717 Shares 3017 views

Baran i Waga – zgodność Knight and Fine Lady

Baran i Waga – kombinacja elementów Ognia i Powietrza. Znaki te są przeciwne pod względem charakteru, zachowania i życia. Niemniej jednak związek Zjednoczenia z Wróżką jest bardzo popularny, zwłaszcza w połączeniu mężczyzny-Baran i kobiety-Waga. Dlaczego tak się dzieje, a Baran i Waga są zgodne w życiu codziennym?

Baran i Waga: zgodność w komunikacji

Związek tych przeciwieństw jest zaskakująco harmonijny. Sekret jest w zdolność do uzupełniania i kompensacji siebie nawzajem. Ogromny temperament Baran uroczy ukrywa chłód Wagi, a z kolei wiedzą, jak się ochłody w czasie i wyznawać energię wybuchową partnera we właściwym kierunku.

Niech ich punkty widzenia są przeciwne, ale znaki te działają w jednym kierunku, w jednym kierunku. Tam, gdzie słabe punkty zaczynają, mocne strony są włączone – bez przemocy lub pragnienia, aby zmodyfikować partnera dla siebie.

Baran i Waga: zgodność w miłości

Jest to harmonia energii yin i yang. Baran nieustannie idzie naprzód, osiąga swoje cele w walce, a kiedy nadejdzie czas, aby zatrzymać się, Libra podchodzi do przodu, zapewniając partnerowi komfort i komfort.

W seksie zachowują się naturalnie i otwarcie. Niech ta zjednoczenie nie będzie miała specjalnych fantazji seksualnych, jak w przypadku Skorpiona czy Ryb, ale silna i duchowa emocjonalna relacja nie pozwoli fizycznej atrakcyjności odejść od wielu lat.

Baran i Waga: Zgodność w Rodzinie i Życiu

Liderem rodziny będzie Baran, a Waga zapewni swoim partnerom solidne i wygodne plecy. Stosunki tworzą się na zasadzie partnerstwa, tutaj każdy może ujawnić swoje mocne strony i wyrównać słabość. Baran jednocześnie nauczą się z Wagi sztuki kompromisu i harmonii, a Waga stara się przyjąć wytrwałość i wytrwałość.

Relacje w tej parze stale się przekształcają: miłość zmienia się w przyjaźń, przyjaźń w partnerstwo, partnerstwo w fizycznej atrakcyjności, i tak dalej. Dlatego Baran i Waga nie nudzą się komunikacją, a przez lata ujawniają nową głębię ich miłości.

Baran i Waga: zgodność mężczyzn i kobiet

Najbardziej harmonijnie rozwiniętym związkiem w parze jest człowiek-Baran – kobieta-Waga. Dla tych, takich małżeństw wygląda doskonale, ponieważ prawdziwy Rycerz i Księżniczka Łagodna spotkali się. Oni szczerze podziwiać siebie nawzajem, akceptując swojego partnera ze wszystkimi słabościami i wadami. Lubi ją głęboko kobieca mądrość i zdolność spojrzenia na sytuację pod różnymi kątami, a ona lubi swoją energię, optymizm i niechęć do stania. Nigdy nie pójdzie z woli swego człowieka z wyprzedzeniem, a jeśli nie zgodzi się w jakiś sposób, będzie w stanie przekonać bez sensu, nie wpływając na jego poczucie własnej wartości.

Człowiek Baran i kobieta Libra są zawsze ze sobą ciekawi, czują się dobrze, potrafią współczuć i czuć współczucie. Jeśli Baran nie zapomni, że musisz słuchać swojego partnera i nie przesadzać z twoim autorytetem, wtedy ich związek będzie się rozwijać harmonijnie i szczęśliwie.

Ale w parze Baran – kobieta i Waga – problemy z mężczyzną mogą pojawić się z powodu podziału tradycyjnych ról w rodzinie. Baran jest naturalnie skłonny dominować, ale człowiek Libra ma własne poglądy na temat idealnego związku. Będzie chciał zachować niezależność, którą partner będzie rozumiał, ale wsparcie nie zawsze istnieje. Lubią komunikować się i poznać siebie nawzajem, przyciąganie fizyczne jest bardzo silne. Ale w tym sojuszu partnerzy będą musieli wiele się nauczyć i spróbować dostosować się do siebie nawzajem. Jeśli kobieta-Baran nie jest niegrzeczna wobec swojego partnera, a on uczy się przebaczyć jej impulsywności, wówczas relacje będą silniejsze. Co dokładnie nie będzie w ich życiu razem jest nuda. Mogą się spierać, wystawiać, odkrywać i odkrywać, palić, chłodzić, zakochywać się w kółko, ale nie będą się nudzić ani marudzić w obecności partnera.

Baran i Waga opuszczą niektóre z zasad i kompromisy, ale ich stosunek jest tego wart. Po pewnym czasie sami nie zrozumieją, w jaki sposób zamienili się w pojedynczą i niezakłóconą całość.