwać w mowie znaki niedopasowanie cechy dialektu Odessa, zwykłe mieszkańcy Odessy byli zadowoleni z obrazu utworzonego przez Władimir Maszkow. Aktor zaczął być związane z charakterem, mimo wielu innych ról w filmach wysokobudżetowych.

David Gotsman: prototypy

Przed rozpoczęciem reżyserów i aktorów znanych ze sprawą Davida Kurlyanda. On – prototypem bohatera. Ale nie jedyny. Zgodnie z NKWD emerytów, którzy służyli w latach czterdziestych w Odessa obrazu Gotsmana zbiorowych. Przypomina uścisk Artem Kuzmenko, procedury sugestywny w Odessie przed wojną i wzrósł do rangi generała. Odessans widzieli bohatera Mashkov i Viktor Pavlov, który zasłynął dzięki ekspozycji Gang, składające się z dezerterów.

Ale kim jest David Kurland? Po tym wszystkim, to człowiek jest głównym prototyp Gotsmana.

D. Kurland

Ten człowiek urodził się w Odessie w 1913 roku. We wczesnych latach dwudziestych zmarł Kurland ojca. Chłopiec został wysłany do sierocińca, gdzie później miała starszego brata. Kurland udział w obronie Odessie (1941). Podczas wojny służył w pierwszej linii z grup NKWD. Prace w ramach dochodzenia karnego rozpoczęła się po wojnie. W 1953 roku David Kurland został mianowany szefem policji w pierwszej kolejności. Od 1958 roku wykładał na specjalnej policji szkolnych.

David Kurland zmarł w 1993 roku. Jego rodzina zareagowała inaczej kinoobraz Władimir Maszkow. Syn Kurland że Gotsman nie ma nic wspólnego ze swoim ojcem. Wnuk twierdzi, że aktor był w stanie przekazać dokładny charakter dziadka.

Do roli Davida Gotsmana Mashkov zdobył „Złotą Duke” i otrzymał tytuł Honorowego Obywatela Odessie.