691 Shares 3932 views

Walder Frey – znak "Game of Thrones". Opis bohatera i aktora

Walder Frey jest jednym z najbardziej kolorowych postaci z powieści fantasy „Pieśń lodu i ognia” oraz jej filmowej adaptacji – serialu „Game of Thrones”. Promy Pan zapamiętany przez wielu czytelników i widzów z ich pomysłowość i przebiegłość. Moll na pierwszy rzut oka, charakter bezpośredni wpływ na rozwój fabuły i losy głównych bohaterów.


Opis domu

Walder Frey jest jednym z Władców Westeros. Jego dom ma małą gospodarstwo na ziemiach rzecznych. Przedstawiciele Izby przysiągł lojalność Tully i są ich wasalami. Po zaczęli pod szyldem tego wielkiego domu, Walder zobowiązał się zapłacić daninę i do zaopatrzenia wojsk w razie potrzeby. Tully przysiągł wierność również do Żelaznego Tronu i króla Roberta Baratheona. Odpowiednio Walder Frey i jego dom jest również pod zwierzchnictwem Royal Harbour.

Stronghold Walder – Gemini. Są dwie małe wieże, które znajdują się po obu stronach rzeki Trident. Osobliwością twierdzy miejscu determinuje jego niedostępność. Weź Twins nie może być wojsko. Dlatego Walder sprytnie wykorzystuje tę przewagę i żyją głównie ze względu na hołd, który trwa od przechodzącej wypoczynek.

opis postaci

Walder Frey jest również znany pod pseudonimem późno. Jego otrzymał od króla Roberta podczas powstania. Od początku walk Freya obserwować ich neutralność i nie brał udziału w walce, dopóki nie wytyczony wyraźny zwycięzca. Ten odcinek jest najlepiej charakteryzuje stary Freya. Przebiegły i podłość to jego główne zalety. Walder ma ogromny potomstwa. Rozpoznał 10 dzieci i drani. Ożenił się z 7 różnych dziewczyn. W czasie działania działce, „Pieśń lodu i ognia” do niego przez 90 lat.

Po Robb Stark ogłosił się Królem Północy i zbuntowała, Tully natychmiast wspierała go. Jednak ich wasalami odmówił przystąpienia do wojny. Podczas kampanii przeciwko Lannisterowie młody wilk musiał promem Trident. Jedynym sposobem – przejść przez most. Walder Frey po długich negocjacjach zgodziły się otworzyć bramę, ale z pewnymi warunkami. Wśród nich był obowiązek Robb poślubić jedną z jego córek. Krewki król się zgodził. Jednak później ożenił się z inną. W tym celu na czerwonym ślubu on pomścił Walder Frey. „Game of Thrones” przeszła znaczące zmiany po zdarzeniu. Sfrustrowany Frey złamał świty głównego bohatera i faktycznie zakończyła północną bunt.

Walder Frey: Aktor

W serii, stary Walder grany przez brytyjskiego aktora devid Bredli. Ten aktor zyskał międzynarodową sławę dzięki swoim udziałem w serii, „Harry Potter”. Podobieństwo znaku w „Grze o Tron” z Argus Filchem zostało odnotowane przez wielu fanów.

Bradley gra była bardzo kolorowe, a jego wysoko oceniony przez krytyków. Podczas kręcenia Dawida powoduje zmian w skrypcie, aby lepiej odzwierciedlić charakter książki. Jego praca została zauważa autor Dzhordzh Martin powieści. Ale Devid Bredli wielkie akty i na scenie. On jest właścicielem Lourensa Olive Award, którą otrzymał za najlepszą rolę drugoplanową w spektaklu „Król Lear”.