301 Shares 6246 views

Najlepsze filmy o handlowców

Moda dla filmów handlowców tam odkąd premierze kultowego obrazu „Wall Street”, który odbył reżyser Oliver Stone. Od tego czasu, zajęło około 30 lat, ale popularność filmu o giełdach nie ustaje. Oczywiście, pośredników i handlowców życie bardziej zdobione w takich filmach. Ale obraz nadal pozwalają przeniknąć tajemnice zaproszenie przedstawicieli tych zawodów. Więc, co folia projekty warto zajrzeć?


Filmy o handlowców: klasyczne

Dramat „Wall Street” został wydany w 1987 roku, ale wciąż nie traci na znaczeniu. Co więcej, jest to obraz z Douglas Michael w roli wykonany filmy Popularne handlowców. Filmowcy Oliver Stone życie giełdach mieszkańcy wiadomo, jak mówią, od wewnątrz, jako pracownik jednego z nich był w tym czasie jego ojciec. Douglas sam znak – Gordon Gekko – po filmie stał się przykładem do naśladowania. Jego zachowanie jest dziedziczone wielu początkujących przedsiębiorców i brokerów.

Młody utalentowany broker Bad Foks zrobi wszystko, żeby wspiąć się po drabinie kariery. Oczywiście, młody specjalista jest godny nauczyciel – doświadczony potentat Gordon Gekko, który nie ma sobie równych w grze na giełdzie. Dlaczego więc prowadzić studenta i mentor absorbujący chciwość, dla satysfakcji z których są gotowi, aby przejść nad głowami?

Jeśli uważasz, że słowa Douglas, grając swój charakter, jest on w dużej mierze prowadzone przez obraz legendarnego finansisty Michael Milken. Wiadomym jest, że ten człowiek aktor pożyczył szczególny sposób mówienia, który ma swój charakter.

"Wall Street: Money Never Sleeps" (2010)

Ku uciesze widzów, którzy są przyciągane do filmów wysokiej jakości handlowców, rok później Oliver Stoun postanowiliśmy wrócić do historii, które kiedyś dał mu popularność. Jedną z głównych ról w filmie 2010 „Wall Street: Money Never Sleeps” ponownie udał się do Michael Douglas zgodził się zagrać już zestarzał, ale nadal uroczy Gekko.

Historia zaczyna się z faktem, że Gordon, który został uwięziony w więzieniu perspektywie państwowej ją długo oczekiwana wolność. Jego powrót do świata giełdach, na pierwszy rzut oka, wydaje się niemożliwe. reputacja Gekko znacząco cierpiał. Metody, które kiedyś przyniósł mu pieniądze i sławę, beznadziejnie w przeszłości. Jednak Gordon musi pomóc przedsiębiorcy młody Jacob, będąc miłośnikiem jego córki. Do Ludzie czynu Światowej Giełdzie okazja, którego konsekwencje będą mogli obserwować publiczność.

"Wilk z Wall Street" (2014)

Nowe filmy handlarze również nie mogą być ignorowane. Zwłaszcza taki wielki dramat z elementami komedii, jak „Wilk z Wall Street”. Dziełem Martina Scorsese został przedstawiony do publicznej wiadomości w 2014 roku. Kino zgromadził fantastyczną sumę przy kasie. Główną rolę w filmie był charyzmatyczny Leonardo DiCaprio, który powierzono stworzenie wizerunku słynnego Dzhordana Belfora. Nawiasem mówiąc, pisząc scenariusz aktywnie wykorzystywane wspomnienia słynnego maklera, który po pobycie w więzieniu okazał się wysoce płatnego konsultanta.

Hero Leonardo DiCaprio po raz pierwszy pojawia się przed publicznością w postaci zwykłego pośrednika. Miał szczęście, aby dostać posadę w dużej firmie inwestycyjnej. Początkowo postać jest gotowa do pracy rzetelnie, bez łamania prawa, ale nowy szef młody człowiek szybko wyjaśnił błąd swojego położenia. W rezultacie, Jordan zwolniony z obiecujących stanowisk tworzy zespół ludzi o podobnych poglądach, nielegalne metody, aby zarobić miliony. Oczywiście, przyciąga zainteresowanie FBI.

Filmy według brokerów i handlowców są zazwyczaj charakteryzuje się zawodu jako poważny Clerks-pracoholików. „Wilk z Wall Street” wyróżnia się z tłumu. Już to czyni go godnym oglądania. Główny bohater zmienia żonę, bierze narkotyki, organizuje imprezy na dużą skalę, stopniowo zamienia się w „Playboyu”. Członkowie zespołu Jordana nie są pozostawione w zdolności do zabawy.

kino rosyjski

Ciekawe filmy o handlowców w Rosji pozostawia wiele mniej niż to się dzieje na Zachodzie. Najprawdopodobniej jest to spowodowane faktem, że rozwój rynku akcji w naszym kraju pozostawia wiele do życzenia. Jednak obraz „Miś Hunt”, zaprezentowana publiczności w 2007 roku, wciąż jest warte oglądania.

Bohaterem taśmie – udane punter, który nosi pewne podobieństwo do brokerów z przeciętnych amerykańskich filmów poświęconych tej tematyce. Wszystkie działania charakter mają na celu osiągnięcie szlachetnego celu. On jest obcy chciwości. Bohater chce poprawić stan rosyjskiej gospodarki, w co ma pomóc nowy projekt. Oczywiście zawarcie transakcji byłaby pożądana nie takie proste zadanie, jak się początkowo zdawało.

"A Good Year" (2006)

Filmy o giełdzie i handlowcy są w stanie podnieść tak poważnych problemów jak poszukiwaniu sensu życia, prawdziwej miłości. To publiczność wyraźnie pokazał słynny reżyser Ridli Skøtt. wziął komedia melodramat „A Good Year” w 2006 roku. Obsada w fascynujący obraz dostał znakomitych aktorów: Rassel Krou i Marion Kotiyyar.

Centralną postacią – gwiazda giełdzie w Londynie, które stanowią praktycznie bez utraty transakcji. Całe życie słynnego maklera kręci się wokół pracy. Otaczający zasłużenie uznają to za nudne i pracoholikiem. Potentat nagle dowiaduje się, że dziedzictwo przekazywane do jego winnicy we Francji. Chcąc sprawdzić swoje posiadłości, człowiek idzie do Prowansji. Tam odkrywa innych pretendentów do jego nieoczekiwanego spadku. W walce konkurentów maklera nagle zaczyna zdawać sobie sprawę, że jego życie żył źle. Decyzja ta pomaga mu dojść do ciekawego wprowadzenia.

"Rogue Trader" (1999)

Najlepsze filmy o handlowców, podjęte w ubiegłym wieku, są również godne zainteresowania publiczności. W tym obrazie „oszusta”, główną rolę odgrywaną który uroczą Yuen Makgregor. Jego postać – młody profesjonalny bez poważnego doświadczenia zawodowego, który przypadkowo dostaje stanowisko w dużym banku. Obowiązki obejmują prowadzenie Nick obrotu giełdowego.

Hero Ewan utalentowany, ale ostrożność nie jest jedną z jego zalet. Pierwsze sukcesy uczynić go stracić czujności, co skutkuje błędem krytycznym. Z winy firmy Nicka traci ogromne kwoty. Oczywiście, broker stara się uniknąć kary, która wymyśla genialny przekręt. Dzień po dniu, Nick pogrąża się w otchłani kłamstwa, używając coraz więcej nielegalnych programów finansowych. Wydaje się, że droga wyjścia z tej dziury dla niego nie istnieje.

Top obraz 80

Filmy o giełdzie i handlowcy nie muszą być poważne. Spowoduje to, że publiczność wspaniały wygląd taśmy „Trading Places”, wydana w 1983 roku. Obraz przedstawia życie mieszkańców Wall Street w humorystyczny żyły. Główną rolę w tym, aby wykonać słynny komik Eddi Merfi. Film warto zobaczyć już, aby słuchać jego argumentów o giełdach.

Godne oglądania i dramatu „pośrednik”, przedstawiony do publicznej wiadomości w 1985 roku. Dzhek Keysi – Prywatny pośrednik na Wall Street, starając się wzbogacić. Zainspirowany pierwszych dokonań bohatera zaczyna się do poważnych błędów. Smuga następuje okres pecha. Jack traci wszystkie zarobione pieniądze, a potem stracić na wymianie i przechowywania ojca. Ma do dymisji jako pośrednik, ale człowiek jest przekonany, że może być bardziej udany.

Istnieją inne filmy o giełdzie i handlowców, nakręcony w latach 80-tych, które są na pewno warto zobaczyć. Na przykład dramatu „Dystrybutorzy”, wydany w 1989 roku. Bohaterami filmu są dwie brokerzy, zupełnie niepodobny do siebie. Jest romantyczny, który mieszka w imię miłości, jest ostrożny i zimno. Oczywiście, bohaterowie zmuszeni są razem, aby uratować swoją firmę zaczyna ciągnąć do siebie. Ale jeśli nie będą one kolidować z uczuć wybuchł powodzeniem grać na giełdzie?

„W pogoni za szczęściem” (2006)

Nieruchomość najlepsze filmy o przedsiębiorców i na giełdzie, nie jest możliwe, aby zapomnieć o wzruszający melodramat „W pogoni za szczęściem”, wydany w 2006 roku. Główny bohater – samotny ojciec Chris wraz z pozostałą 5-letniego dziecka. Oczywiście, to ma na celu zapewnienie synowi wszystkiego najlepszego. Jednak jest to trudne do zrobienia, płacą prosty kupiec. Pieniądze stają się trochę nawet wynająć mieszkanie, więc Chris i jego chłopiec zmuszony przez jakiś czas żyć na ulicy.

Szukasz pracy, która pozwoliłaby mu na utrzymanie rodziny, Chris dostaje się do firmy maklerskiej. Odbieranie biura, śluby nigdy być bez pieniędzy, aby przejść do jakiegokolwiek działania dla dobra swego jedynego syna.

"Niedźwiedzia" (2015)

Co tam jeszcze są fascynujące filmy o pośredników i handlowców? Lista obrazów, godnej widzenia, nie byłaby kompletna, jeśli zapominamy dramat „niedźwiedzi”, ujrzał światło w 2015 roku. Fabuła obraca się wokół kryzysu gospodarczego, który oznaczał początek XXI wieku. Wahania występujące na rynku walutowym, doprowadziły do bezrobocia.

Jednak załamanie gospodarcze nie wszyscy ludzie, co miało miejsce w 2008 roku, stała się katastrofa. Jednostki przewidział nie tylko udało się zachować swój stan, ale również znacznie go pomnożyć.

"Margin Call" (2011)

Istnieją inne filmy o giełdzie, inwestorów, przedsiębiorców, które koniecznie powinny być konsultowane. Należą melodramacie „Margin Call”, wydany w 2011 roku. Fabuła gry jest kolejny globalny kryzys gospodarczy. Obraz obejmuje pierwsze dni, kiedy mieszkańcy USA nadal nie wiem, co oni czekają znaczne straty.

Dla niewielkiej grupy świadomych ludzi należą do menedżerów pracujących na Wall Street. Mają tylko kilka godzin, aby wybrać najlepszą drogę dla swojej firmy bez narażania klientów, w tym obu głównych akcjonariuszy i zwykłych deponentów. Jeśli robią złą decyzję, bank straci wszystko. Główne role w melodramacie wykonywane tak wspaniałych aktorów jak Kevin Speysi, Dzheremi Ayrons.

Ciekawe wstęga 90

Oczywiście powyższe nie wszystkie fascynujące filmy o giełdzie i handlowców. Lista obrazów, które warto przeczytać, można zwiększyć przez dodanie dramat „Companion”, który ukazał się w 1996 roku. Rola głównego bohatera w tym filmie otrzymał uroczą aktorką Vupi Goldberg. Jej postać – pracownikiem dużej firmy inwestycyjnej, której profesjonalizm pozostaje niezauważone z powodu uprzedzeń rasowych.

Kolejny wspaniały film, który zajmuje się życiem bigwigs na Wall Street – „Pieniądze innych ludzi.” Centralną postacią dramatu, zaprezentowane publiczności w 1991 roku, jest Lourens Garfild. Osoba ta jest znana w wąskich kręgach jak Larry likwidatora. Koncentruje się na upadku firmy. Oświadczenie Larry przedstawia kolejny cel, który staje się jędrna, należąca do 80-letniego Jorgensona. Jednak staruszek nie zamierza się poddać bez walki, w rzeczywistości, wymyślił przebiegły plan.

projekty dokumentalne

Widzowie, którzy marzą, aby przeniknąć do wszystkich tajemnic handlowców i brokerów, filmy fabularne trudno pomóc. Tacy ludzie mogą być poinformowani o jakości filmów dokumentalnych o handlowców. Na przykład, godny uwagi obraz z wielką nazwą „Wall Street Warriors”. Film obejmuje seryjny szczegółowo życie tych handlowców, maklerów i analityków. Istnieją nawet wywiady z nimi. Widzowie poznają dlaczego 9 na 10 osób straci swoje pieniądze podczas operacji walutowych, będą mogli dostać się do wielu innych zabawny tajemnicy.

Jakie są najlepsze filmy dokumentalne o handlowców? Lista może być uzupełniana taśmy „Quanta: Alchemicy z Wall Street”, wydanej w 2010 roku. Po obejrzeniu tego obrazu, publiczność zrozumie zasadę myślenia utalentowanych ludzi, rozwijanie modeli finansowych, które mogą prowadzić zarówno do dobrobytu i do upadku Wall Street. Czas trwania filmu jest tylko 45 minut. Jej głównymi bohaterami są analitycy giełdowi.

"Boiler Room" (2000)

Główny bohater – młody Sharpie Seth Davis, który zwrócił jego własny dom w kasynie podziemnym. Młodzi marzenia człowieka o szybkim wzbogaceniu, zazdrosny, jak łatwo zdobyć pieniądze na jego przyjaciół, którą uważa za głupi i niekompetentny. Życie młodego człowieka zaczyna się regulować tylko wtedy, gdy użytkownik oferując mu stać się pracownikiem filmów maklerskich, obiecując niesamowite zyski. Oczywiście, Seth chętnie zaakceptuje ofertę, zapominając o jego kasyno.

Po pierwsze, facet robi grzywny. Wygrywa zarabia dużo pieniędzy. Jednak przychodzi czas, kiedy zaproponował, że zapłaci za nagłym spadkiem w dół na jego bogactwa. Podobnie jak w innych filmach o „Forex” Handlowcy, których wykaz jest montowany w tym artykule, wzór „Boiler Room” oferuje nie tylko fascynującą historię, ale również znakomitą obsadę. Główną rolę w nim dostał takie gwiazdy jak Vin Diesel i Dzhovanni Ribizi. Autorem pomysłu i został dyrektorem Ben Younger, który również napisał scenariusz.

Co jeszcze zobaczyć?

Możemy przywołać inne wielkie filmy handlowców. Na przykład, intrygujący dramat „Pi”, zaprezentowane publiczności już w 1997 roku. W środku jest dziełem utalentowanego matematyk Max. Próbuje obliczyć algorytmu, który podlega wahaniom kursu akcji. Naukowcy udało się przyjść jak najbardziej zbliżone do tajemnicy, stwierdzenie, które mu pomóc, aby stać się milionerem w ciągu kilku dni. Jednak jego praca przyciąga zainteresowanie Wall Street. Również młody człowiek otworzył Polowanie tajemniczą sektę religijną, członek, który nie wiedział nic. Facet zaczyna poważnie obawiać się o swoje życie, jego obawy nie są bezpodstawne.

Kolejny doskonały obraz, oświetlającego obiekt, zwany „Werewolves of Wall Street”. W centrum wydarzeń z filmu, który został wydany w 2002 roku, jest życie mieszkańców poważnej firmie brokerskiej. Pracownicy – cyniczni ludzie, łatwo zostawić swoich klientów bez środków do życia. Mają spekulantów i prywatną tajną organizację znaną jako wybrani „Braterstwo wilków”. Członkowie mogą sobie pozwolić na wszystko, ale zwykli ludzie mogą pomarzyć. Oczywiście, są gotowi, aby zrozumieć, kim są.

„Bankructwo” – kolejny fascynujący film o przedsiębiorców, którzy na pewno warto zobaczyć. Centralną postacią – początkujący przedsiębiorca, który opracował unikalną metodologię handlowej. Zaskakujące odkrycie pozwala młodym specjalistą szybko wzbogacony. Zarabiać dużo pieniędzy, bo płaci coraz mniej uwagi na kwestie moralności i etyki, które nie są popularne w bezwzględnym świecie słabych ludzi, znanych jako Wall Street.