148 Shares 8425 views

Montaż dachu tektury falistej: sekwencja działań i procedur, zwłaszcza

Profilowana wszystko na dachu obecnie używany bardzo często, ponieważ materiał ten bardzo wytrzymałe, lekkie i odporne na działanie czynników atmosferycznych. Ale w każdym przypadku montaż poszycia dachu muszą być przeprowadzane prawidłowo i starannie. O ile nie powoduje to trudności.

Po pierwsze, trzeba będzie zakupić wysokiej jakości pokrycia dachowego. Nie powinien mieć frytki, zadrapań ani innych wad i uszkodzeń. Konieczne jest również, aby pomiar dachu, aby wiedzieć, jak długo powinny być blachy dachowe. Oczywiście, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę fakt, że arkusze dolne powinny wystawać nieznacznie. W celu obliczenia ilości folii, niezbędne jest, aby podzielić długość konstrukcji okapu dla użytecznej szerokości płyty pokrycia dachowego, a otrzymana wartość jest zaokrąglone.

Przed wykonaniem instalacji dachu tektury falistej, konieczne jest, aby wyposażyć uszczelniania i wentylację dachu. Nieprzepuszczalności zapewnia specjalną warstwę, która zapobiega przedostawaniu się wilgoci do konstrukcji dachu. Film Stel potrzebny od najwyższego punktu (grzbiet) pokrywają. Zamontowany na filmie z klipów lub nitów do krokwi.

Dach miał dobra wentylacja jest niezbędna do uszczelniania specjalne listwy do paznokci, które zapewnią wolną przestrzeń pomiędzy dachem i hydroizolacji. Ponadto element wentylacyjny osiadł na grzbiecie, gdzie świeże powietrze jest pod dachem.

Powłoka nie można po prostu położyć na poddaszu więc montaż dachów falistego zapewnia układ listwa, której grubość zależy od parametrów karty powlekania. Należy zauważyć, że na pokładzie gzymsu ma maksymalną grubość, jak są przymocowane do niej pierwszy arkusz. Wybrany materiał do skrzyń powinny być mocowane do krokwi ocynkowane gwoździe, które są mniej podatne na korozję.

Jeśli instalacja falistej pokrycia dachowego wymaga użycia dodatkowych prętów nośnych, muszą zostać zainstalowane wraz ze skrzyni.

Ponadto, montaż dachu falistej technologii pokładzie nie jest skomplikowana. Pierwsze przynęty materialne arkusz z lewej do prawej lub odwrotnie. Należy być bardzo ostrożnym, aby poruszać skrzynię, a także arkusze przynęty. Arkusze ułożone tak, że rowek antikapillyarny jednego z arkuszy została pokryta następnego arkusza. Tylko po umieszczeniu 2 arkusze wykonane ich ostatecznej konsolidacji.

Również instrukcje instalacyjne dachy blach falistych przewiduje r linię gzymsu z małym występem.

Ustalające materiał wyprodukowany śrub lub wkrętów, które muszą być specjalne uszczelki gumowe, które zapobiegają przenikaniu wilgoci pod pokrycie i uszkodzenia falistej. Mocno dokręcić śruby nie powinno być.

W ostatnim zbiorze skate. W tym przypadku pomiędzy barem i kalenicy należy umieścić uszczelkę. Elementy mechaniczne są instalowane w razie potrzeby na łaty kalenicy.

Należy pamiętać, że podczas pracy z wykładzin muszą stosować się do kąta nachylenia od 14 do 20 stopni.

Jeśli materiał trzeba będzie wyciąć, to lepiej zrobić to z nożycami do cięcia metalu.