841 Shares 9432 views

Tisulskaya odkrycie (Województwo Tisulsky Rejonowy Kemerowo): zagadki archeologii

Może to naprawdę jest tajemnicą państwową, znalazł drogę do wolności. A może starannie zaplanowane dezinformacja zdyskredytować prawdziwe wydarzenia. Tisulskaya znaleźć, jak na śnieżki, stale zdobywa nowe plotki.

niespodziewane znalezisko

Ta historia zaczyna się w odległym 1969 roku. Praca w kopalni węgla kamiennego w pobliżu miejscowości Rzhavchik Tisulsky Powiat rozpoczął swój dzień pracy jak zwykle. Podczas gdy jeden z górników nie zauważył w środku coś niezwykłego zbiornika. To był sarkofag wykonany z materiału podobnego do marmuru. Prace zostały natychmiast zawieszony szef serwisu.

Nakhodka zdecydował się na powierzchnię. Dzień był jasny. solarny szybko topił pasta mocujące pokrywę do komory pogrzebowej. Jeden z pracowników nierozważnie postanowił spróbować smaku lepkiej cieczy (tydzień później był szalony, a następnie całkowicie umarła). Utrzymać ciekawość była trudna, a wkrótce otwarty sarkofag.

reaktywowana opowieść

Trumna pojawił wypełnione cieczą z niebieskawym odcieniem różowym. Na dnie pojemnika leżał młodą kobietę. To tak, jakby była po prostu śpi spokojnie, ale jak to jest możliwe w obrębie grudek węgla?

Kobieta zauważyć niesamowitej urody, jak królewna zeszła ze stron starych rosyjskich bajek. Później ją i przydomek – tisulskaya księżniczkę. Z wyglądu to pasuje do opisu wschodniej Słowiańszczyzny. Delikatne rysy i długie blond pleciony w tradycyjny warkocz włosy i co zaskakuje najbardziej szeroko otwarte duże niebieskie oczy.

Jej sukienka też była warta szafa księcia. Nieważkości dekoracji biały półprzezroczysty … koronki hem tuż poniżej kolana w dół, a krótki rękaw ozdobiony elegancki haftowane motywy kwiatowe. Na czele był kolejny tajemniczy obiekt – małe czarne pudełko z podziałem na rodzaj metalu wielkości nowoczesnego telefonu komórkowego.

Latanie na ptaka żelaza

Sekcja szef nie wolno informować rząd o odkryciu. Utrzymać leciał szybko i przed przybyciem naukowcy uważają tajemnicze artefakty miał prawie wszystkich mieszkańców Rzhavchik.

Pierwszy dojść do miejsca, w którym został znaleziony tisulskaya odkrycie, władze lokalne. Tam okazało się, że wszystko – od ognia do wojska. oni już zaczęli stopniowo naciskać lokalnych mieszkańców. Wykopaliska historyczne zostały zatrzymane. Po śmigłowca przybyła grupa naukowców, którzy w końcu porozrzucanych po wszystkim, mówiąc, że witryna może być zanieczyszczony.

Starożytne artefakty mają w kordon. Nazwiska i inne dane wszystkich robotników i chłopów, aby być na miejscu, dokładnie rejestrowane. Wyjaśniliśmy takiej dokładności stwierdzą, że muszą poddać się badaniom lekarskim dla infekcji.

Zdecydowano się wysłać znajdujemy w Nowosybirsku Centrum Naukowego. Aby ułatwić transport sarkofagu wyciekł płyn. Beauty natychmiast zaczął oczerniać i magia Voditsa reattached. Cudem była ponownie przekształcone, All Blacks udał się na tylnej powierzchni rumieńcem. W ten sposób i poszłam na studia tisulskaya znaleźć. Dziewczynka w trumny przeniesiono do naukowca.

sensacja naukowa

Niecały tydzień później przyszedł Rzhavchik profesora. Wszystkich zainteresowanych zebrane w klubie, a naukowcy mówili o badaniu. Okazało się, że tisulskaya odkrycie starożytnych dinozaurów, jego wieku – około 600-800 milionów lat.

Naukowcy byli w stanie określić dokładnego składu wspaniałej dekoracji księżniczki. Magiczne formuła ciekła pozostaje również tajemnicy. Tylko udało się wyizolować elementy dawnych gatunków czosnku i cebuli. Małe metalowe pudełko w czasie również pozostała nierozwiązane. Profesor zapewnił, że znaleziono starożytne artefakty odwrócone nowoczesne poglądy na temat historii naszej planety.

Mieszkańcy czekają doznania i wielki szum w świecie naukowym, które po prostu nie może pojawić się w prasie. Ale … tylko mam mały artykuł w lokalnej gazecie w kilku zdaniach długo. Całe jej punktem był fakt, że starożytny relikt stwierdzono, ma dużą wartość historyczną. I jeszcze …

rozwój

Na zewnątrz, wyglądało to tak, jakby zainteresowanie naukowców do tej historii zanikła. W rzeczywistości, tisulskaya odkrycie spadł do kategorii materiałów niejawnych nieprzeznaczone dla ogółu społeczeństwa. Kiedy emocje wśród miejscowej opadła, wznowiono prace wykopaliskowe w Rzhavchik.

Prowadzone są w tajemnicy. Według najnowszych byłego pułkownika KGB, został stworzony przez potrójnym kordonem. Na ulicach małej wsi prowincjonalnej stale przenoszony ludzi w mundurach. Nigdy wcześniej wykopaliska w Rosji nie jest chroniony przez taką liczbę żołnierzy.

Według danych, które pojawia się w 21 wieku, kolejne 2 sarkofagi były tam znaleźć. Starożytne groby były identyczne do pierwszego odkrycia. Mieszkańcy zobaczyli helikopter odleci.

Wersja została wysunięta, że pochówki zostały wykonane przed okresu karbonu, kiedy świat był zdominowany przez roślinność. Są one przechowywane w skarbcach w środku gęstego lasu i stopniowo zeszła do podziemia. sklepienie drewniane upadł i stał się częścią pokładu węgla na przestrzeni milionów lat.

którzy świadek

W 2007 roku Roman Janchenko Celem niezależnego dziennikarskiego śledztwa. Udał się do legendarnego wsi Rzhavchik w poszukiwaniu świadków. Pierwsze Źródło powiedział, że sarkofag widział prawie całą wioskę, więc jest to rozsądne, aby sądzić, że byli świadkami lub, co najmniej, legenda.

Ale, niestety, jedynym żyjącym członkiem zespołu mówi, że to wszystko jest fikcją, a po raz pierwszy słyszy o tym. Cała reszta zmarła w ciągu 5 lat po pechowej odkrycia. Co to jest – klątwa mumii lub operatywnej pracy KGB? Najprawdopodobniej ten ostatni. Wszystkie stare mieszkańcy tylko wzruszyć ramionami, nie chcąc nic mówić.

Co ciekawe, archeologicznych, władze lokalne są obecnie przekształcony ogromne wysypisko. Jest prawdopodobne, że jest to kolejna próba zatrzeć ślady.

Fakt czy fikcja

Jeśli coś takiego się stało teraz, świadkowie musieli pozostać w telefonie księżniczki i umieścić zdjęcie lub wideo w Internecie. Ale do dyspozycji robotników były tylko oczy. Chociaż nawet wtedy również informacje wyciekły, ale także rzetelny i ciekawy dziennikarze szybko zwolniony z pracy.

Autor artykułu kontrowersyjnej pojawiła się w Internecie w 2012 roku i powiedział, że to, co się z nim stało. Po opublikowaniu jego, powiedzmy, potrącony przez samochód, ale udało się pozbyć się siniaków. Po redaktor zaproponował tłumaczyć wszystko w żart i pisać jak dziewczyna reaktywowana i uciekł w nieznanym kierunku. W odpowiedzi na odmowę musiał zakończyć karierę w dziennikarstwie.

Jest jeszcze inny dziwny fakt. Dowody kolegów i żona kowala dotyczące jego śmierci są zasadniczo różne. Żona twierdzi, że zmarł w wyniku poważnej choroby, ale kolega mówi o wypadku motocyklowym. Wygląda to tak, jakby zostały wymazane z pamięci, jak w słynnym przeboju, ale popełnił błąd i umieścić różne informacje w zamian. Jednak to wszystko spekulacje … A co na ten temat mówią luminarzy nauki?

Rescue z zimna

Naukowcy sugerują, że około 850-650 milionów lat temu, nasza Ziemia przeszła globalny kataklizm. Jedynym kontynent Rodinii następnie pokryte 6 kilometrów lodowej skorupy. Ice związany i wszystkie oceany na świecie.

Możliwe jest, że w okresie przed lodowatym i urodziła tisulskaya księżniczką. Cywilizacja, chociaż to bardziej zaawansowana niż nasza, skonfrontować natura wciąż nie mógł. Ciecz sarkofag był przeznaczony do podawania w sztucznym hibernacji następnie regeneracji. Ale coś poszło nie tak i odbudowy cywilizacji nie jest całkowicie udało.

Od tego czasu minęło ponad jeden wiek lodowej, nastąpił znaczny ruch płyt kontynentalnych. Ślady tej starożytnej cywilizacji były głęboko w ziemi. Jednak tu i tam w warstwach węgla są szkielety nowoczesnego typu, paznokcie, a nawet pojemników metalowych.

Podobny przypadek

Na terenie starożytnego Rzymu, archeolodzy odkryli grób o podobnej treści. Można przypuszczać, że była córką Cicero. Była w jakiejś klarownej cieczy, doskonale zachowanego ciała. Wyglądało to tak, jakby żywcem. U podnóża nią rzekomo stał pochodnię, ale gdy trumna została otwarta, natychmiast wyszedł. Takie znalezione w opisach starożytnych historyków wiecznych lamp. Często są one w egipskich grobowcach, a później w świątyniach starożytnej Grecji.

W tej serii mistycznych ustaleń pasują także chińską szlachcianki antydumpingowe Xin Zhui. Ciało owinięte tkaniną luz w swoim jedwabiu i umieszczone w specjalnym płynie, który odparowuje w ciągu 5 minut, po otwarciu sarkofagu. Ciało Chinka jest, według źródeł, doskonale zachowana elastyczność tkanek i znaleźć w żyłach płynnej krwi. Kolejną niespodzianką naukowców oczekiwać, aby dowiedzieć się na płótnie. Była to mapa z Chin. Niesamowita precyzja kontury jest obecnie możliwe, aby to osiągnąć tylko wtedy, gdy wykonywanie zdjęć z kosmosu.

Może niemniej naukowcy przeliczyli się pewien wiek, ale potem trumna była w grubą bryłę węgla?

Tisulskaya odkrycie pozostaje jednym z najbardziej kontrowersyjnych odkryć. Czy to było prawdziwe, czy wszystko podano informacji – tylko pomyje? A może stwierdzono, że nawet ściśle tajne, a sarkofag – kolejny wynalazek rządu, starając się ukryć prawdziwe wydarzenia w Rzhavchik? Kto wie … Cała historia jest kontrowersyjne i sprzeczne, a liczba pytań wzrasta tylko raz w roku. Wierzcie lub nie – wybór należy do Ciebie.