419 Shares 9555 views

Aktorzy „Mroczny Świat: Balance”: filmowcy i rola

Raczej niejednoznaczne zabrał publiczność i krytykę film „mroczny świat: Equilibrium”. Aktorzy otrzymali więcej pozytywnych opinii niż samego malarstwa i jego wersji seryjnej. Zastanów się, co było powodem takiej sytuacji.


Pomysł stał się serial

Po premierze filmu „Mroczny Świat” natychmiast miałem pomysł, aby zrobić prequel. Dyrektor Oleg Asadulin zapytał słynnego science fiction Marina i Siergiej Diaczenko, że oni napisali scenariusz do filmu fabularnego w fantazji miejskiej.

Te wizjonerzy są dość dobrze znane, nie tylko w krajach WNP, ale także w całej Europie, dzięki ich książek w tym gatunku. Dlatego są one tak ponieść napisanie skryptu, który stworzył go w dwóch wersjach: dla filmu panoramicznego i serialach telewizyjnych.

Strzelanina udał się równolegle. Wiele scen z serii znalazły się w wersji pełnoekranowej. Aktorzy „Mroczny Świat: Equilibrium” pracował równocześnie nad dwoma projektami. To było ciekawe doświadczenie dla nich.

Proces Filmowanie trwało zaledwie 118 dni, co jest stosunkowo krótki czas, biorąc pod uwagę fakt, że wyjście jednocześnie przygotowuje się do dwóch pełnometrażowego filmu.

Kilka słów o działce

Aktorzy z filmu „Ciemny świat: Equilibrium” realizowany uniwersum fantasy, w którym prawdziwe życie zwykłych ludzi pośpiechu otherworldly cienie, pożerając ich witalność. Oczywiście, istnieją specjalne osłony, aby chronić mieszkańców, niczego nie niebezpieczeństw, które zawsze są przestrzegane.

Cienie wpaść w naszym świecie za pośrednictwem specjalnego portalu, strzeżony przez trzech byłych budowniczych, którzy kiedyś przez przypadek znalazł go.

Główny bohater filmu – Dasha. Ona jest w stanie zobaczyć cienie wśród ludzi. Ale najważniejsze historie perypetie że starożytny mag próbuje usunąć baldachim ochronny nad portalem i odblokować nieograniczony dostęp do naszego świata cieni. Aby to zrobić, używa różnych metod.

Każda nowa seria ukazuje inną historię, ale dzięki całej serii jest rozwój głównej fabuły konfrontacji pozytywnych i negatywnych bohaterów. Ale wiele opinii, że jest źle zaprojektowany i posiada szereg błędów, stereotypów i utartych technik fabuły charakterystycznych dla gatunku.

Przygotowanie do procesu fotografowania

Aktorzy „Mroczny Świat: Equilibrium” naturalny wygląd, deweloperzy mają pochodzić specjalnie do każdego bohatera oddzielną historię, stworzył system symboli, myśleliśmy przez cały zestaw rytuałów dla ciemnych sił. Sam reżyser był osobiście zaangażowany w stosowaniu rysunków bezpieczeństwa na ciele aktorki Maria Pirogova, który grał główną postać Dasha.

Starożytny posąg również stworzony specjalnie do filmowania. Części potraktowane specjalnym składzie chemicznym i kolory, aby stworzyć efekt starożytnego artefaktu.

Amulet Dasha został również opracowany właśnie w tym celu. Tak, że wygląda naturalnie, jest wykonane z prawdziwego srebra z kamieniami szlachetnymi.

Wszystko to oznacza, że aktorzy serialu mrocznym świecie: Equilibrium „dokładnie tak przyzwyczaił się do obrazów, które ich praca i jak większość widzów.

obsada

Główne role w reżysera projektu wybrał młodych i utalentowanych artystów są najbardziej otwarte w swoich obrazach. Zamiast bohatera, osiągając ponad 60 dziewcząt, ale to była Maria Pirogov wzrosły najbardziej. Jest to najbardziej odpowiednie dla załogi Dasha.

Weźmy bliżej przyjrzeć się „ciemnej świata: Equilibrium” (serial). Aktorzy i role są rozdzielone w następujący sposób:

  • Dasha pierwszy facet Misza grał Makar Zaporoże, znany widzom z pracy w serialu „Córki Ojca”, „Junior”, „metoda”;
  • Dashi drugi facet (Seeds) zawarte Paul Priluchny, które również często pojawia się na ekranach telewizyjnych;
  • Peter Somak przekształcony starożytnych czarownika, który w przeciwieństwie do głównego bohatera.

Ale nawet utalentowani aktorzy nie grają zapisać projekt: to jest uważany za porażkę, mimo że otrzymał znaczne sumy zatrudnić w Rosji i na Ukrainie.

Akrobacje i efekty specjalne

Podczas pracy nad obrazem aktorów „Mroczny Świat: Balance” wielokrotnie poddane niebezpieczeństwie. Na planie karetce wezwany 50 razy. Ale, na szczęście, poważnie nikt nie został ranny.

Sztuką, kiedy młody Dasha spada z autobusu na moście, został nakręcony w jednym ujęciu. Wykonywany dziewczynę kaskaderów. Ale scena, w której główny bohater przez długi czas pod wodą, pracował więcej niż 10 godzin w specjalnym basenie. Wszystko to razem aktorka była w wodzie.

budynek uniwersytetu, gdzie występują główne wydarzenia „zmontowane” z trzech obiektów architektonicznych. Jako podstawę wzięto MSU Teatr Armii Rosyjskiej, uzupełnione grafiki komputerowej.

Pit na budowę RSU – to Domodiedowo kamieniołomu. Odcinek nakręcony przez całą noc. W tym czasie uczestnicy byli pod sztucznym deszczem.

wrażenia z aktorami

Internet jest nie tak i dużo informacji o projekcie „Ciemny świat: Equilibrium”. Aktorów, zdjęcia z fotografowania i innych informacji operacyjnych nie jest szeroko nagłośnione z powodu awarii obu zdjęciach. Ale sami artyści są pozytywnie reaguje na pracy w projekcie.

Dla niektórych z nich było to pierwsze doświadczenie w filmie fantazji, więc byli zadowoleni wypróbować nową linię kreatorów i ludzkich strażników pokoju.

Chłopcy zaprzyjaźnili. Oni nadal rozmawiać dzisiaj. Część z nich spotkała się w miejscach nowych projektów. Poprzednie doświadczenie pomaga im bardziej wiarygodny współdziałać ze sobą już w nowych obrazów.

widzowie gości

Wielu z tych, którzy widzieli film i serialu, trzeba pamiętać, że szczególnie lubił aktorów „Mroczny Świat: równowaga”. Jest to ich urok i umiejętności, aby przyzwyczaić się do roli był najbardziej pozytywnym aspektem obu projektów.

Ale fabuła była krytykowana. Eksperci pamiętać, że jest przewidywalny, a jej rozwój jest pełen klisz i technik innych zdjęć. Na przykład, niektóre cienie wysysają energię życiową ludzi tak jak to miało z Egor „Straż dzienna”.

Film nawiązuje do znanych filmów. Jak w „Matrixie”, nie jest prorokiem, który mówi samo zdanie: „Nie martw się o wazonie”

Również uprzejmy widzowie zauważyli szereg nieścisłości i kinolyapy. Na przykład, RSU budynek znajduje się na Sparrow Hills, ale Dasha, spiesząc na spotkanie z jego matką na platformę widokową, z jakiegoś powodu, taksówką zamiast chodzić trochę mniej niż 10 minut.

Podróż w czasie w jednej serii, uczeń nie wypuścić z ręki butelkę, ale z każdą nową ramą, zmienia się do nowej strony, która powinna pozostać taka sama.

Pomimo wszystkich wad, warto zauważyć, że zarówno serial filmowy i są godne uwagi. Warto co najmniej raz je zobaczyć, aby zanurzyć się w magicznym świecie, który może otaczać nas w codziennym życiu.