125 Shares 1725 views

Euphoria – ulotne szczęście

Słowo „euforia” nie jest często spotykane w tekstach. Ale Tytułowa piosenka piosenkarka Loreen rozbrzmiewały w całej Europie. Wiele się zastanawiać, co jest euforia. Termin ten może zostać podzielony na dwa obszary: zdrowie krajowym i psychicznego. Zaczynamy od konsumenta, choć pojęcie to powstało w ramach nauki.


szczęście w miłości

W codziennym znaczeniu tego słowa „euforii” – bardzo dobrym nastroju, szczęścia i radości jasne. W piosence, Lorin powiedział, że miłość daje jej euforię. Ale przyznał w prywatnej rozmowie, że to uczucie stosunków osobistych doświadczył. Więc nie każdy w zasadzie w stanie odczuwać euforii sposób. I lepiej nie angażować się w poszukiwanie tego warunku. Dlaczego? Przypomnijmy, że termin jest nadal psychiatryczną.

Seks lub joga?

Euforia – stan emocjonalny windą, poczucie bezgranicznej radości i beztroskiej radości. Częściej niż zwykle występuje u dzieci, ale nie dorosłych. U dorosłych nie jest tak często. W normalnych warunkach, to czuje się miłość, dowiedzieć się o wzajemności, który wygrał konkurs sportowiec, mężczyzna lub kobieta po szczególnie dobrego seksu, czasami jest wytwarzany w procesie praktyk duchowych, ale jest ryzykowna droga, blisko do choroby psychicznej.

Przyjemność stopniowo

Euforia znacznie częściej występują u pacjentów ludzkich. Odnosi się to również do alkoholików we wczesnych stadiach przyczyny zatrucia alkoholowego uniesienia. Jednak ta kończy się dość szybko, a niektóre mogą ograniczać się aż alkohol zaczyna mieć działanie depresyjne. Dlatego duży odsetek samobójstw występują po nadużyciu alkoholu. Więc jeśli nie może ograniczać się niewielką ilość, nie piję.

mglisty radość

Euphoria – jest częścią stanu narkomanów. Nic dziwnego, że ich mózgi po „dawce” jest podobny do mózgu w miłości. Ale miłość zmienia swój stan pod wpływem emocji i wspomnień, a także nowych rozwiązań. Człowiek z uzależnieniem od amfetaminy traci zdolność do zakochać, jego mózg wymaga zwiększenia dawki. Mężczyzna jedzie się do niewoli szczęścia chemicznej i odmówić powrotu trudno w szarym życiu. Że przebarwienia życia, nie boi się złamania zależy od amfetaminy.

Ecstasy jako objaw

Euphoria – pozory choroby psychicznej, ale zwykle nie występuje sama. To może być objawem wielu chorób, takich jak schizofrenia, udar pewnego stopnia zaburzeń afektywnych dwubiegunowych. Ale nie mylić go z charakterystycznym mania ostatniej chorobie. Mania pojawia się pragnienie aktywności (głównie głupie). Gdy euforia ludzi nie w pośpiechu, że był „tak dobrze”, a on chce „zatrzymać czas”.

Oczywiście szkoda, że stan błogości za osobę zwykle tylko krótkoterminowy, ale okazuje się, że ludzie nie tworzyć szczęście na długo. Euphoria – rzadki krótki szczęście. Człowiek przychodzi na świat, aby rozwiązywać problemy, a nie tylko cieszyć się życiem. A może, jako nagrody, uzyskać euforię pokonywaniu trudności życiowych.