879 Shares 5479 views

Kompleks mieszkalny „Albatross” (Wołgograd): opinie, opis, charakterystyka i opinie

Na południu, nad brzegiem Wołgi, Wołgograd ciągnie. Jest to miasto o populacji ponad milion ludzi. Wiele osób wybiera go ze względu na miejsce zamieszkania niewoli, na przykład, z dalekiej północy. Dlatego w zakresie budowy budynków mieszkalnych miasto jest bardzo obiecująca. Budowa kompleksu mieszkalnego „Albatross” (Wołgograd) – jeden z najbardziej utytułowanych twórców projektów.


Trochę o Wołgograd

Dawniej Stalingrad (miejsce bitwy pod Stalingradem), miasto-bohater, ogromna metropolia – wszystkie aktualne Wołgograd. Nie możemy powiedzieć, że teraz jest to największy ośrodek przemysłowy kraju, jak wielu z produkcji znajdują się w trudnej sytuacji ekonomicznej. Mimo to z powodu zmniejszonej produkcji w przemyśle metalurgicznym i chemicznym, warunki środowiskowe w mieście przyszedł do pewnej równowagi. Nadal pozostaje głównym transport drogowy Zanieczyszczenia atmosferyczne, uwalniając około 70% szkodliwych substancji w powietrzu.

Paradoksalnie, ale wśród miast z tak wielu ludzi Wołgograd pierwsze miejsce w niskich płac, pogarszająca się infrastrukturą i małą ilość organizacji reprezentujących małe przedsiębiorstwa. Na tych rysunkach tylko urzędnicy Wołgograd nie można narzekać – są oceniane najwyższe pensje w Południowym Okręgu Federalnym.

Położenie kompleksu mieszkaniowego

Kompleks mieszkalny „Albatross” (Wołgograd) położony jest w pobliżu centrum miasta, na skrzyżowaniu Poddubny, Bashkir i Perspektywa hutników. Deweloper wybrał najbardziej dogodną lokalizacją dla budowy projektu, zapewnienia najskuteczniejszego dostępności komunikacyjnej używając jakiegokolwiek ruchu w mieście. Dla właścicieli własnych samochodów nie będzie trudne do osiągnięcia kompleks na tych ulicach. Ci, którzy nie poruszają się do samochodów osobowych będą mogli pojechać do domu do różnych rodzajów transportu publicznego: Tramwaj, taksówki.

Przegląd i opis kompleksu

Kompleks mieszkalny „Albatross” w Wołgograd zbudowany w technologii odlewu bloku z najbardziej nowoczesnych materiałów budowlanych. Budowniczym był pierwotnie zaprojektowany jako wielofunkcyjna „miasto w mieście”, czyli prawo do życia w harmonii i komfortu posiadające wszystkie niezbędne udogodnienia na spacery, sportu i rekreacji.

Kompleks mieszkalny „Albatross” (Wołgograd) ostatecznie będzie 16-piętrowy budynek, składający się z czterech części. Pierwsze dwa dolne piętra, co jest powszechne w prawie wszystkich tych projektów zostaną odłożone na niemieszkalnych obiektów handlowych takich jak sklepy, biura, salony piękności. Na pozostałych 14 piętrach znajdzie noclegi, apartamenty o różnych układach.

infrastruktura wewnętrzna

Właściciele własnych pojazdów docenią podziemny parking jest prawie trzysta samochodów. Deweloper osiedla – LCD „Albatross” – zaprojektowane z pełnymi szybami otworów okiennych z nowoczesnymi oknami, przeprowadzanie niezbędnych narzędzi. Wykończenie powierzchni wspólnych, klatkach schodowych, korytarzach, holach windowych będą dokonywane przez koncepcji projektu oryginalnego autora. Domy wyposażone są w nowoczesne windy.

Nie zapomnij o obszarach wypełniaczy i stoczni. Dla pełnej wygody i komfort najemców kompleksu, zostanie poprawiona natychmiast po zakończeniu prac budowlanych. Przewiduje on komfortowych domów przyległych obszarów, jego krajobrazu, parking dla gości.

Charakterystyka kompleksu

Kompleks mieszkalny „Albatross” (Wołgograd) posiada cechy takie jak komfort mieszkania, lokalizacji wygody, będąc w strefie sprzyjających warunkach środowiskowych, dobrej dostępności komunikacyjnej, zapewniającej wysoki poziom usług.

W pobliżu kompleksu nie ma przemysłu, więc ilość szkodliwych emisji do atmosfery w strefie nie jest tak wielka. W pobliżu rzeki Wołgi, usytuowany placów i parków. Dlatego mieszkańcy kompleksu będą mogli oddychać świeżym powietrzem głęboko.

Planowanie mieszkań i ich koszt

Cały kompleks składa się z 453 apartamentów. „Albatross” – kompleks mieszkalny (Wołgograd), który leżał mieszkań jest zróżnicowana i oferuje szeroki wybór zakwaterowania od studia do trzech sypialni. Większość kompleksu zaplanowano przedmiotów z jedną sypialnią – 220. Zawsze były najbardziej popytu na rynku nieruchomości, a koszt za metr kwadratowy był zawsze dość wysoki. Najmniej zaprojektowany sypialnia – 28 mieszkań. Zatem, kompleks apartamentowy „Albatross” (Wołgograd) będzie w stanie zaoferować swoim potencjalnym nabywcom zakwaterowanie na każdy gust i kieszeń. Zarówno dla dużych rodzin i pojedynczych osób.

Powierzchnia apartamentów w kompleksie są bardzo różne. Zaczyna się 41 metr kwadratowy. Największy apartament jest nieco większy niż 118 metrów kwadratowych. Średni koszt za metr kwadratowy wynosi 41 tysięcy rubli. Zatem minimalny koszt mieszkania trochę ponad 1 milion 700 tysięcy rubli. Maksymalny zasięg wynosi 4,5 mln rubli.

Recenzje kompleksu

Ponieważ „Albatross” (osiedle, Wołgograd) ceny mieszkań oferuje mnóstwo komfortu, dodaje Pozytywnych komentarzy GL obiekt w skarbcu dewelopera. Większość z nich są bardzo szczęśliwi, że udało nam się kupić mieszkanie na tak atrakcyjnej cenie. Ponadto, wielu klientów są zadowoleni z faktu, że na zakup mieszkania mogą być różne sposoby: w gotówce, hipotecznych i raty.

Wiele pozytywnych odpowiedzi są również związane z tempem budowy. Obecnie deweloper realizuje wszystkie swoje zobowiązania, a planowane do realizacji w IV kwartale tego roku. Sądząc z tempa budowy, klucz dostawa powinna nastąpić w określonym dokumentacją i umową.

Bitowe punkty ujemne ze względu na fakt, że deweloper nie jest zgodne z wykańczania i dekoracji wnętrz mieszkań, czyli zanim mieszkańcy wszechświat będzie trzeba wykonać co najmniej minimalne napraw. Ponadto, jak wielu nabywców na mieszkania z darmowego lay-out, aby zrealizować swoje pragnienia w życiu. Ale deweloper takiej decyzji nie oferuje im.

Dopóki można umieścić w domu i Pierwsi mieszkańcy osiedlili, trudno ocenić doświadczenia życia w nim. A także o jakość budowy i realizacji wszystkich zobowiązań dewelopera. Chociaż możemy już ocenić bardzo udany wybór lokalizacji kompleksu mieszkaniowego, usługi z której cały dobrze rozwinięta infrastruktura miasta, transportu, pięknym otoczeniu.